Autor: marc 57
 

Toxicator 2010

Miejsce imprezy: Chorzów

Data: 24.04.2010

Line-Up

1. Enigmato
2. Skydriver
3. Driver
4. Hardstyle Mafia
5. Activator
6. Vortex
7. DJ Mystery

8. Endymion LIVE
9. D-Passion
10. AniMe
11. The DJ Producer
12. ResQ
13. Stormtrooper

14. MC H


Cena biletu :
Przedsprzedaż: 89,00 PLN
W dniu imprezy: 105,00 PLN

Bilety już w sprzedaży na

http://www.mayday.pl/shop/?nzw=zamowienia_przeglad&nr_grupy=4&nr_sesji=84896126685010264530

 Uwaga! do pobrania tapeta na pulpit

 http://www.mayday.pl/toxicator/index.php?n=wallpaper


Time Table:

18:00 – 19:00 RESQ 
 19:00 – 20:00 DRIVER  
 20:00 – 21:00 SKYDRIVER  
 21:00 – 22:00 ENIGMATO  
 22:00 – 23:00 DJ MYSTERY 
 23:00 – 00:00 VORTEX
 00:00 – 01:00 ACTIVATOR   
 01:00 – 02:00 HARDSTYLE MAFIA
 02:00 – 03:00 THE DJ PRODUCER  
 03:00 – 03:30 ENDYMION Live 
 03:30 – 04:30 D-PASSION
 04:30 – 05:30 ANIME
 05:30 – 07:00 STORMTROOPER
 

ALL NIGHT LONG – MC H

 


DJ MYSTERY

DJ Mystery ciągle tworzy bomby Hard Style’we. Jego utwory grane są na największych wydarzeniach na całym świecie.Pod koniec 2006 DJ Mystery założył własne wytwórnie: X-Clusive B.O.M.B. Record (Jumpstyle) i EarDrumz Records (Hardstyle).

Uważaj na jego potężny dźwięk!


 
STORMTROOPER

Peter Nitschke znany również jako Stormtrooper to nazwisko, które powinieneś znać, jeżeli interesujesz się ciężką muzyką elektroniczną.

Współpracował ze znanymi artystami takimi jak The Speed Freak, Daisy and Amok. Znane wytwórnie takie jak Artillery, Rebelscum, Deathchanti wiele innych wydawało jego płyty, na których jego styl zmienia się od powolnego mocnego walącego Hard Techno i Industrial po Hard Core UK z przyspieszającym tempem i silnymi wpływami Drum n’ Base. Stormtrooper znany jest również ze swoich produkcji Hard Techno pod nazwą „X-Tension (wraz z Thomas’em Nordmann), utworów Acid Trax jako Alice D., Break Core jako German Rhythm Distater i EBM Techno jako PN-X-TG (wraz z Pererabot).

Doprowadzając tłumy do granic wytrzymałości, nieustannie zwiększając tempo podczas swoich występów, Stormtrooper udowodnił już, że jego styl jest niepowtarzalny między innymi na takich imprezach jak Thunderdrome, Mayday, Energy, Nature One i Defqon.


 

MC H

Nikt nie mógł przewidzieć losów MC H, kiedy po raz pierwszy zagrał w 1999.

W międzyczasie występował z wieloma krajowymi i zagranicznymi wykonawcami takimi jak: Tommy Knocker, DJ Ron, Impulse Factory, Vince, Partyraiser, Headbanger i Darkraver.

Wciąż lubi zajmować się Freestyl’em, ale niektóre jego utwory wokalne są na vinylach np. Gladiators Anthem lub składankach CD np. Thunderscream.

W 2008 był na trasie w Hiszpanii z jednym z najbardziej znanych niemieckich producentów Jumpstyle i Hardstyle – DJ Mystery.

Będąc częścią niemieckiej sceny Underground występuje na takich wydarzeniach jak: Mayday, Loveparade, Nature One, Hardcore Gladiators, Federation-X, Masters of Hardcore, Traxtorm World Tour, Nightmare in Germany i wielu wielu innych.

„Zawsze odwzajemniaj szacunek tych i, którzy darzą szacunkiem Ciebie!”


www.myspace.com/MC_H_

 
 
AniMe

Rozpoczęła karierę w wieku 17 lat jako Club-Resident-Dj. W 2007 Stunned Guys podpisali z nią kontrakt. Obecnie jest nowym wykonawcą w znanej wytwórni Traxtorm Records i najostrzejszą Włoszką na ziemi.

 

 
 
 
 
 
 
Hardstyle Mafia

Hardstyle Mafia znani również jako Jesee i Markus Jokinen, DJ i Producent z Finlandii sprawili, że zimna Finlandia zasłynęła ze sceny Hard Style. Stanowi inspirację i nadzieję dla kolegów z Finlandii i wszystkich na świecie na to, że duch Hard Style nie umarł, tworząc nowych artystów Hard Style: DJ’ów i producentów.

Hardstyle Mafia jest gotowa, by przejąć kontrolę!


 
 
 
D-Passion

Nieograniczone uderzenia I energiczna melodia, dźwięk D-Passion zdobył scenę siłą!

Wnosząc kreatywność, moc i świeższe brzmienie Hard Core do swojej muzyki, Rik Gieling wyraźnie odróżnił swoją muzykę od dźwięków D-Passion’.

Zawsze dając swój znak jakości, D-Passion nieustannie podąża w głośnym kierunku.

Nie możesz przestać się ruszać, po prostu zmieniasz ruchy!


 
 
 
 
DJ-Producer

DJ-Producer jest liderem eksperymentalnej wytwórni Hard Core Techno “Rebelscum” i często nagrywa z Julian’em Cobb, znanym również jako DJ Hellfish (właściciel Deatchant records) i francuskim DJ Hard Techno Emeanuel’em Dauchez znanym również jako Manu Le Malin. W przeszłości produkował Drum and Bass dla wytwórni High Octane pod nazwą Suspicious Circumstance.

 
Endymion

Rok 2009 należał do Endymion. Grali niezliczone występy na całym świecie.

Ich kawałki można najlepiej opisać jako energiczne, ciężkie i podnoszące na duchu. Bez względu na wielkość i lokalizację imprezy Endymion gwarantuje, że atmosfera wzrośnie o kilka stopni. Interakcje tłumu stanowią zdecydowanie jeden z najważniejszych aspektów w trakcie ich występów. Jednak jeśli chcecie doświadczyć czegoś naprawdę spektakularnego, musicie wziąć udział w występie Endymion na żywo. To niesamowite Show przepełnione fajerwerkami, niesamowitą komunikacją z tłumem, promocyjnymi kawałkami na pewno sprawią, że odjedziesz. A co najważniejsze: to rzeczywisty występ w 100% na żywo, wypełniony całkowicie nowymi utworami.

 
 
 
Activator

Activator to jeden z wiodących artystów w Hard Style, jego energetyczne melodie powalają każdy parkiet. Grając na wszystkich większych festiwalach na świecie ma autentyczny i oryginalny styl. Przyszłość ostrzejszych stylów leży w rękach Włoskiego Ogiera!

 

 
Vortex

DJ od 21 lat, producent od 15, narzucił swój styl w najlepszych europejskich klubach, Włoski Ojciec Chrzestny Hard Style DJ VORTEX

W trakcie swojej kariery DJ Vortex grał na najpopularniejszych wydarzeniach i dla najlepszych klubów w Europie. Stał się częścią gangu Stik Records: jego wkład w unikalne produkcje dźwiękowe zdecydowanie przyczynił się do rozwoju wytwórni, co czyni go jednym z jej filarów. W nagrodą za ciężką pracę , którą wykonał został STIK’S A&R (Artists&Repertoire Manager).

 

DRIVER

 

Dj Driver - Prywatnie Rafał Kujawski - DJ i Producent pochodzący z Gliwic. Pierwsza rezydentura w klubie Bravo w Gliwicach (1997) stała się bazą dla szybkiego rozwoju kariery tego czołowego reprezentanta polskiej sceny hardstyle. Trudno zliczyć mniejsze i większe imprezy z jego udziałem - regularnie grywa na najważniejszych hardstyle'owych eventach w Polsce (m.in. Toxicator, Euforia Fersival, Masters Of Hardstyle, Kings Of Hardstyle, Hardstyle Night, itp), ma na swoim koncie również Eventy w Holandii (Q-Dance: InQoming) i Austrii (kluby Massiv i Dorian Gray). Grający z vinyli, znany ze świetnej techniki i oryginalnego doboru materiału, poza graniem zajmuje się również produkcją w ramach projektu Blasted Stylez. Lista gwiazd z którymi miał już okazję grać jest coraz dłuższa i obejmuje już takie nazwiska jak: Pila, Scientist, Trilok, Thilo, Chiren, Busy, A-Lusion, Blutonium Boy, Lady Dana, Max B Grant, Super Marko May, Pavo, The Prophet, Punk Buster, Tatanka, Headhunterz, D-Block & S-Te-Fan, DeePack, Showtek, Vortex, Ruthless, Luna, Activator, Dj Isaac ...

 
 

 
 
SKYDRIVER

Skydriver jako Dj - na przełomie 7 letniej kariery zaliczył ponad 300 występów w 70 klubach w Polsce. Występował również na kilku ventach w Polsce
Skydriver będąc również producentem muzycznym wydał 4 własne vinyle w topowych wytwórniach światowego hardstyle`u - jak Blutonium Records, ETX , Tracid Traxxx, Hitland/AUdible Soundz, oraz wyprodukował wiele remixów dla światowych jak i rodzimych gwiazd mocnego brzmienia. Powstało również wiele   numerów dzisiaj nie    cieszących się popularnością wśród sympatyków ciężkiego dźwięku, które do dzisiaj nie zostały wydane
Na imprezie TOXICATOR możecie spodziewać się   seta oscylującego od dynamicznego hardtrance`u, przez melodyjne a zarazem ostre numery z pogranicza early hs i eustyle, w typowym dla niego stylu.


www.djskydriver.com  

 
 
RESQ

Co będzie grane na imprezie ? Holenderski i włoski Mainstream, Hardcore      w najlepszej postaci - z lekką nuta melodii, oraz dużą dawką ostrych, piskliwych i napędzających dźwięków. Wszystko to połączone odpowiednio w jedną całość w dobrym technicznie mixie, stanowić będzie bardzo energiczny set, do którego potrzeba nie lada kondycji.

 
ENIGMATO

Enigmato aka Tornadozzer – to pseudonimy jednego z najlepszych polskich DJs i producentów muzyki hardstyle. Jego kariera zaczęła się, gdy znana postać muzyki klubowej, Flashrider, ogłosił, że Eni wygrał konkurs na remix jego utworu „Sex In The Club”. Pomógł mu także w wydaniu pierwszego vinyla „Enigmato – Harddstuff EP”. Enigmato zaczął grywać w wielu znanych polskich klubach, między innymi: Wyższy Wymiar, Piramida, Energy 2000, Bravo, Eden. W międzyczasie kilka polskich grup tworzących muzykę wydało swoje single wraz z remixami Enigmato. Pod koniec roku 2005 Eni wydał dwa vinyle za granicą: “Enigmato meets Weichei – EP” oraz “Explozzer vs DJ Two-S – Hardstyle Chick”. Na początku 2006 roku zaczął tworzyć muzykę jako Tornadozzer dla Blutonium Records, jednej z najlepszych Hard Style’owych wytwórni, gdzie, jak do tej pory zostały wydane 4 jego własne czarne krążki: „Tornadozzer – Soundfuck / Hey Bitch”, „Tornadozzer – Devastator / Regeneration”, „Tornadozzer – Addicted To Hardstyle / Work Your Body” oraz „Tornadozzer – Big Bad Fucker / My Style”, a także jeden vinyl z remixem Tornadozzer’a „Warmduscher – Stow It – Remixes”. Enigmato wydał również płytę w ETX Records (label Max B Grant’a) – „Enigmato – The Collection”. Enigmato tworzy muzykę Hard Style w swoim oryginalnym, mocnym stylu.  W 2008 roku zagrał na dużych hardstyle'owych eventach "Toxicator" oraz "Toxicator - Open Air", a także na scenie Hard Style imprezy "Tunnel Electrocity". Obecnie stale grywa z największymi światowymi gwiazdami muzyki Hard Style na cyklicznych imprezach tematycznych w klubach  "Mega", "Energy 2000", "Discoplex A4", "Wyższy Wymiar" oraz wielu innych.

 www.enigmato.pl
Zobacz energiczny set zapowiadający event Toxicator 2010 !

http://www.supershare.pl/?d=587CFE2B2