Autor: marc 4

Znamy już datę kolejnej edycji Selector Festival! Druga odsłona festiwalu odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2010 na Krakowskich Błoniach. Bilety wejdą do sprzedaży 16 stycznia.

Pierwsza edycja była sukcesem zarówno artystycznym i frekwencyjnym, co pozwoliło wpisać Selector Festival na mapę najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce. Niesamowita publiczność obejrzała występy największych i najciekawszych wykonawców z kręgów szeroko pojętej elektronicznej, a także całkiem nowe odkrycia muzyczne. Kolejna edycja Selector Festival poszerzy spektrum wydarzeń muzycznych i około-muzycznych. W Krakowie, na dwóch festiwalowych scenach pojawią się gwiazdy prestiżowe, nietuzinkowe i starannie wybrane dla wymagających fanów muzyki elektronicznej i tanecznej. Oprawa wizualna ponownie zostanie oddana w ręce najlepszych światowych twórców, czyniąc z festiwalu miejsce na styku muzyki i sztuki audiowizualnej.

 

Pierwsza edycja była sukcesem zarówno artystycznym i frekwencyjnym, co pozwoliło wpisać Selector Festival na mapę najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce. W 2009 roku pojawili się najwięksi i najciekawsi wykonawcy z kręgów szeroko pojętej muzyki elektronicznej, a także nowe odkrycia i nowe nurty muzyczne. Na dwóch festiwalowych scenach zagrali: Franz Ferdinand, Orbital, Röyksopp, CSS, Fischerspooner, Dizzee Rascal, Digitalism, New Young Pony Club, Deadmau5, Erol Alkan, Busy P, Dj Mehdi i Agoria oraz Öszibarack, Loco Star, Modfunk, Miloopa, Skinny Patrini, Mentalcut i Kamp!.
Druga odsłona festiwalu odbędzie się 4,5 czerwca 2010 na krakowskich Błoniach. W Krakowie pojawią się gwiazdy prestiżowe, nietuzinkowe i starannie wybrane dla wymagających fanów muzyki elektronicznej i tanecznej. Oprawa wizualna ponownie zostanie oddana w ręce najlepszych światowych twórców, czyniąc z festiwalu miejsce na styku muzyki i sztuki audiowizualnej.


Line-up:


Faithless
Thievery Corporation
Metronomy
Calvin Harris
Friendly Fires
Delphic
Bloody Beetroots Death Crew 77
Booka Shade
Boys Noize
Uffie

Bilety:

Karnet 2 dni (4-5.06.2010) - 200 PLN
Bilet jednodniowy (4.06.2010) - 135 PLN
Bilet jednodniowy (5.06.2010) - 135 PLN

DO NABYCIA:
- sklep internetowy Alter Art;
- punkty sprzedaży sieci Ticketpro

Trailer

http://www.youtube.com/watch?v=ZqqNkmeaBNk