Tiesto
marc, 05.01.2009; 14:24
Srednia ocen to
 
Tiesto to jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych artystów muzyki klubowej na świecie. Jako jeden z niewielu potrafi zaskakiwać nietypowymi połączeniami muzycznymi, czego dowodem jest współpraca z Madonną, Timbalandem, Justinem Timberlakem, Maxi Jazz (Faithless).

Jest jednym z nielicznych artystów, którzy swoimi występami potrafią przenieść słuchacza w niesamowity świat muzyki. W 2004 roku podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Atenach, jako jedyny DJ na świecie zafundował magiczną podróż przez dźwięk zgromadzonym na stadionie oraz milionom telewidzów na całym świecie. Specjalnie na tę okazję stworzył album "Parade Of The Athletes".W roku 2007 zdobył nominację do prestiżowej nagrody Grammy za album „Elements of Life“, który również w Polsce uzyskał status złotej płyty. Ponadto ma na swoim koncie tak dobre albumy jak: „In Memory“, „Just Be“. Gdy w 2000 roku jego remiks nagrania "The Silence" Delerium znalazł się na szczytach zestawie muzycznych w USA, Tiesto stał się obywatelem świata. Ma swoją galerię w Hard Rock Café w Las Vegas, obok Eltona Johna, The Beatles czy Rolling Stones. Jego ogólnoświatowe koncerty to niezwykły spektakl światła i dźwięku, które przyciągają miliony fanów.

 
Komentarze (7)

celinka5

chodzacy klasyk

..kicia..

Tie-sto Tie-sto Tie-sto

           

The Best DJ On The World !

BeaTrance

Dzięki niemu mam DUŻO szczęścia

Oby jednak zawitał w tym roku do Polski

adam_adamus

no tiesto szanuje za kilka kawalkow ale na imprezie nie umi sie dogadac z publicznoscia zero usciechu jak by przyjechal dla kasy

czoobekk

"Traffic" mu się udało. reszta za lajtowo

TOP