Autor: marc 15

House jest uczuciem, celebracją życia. Każdy, kto spotkał się z kulturą House w przeciągu ostatnich dwudziestu lat wie o tym fakcie. Dlatego nowym credo Sensation jest „ Celebrate Life! „

Serdecznie zapraszamy do „świętowania życia” w sobotę, 3 lipca w Amsterdam Arena podczas kolejnej odsłony Sensation World Tour.

Celebrate Life
 

Tego nadchodzącego lata, Sensation powraca do podstawy muzyki House wraz z prostym, ale potężnym komunikatem: „Celebrate Life! „ Po raz kolejny wszyscy wezmą udział w sensacyjnym wydarzeniu pełnym wrażeń. Akrobaci, wykonawcy, Dj’e i uczestnicy przyczynią się do uniklanej manifestacji jedności i szczęścia. Sensation jest jednym z niewielu miejsc na świecie, w którym znajdziecie czterdzieści tysięcy ludzi, interakcję w taki sposób, szacunek i inspirację.

To co rozpoczęło się jako pojedyncze wydarzenie w Amsterdam Arena w 2000 roku, stało się powtórką w aż siedemnastu krajach. Sensation zawsze spełnia oczekiwania swoich ubranych na biało tłumów. Organizacja Sensation zdobyła wiele nagród w wielu krajach. W Niemczech, Australii, Brazylii i Danii otrzymało przede wszystkim za „ Best Event Of The Year”( „ najlepsze wydarzenie roku” ).

 


Sprzedaż biletów na Sensation rozpoczyna się w sobotę, 27 Marca 2010 roku o godzinie 10:00 na stronie www.sensation.com . Pomimo dużej ilości biletów, Sensation Amsterdam sprzedaje się z roku na rok co raz szybciej.

Zadbajcie więc, aby dostać bilety jak najszybciej. Przygotowania idą pełną parą- odliczanie można zacząć!
 

Sensation & dance4life

Pod hasłem „ Celebrate Life”, Sensation wkracza we współpracę z wyłącznym partnerem jakim jest dance4life, organizacją walcząca z rozprzestrzenianiem się HIV i AIDS na całym świecie. Część ze sprzedaży biletów na Sensation zostanie przekazana na rzecz dance4life. 

 

Date and location
Date: Saturday 3 July 2010
Time: 21h00 pm - 06h00 am
Location: Amsterdam ArenA
Town/City: Amsterdam, The Netherlands

Jeden z ich ostatnich występów nagrany na tegorocznym Winter Music Conference, możecie zobaczyć poniżej

Szwedzka Mafia udzieli ekskluzywnego występu podczas tegorocznej edycji Sensation w Holandii.

 Prawdziwa tożsamość Mr White’a nadal pozostanie tajemnicą. Wprowadzi on nowe dźwięki które trudno będzie kojarzyć z jakimkolwiek artystą. Z informacji od ID&T wynika, iż  najprawdopodobniej w rolę Pana White’a wcieli się całkiem nowy dj/producent. 


Pełny line-up przedstawia się następująco: Sunnery James & Ryan Marciano, Mr. White, Joris Voorn & 2000 and One, Chuckie oraz Swedish House Mafia.


Bilety na to wydarzenie będą dostępne 10 kwietnia o godzinie 10:00 pod adresem www.sensation.com