Autor: abvot 107

Podział scen na GG2010!

 

Z pewnością trzecia edycja festiwalu Global Gathering będzie wyjątkowa. Świadczy o tym choćby niesamowite zainteresowanie tegorocznym festiwalem, nie tylko w kręgach fanów muzyki klubowej! Powód jest prosty, a właściwe są dwa główne powody: na Global Gathering Polska 2010 wystąpią jedni z najbardziej oczekiwanych artystów muzyki elektronicznej ostatnich lat! Paul van Dyk i Carl Cox zawitają do naszego kraju po długiej nieobecności. Nie można jednak zapominać o całej plejadzie doskonale wszystkim znanych gwiazd oraz wielu nowych, świeżych twarzach sceny klubowej.

 

5 czerwca na Torze Poznań odbędzie się istna uczta muzyczna, na której serwowane będą najlepsze dania z gatunków trance, house, techno oraz hardstyle.

 
Hymn Global Gathering Polska 2010
 

Tegoroczna, polska edycja festiwalu będzie miała również swój oficjalny hymn. Utwór autorstwa Second Mind feat. Ina pod tytułem „Sway your heart” już w przyszłym tygodniu zostanie udostępniony wszystkim klubowiczom. Track ten pojawi się również w ogólnopolskich stacjach radiowych.

Tymczasem, namiastkę tego, co usłyszycie w utworze „Sway your heart” możecie usłyszeć w podkładzie muzycznym oficjalnego spotu telewizyjnego GG2010.

 

 

BILETY:
 

Przypominamy, że bilety na festiwal Global Gathering dostępne są na www.ticketplanet.pl  w cenie: 133 PLN. Dostępne są również bilety Deluxe w cenie 450 zł.

UWAGA!

28 kwietnia nastąpi zmiana ceny biletów.

 
 

Specjalnie dla tych którzy przybędą na ASOT 24 kwietnia do wrocławskiej Hali Stulecia zostanie utworzona specjalna strefa Global Gathering, w której każdy Klubowicz będzie mógł zakupić bilet na tą niesamowitą imprezę w pierwszej, promocyjnej cenie 124 PLN.

Nie będzie możliwości zakupu biletów na Kartę Klubowicza.


 


 

To już 5 czerwca! Na Torze Poznań odbędzie się III edycja najlepszej imprezy lata 2010 roku! Agencja MSM Events zapewnia, że czeka nas jeszcze bardziej odjazdowy line-up, jeszcze większa moc atrakcji, niespodzianek i niezapomnianych doznań.

Brytyjski DJ Mag przyznał marce Global Gathering UK tytuł najlepszego na świecie eventu 2008 roku. Większej rekomendacji chyba nie potrzeba.

Klubowicze! Już dziś szykujcie się na jeden z największych plenerowy eventów przyszłego roku, otwierający sezon letnich festiwali!


Data imprezy : 5 czerwca 2010
Bilety : Start sprzedaży 10 lutego
Line-up

 

Ikona muzyki elektronicznej. Carl Cox to swoista legenda, zarówno wśród fanów muzyki elektronicznej jak i DJ'ów. To przecież on zapoczątkował tzw. "Three deck mixing", czyli odtwarzanie muzyki z trzech odtwarzaczy jednocześnie. „Trzy odtwarzacze były zwykłą progresją - niewiele można zrobić na dwóch deckach. Z trzecim mamy więcej możliwości remixów na żywo i cięcia rytmów, czego większość ludzi nie potrafiła zrobić. Wymagało to ode mnie więcej pracy.”
Carl Cox jest producentem i remikserem, ale przede wszystkim świetnym DJ'em, który rozkręci każdą imprezę. Jego miłość do muzyki zaczęła się już w latach 80’tych. Pierwszą płytą, jaką kupił był funkowy winyl (miał wtedy 10 lat!).Nie brakowało go na najważniejszych festiwalach, gościł w najlepszych klubach, a jego sety były relacjonowane zarówno w radiu jak i w telewizji. Przyznać  trzeba ze Carl Cox jest jednym z najbardziej utalentowanych DJ’ów w Europie, a nawet na świecie. Wszystko osiągnął ciężką praca, wykorzystując do tego swój talent i umiejętności artysty, producenta, remixera, businessmena, a popularność pozwoliła mu zostać aktorem. To wszystko spowodowało ze stał się międzynarodowym ambasadorem muzyki tanecznej na świecie. Ostatnim razem w naszym kraju gościł w roku 2003 oraz 2004! Carl Cox jest z pewnością obecnie jednym z najbardziej oczekiwanych DJ’ów w Polsce!

 

Meeting iDance.pl

 

Oficjalny meeting iDance.pl o godzinie 21:00 pod Bungee.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o naszym wortalu. Oczywiście przybędzie nasza redakcja wraz z fotografami.

 

Zapraszamy serdecznie!