Autor: marc 3
5 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu agencja MSM Events zorganizuje pierwszą polską edycję kultowej światowej imprezy halowej, jaką jest Godskitchen. Swój udział potwierdzili już min. Sander Kleinenberg, Fedde Le Grand, Marcel Woods... Event organizowany jest pod hasłem Heavenly Taste of Music. Godskitchen jest bardzo dobrze znaną międzynarodową marką, którą firmowane są: imprezy klubowe, kluby w największych miastach Wielkiej Brytanii oraz płyty CD promujące młodych, a także dobrze znanych dj`ów. Obecnie marką tą firmowane są również największe halowe imprezy na świecie.

Dość interesująca jest geneza nazwy Godskitchen.

Konkurs


t=obiekt&id=5080">3 bilety

Bilety


wkrótce
Otóż pomysłodawcy próbując wymyślić nazwę dla klubowych nocy zaobserwowali, że najlepsze imprezy „orbitują” wokół kuchni. Bardzo szybko doszli do wniosku, że zabawa wszechczasów organizowana jest w kuchni u Pana Boga.
Korzenie Godskitchen sięgają złotej ery dla brytyjskiej muzyki rave, czyli wczesnych lat 90-tych. Promotor Chris Griffin już wcześniej zaangażowany był w ogromne projekty muzyczne, takie jak: Fantasta czy Vision realizowane w Wielkiej Brytanii. Właśnie po ich sukcesach nie tylko w Anglii, lecz również w Australii Chris wraz z przyjacielem Tyrole`m De Savery stworzyli markę Godskitchen.
Pierwszy event pod tą nazwą zorganizowany został w Wielkiej Brytanii w słynnym klubie Junction Night w Cambridge. Impreza była ogromnym sukcesem i zapowiedzią kolejnych organizowanych nie tylko w całej Anglii, lecz także w Australii, Stanach Zjednoczonych, na Ibizie, w Chinach, na Filipinach oraz w Europie, gromadząc na nich każdorazowo dziesiątki tysięcy zagorzałych klubowiczów.

Latem 2001 roku pomysłodawcy marki Godskitchen zadecydowali o wypromowaniu własnego plenerowego eventu pod nazwą Global Gathering. Pierwsza z cyklu tych imprez zgromadziła 25 000 uczestników, a w kolejnych edycjach liczba ta ciągle rosła, by w roku 2007 zgromadzić 75 000 wiernych fanów.

Zgodnie z tradycją Godskitchen agencja MSM Events (organizująca polską edycję imprezy) zaprosiła na nią największych światowych artystów muzyki klubowej. W sobotnią noc we Wrocławiu wystąpią:
- Above & Beyond
- Dubfire / Deep Dish (zamiast Sandera Kleinenberga)
- Sander van Doorn
- Fedde Le Grand (po raz pierwszy w Polsce)
- Marcel Woods.
- Daniel Kandi.
- Marcus Schossow.
- DJ W.
Planujemy występ 7 artystów na Main Stage. Kolejne nazwiska juz wkrótce... Oczywiście jak przy każdej światowej edycji Godskitchen nie zabraknie tak charakterystycznej dla tej imprezy aranżacji świetlnej, ekstrawaganckiego wystroju i wspaniałych tancerzy. Na ten wieczór agencja MSM Events zaplanowała efekty specjalne, które nie były dotąd wykorzystywane przy tego typu imprezach organizowanych w Polsce. Na razie pozostaną one tajemnicą. Jedno jest pewne: przy takiej kombinacji najlepszych Dj-ów, oprawie, oraz dbałości o klubowiczów ta około 12-godzinna impreza będzie niezapomnianym doświadczeniem.