- Strona główna >
- Aktualnosci >
- Sunrise Festival 2012 – Opus Magnum!
Sunrise Festival 2012 – Opus Magnum!
dodano: dodał:
Odpowiadając na setki pytań miłośników muzyki, informujemy że 10. Sunrise Festival w Kołobrzegu odbędzie sie między 20. a 29 lipca br. w Kołobrzegu. Tegorocznej edycji towarzyszy hasło Opus Magnum.
Zapowiada się faktycznie „wielkie dzieło“, ponieważ impreza się rozrasta, a jej organizatorzy spodziewają sie znacznego przekroczenia ubiegłorocznej liczby 45 tys. uczestników. MDT Production, organizator festiwalu, zapowiada aż 10 imprez i udział w nich ponad 60 artystów. Na scenie pojawią się wykonawcy z czołówek europejskich i amerykańskich list przebojów. Tradycyjnie wystąpią światowe gwiazdy muzyki klubowej.
Jubileuszowa edycja Sunrise Festival będzie obfitowała we wrażenia nie tylko muzyczne. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej niż w latach ubiegłych sposobów spędzienia wolnego czasu w Kołobrzegu. Zapewniają szereg atrakcji m.in. ze świata mody i sportu.
10. Festiwal Sunrise rozpocznie się wielkim plażowym koncertem w Kołobrzegu. Kolejna impreza odbędzie się już następnego dnia w miasteczku festiwalowym.

Więcej informacji na temat pełnego planu koncertów, wykonawców i wydarzeń towarzyszących jubileuszowej edycji Sunrise Festival organizatorzy ujawnią na konferencji prasowej 23 lutego w Warszawie.
SUNRISE FESTIVAL
20-29/07/2012
KOŁOBRZEG
http://www.facebook.com/sfmdt
http://www.MDT-Agency.pl
http://www.SunriseFestival.pl
Music Defeats Time




Wrzuć na facebook !
marc
Komentarze
Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.
Jeśli jesteś już zarejestrowany zaloguj się, lub utworzyć nowe konto teraz.
Dołącz do nas na facebook!
Sunrise Festival w Kołobrzegu odbędzie sie między 20. a 29 lipca br. w Kołobrzegu.
MIĘDZY ! a nie przez 10 dni..
dokładnie jestem ciekaw LU i tego kiedy zrobia ten imprezowy weekend
5 dni w Kolobrzegu to juz ciezko wytrzymac %D a co dopiero 9 dni ;P
Zobaczymy jak to wyjdzie.
Czekam na LU.
dawać LU i ceny i jedziemy
Czytaj ze zrozumieniem event będzie się odbywał "między", a nie "od- do",po terminie widać jeden,albo drugi weekend,wcześniej może być pełno before partys.Raz na Mayday w Dortmundzie zabrakło Carla Coxa,nie stanowiło to dla nich problemu,zastąpieniem go potężna gwiazdą Jeffem Millsem i stosowną informacją,tak samo u nas na Mayday,wydłużony set np Marco Remusa o 1,5h na duzy plus,takie eventy jak audio river np co sie tez odbywa latem nie pozwola sobie na jakies takie maniany ,jak jest podpisany kontrakt na 100% to jest i gwiazda
Zobaczymy LU, w każdym razie 10 dni to ciężko bedzie wytrzymać, ale jeden weekend jak zawsze - czemu nie
Jak podadzą line up to pomyśle nad zawitaniem do Kołobrzega.W tej chwili nie ma co się podniecać.
@keypaul
kto by się tego wcześniej spodziewał
Z Pryda było jeszcze lepiej bo poinformowali o jego nieobecności w momencie gdy miał wyjść na scene:] no ale cóż, to jest Polska...
Boje się, że nie jesteśmy w stanie upewnić się czy line up jest zabookowany na 100 i czy każdy przybęcie... W zeszłym roku jechałem głównie na Afrojacka ale o jego nieobecności MDT poinformowało chyba 2 dni przed imprezą
Ciekawe jak to będzie wygladalo w rzeczywistości. Należy przyznać, że interesująco i dość zachęcająca może być ta edycja. jak to w rzeczywistości będzie to się okarze.
Ciekawie jak pojadą z line upem.Zajeżdża mi komerchą Eskowo-Vivową.
Z Prydzem niech nie ryzykują znowu,bo znowu sie nawali na Ibizie i zapomni o Sanrajsie,o Afrojacku też,bo potem napisze,jaki kontrakt
Zanim kupicie bilety,upewnijcie się czy line up jest zabookowany na 100%,czy sa jakieś wątpliwości co do przybycia co poniektórych artystów głównych.