Autor: marc 14

26 czerwca, po raz ósmy w OlgaParku w Oberhausen, odbędzie się „Ruhr-in-Love”. Oczekuje się przybycia ponad 26 000 ludzi na ten festiwal – zwany tymczasowo „Rodzinnym Festiwalem sceny muzyki elektronicznej

Międzynarodowa sława Ruhr-in-Love rośnie z każdym rokiem. Ogromne luksusowe, zielone pola w OlgaParku oferują przestrzeń dla większej ilości imprezowiczów i mają większe parkiety. W parku odbył się już miejscowy festiwal ogrodniczy w 1999 roku. Ruhr-in-Love organizowane jest od 2004 i z pewnością miało swój udział w zmianie ponurego wizerunku obszaru jako terenu z kopalniami węgla i fabrykami. Od tego czasu przez całe lato tańczy tu się wszędzie – przy szybach kopalnianych, domach robotników i kanałach nawadniających.



Aby upewnić się, że do OlgaParku przybędzie jak najwięcej przyjaciół muzyki elektronicznej, bilety sprzedawane są po rozsądnej cenie.

„To ogromna impreza robiona przez przyjaciół dla przyjaciół, dla nich wszystkich muzyka elektroniczna jest sprawą sercową.”

Mixery-Square
 
Tocadisco  (Köln),  Felix  Kröcher  (Frankfurt),  Tom  Novy  (München),
Sven  Wittekind  (Frankfurt),  Menno  de  Jong  (Eindhoven),  Erman  Erim 
-live- (Nürnberg), Falko Niestolik (Salzburg)
 
Floor-LineUp:
 
Rank  1,  Woody  van  Eyden,  Alex  M.O.R.P.H.,  Sven  Wittekind,  Gayle
San,  Natus'n'Arkus  -live-,  BMG  aka  Brachiale  Musikgestalter  -live-,
Butch,  Torsten  Kanzler,  Klaudia  Gawlas,  Electronmike,  Andy  White,
Razor,  Kenned  Pool,  Flätliners  -live-,  Nils  König,  Tom  Green  &  Andre
Knubel,  Herr  Faust,  TNT  aka  Tripple  X  &  Tonschmied,  Matt  Hartmut, 
Dr.   JKill   &   Mr.   Hide,   Frau   Schwarzmann,   Monotonic,   Tecklicious,
Sebastian  Kick,  Man  at  Arms,  Sorgenkint,  Brixton,  2Junxion,  Tokzid 
-live-, Sale Arjaan & AC i DC, Wildboyz -live-, Mowgli, Ziel 100, Amir, Felix
Berg,  Chris  Laut,  Sebastian  Lutz,  Frank  Kusserow,  BNZ,  DJ  Casio,  DJ
Lolo,  Marc  Angel  &  Johann  Santcross,  DJ  Enerdizer&Sequenza,  Derb,
theXfactor,  Delude,  DeeJane  Kim,  Patrick  Bunton,  DJ  Merlin,  G-Style
Brothers,  Massive  &  Nantea,  Partyraiser,  Masters  of  Noise,  Predator,
Alice  D.,  The  Hells  Bangers,  Jane  Ephex  -live-,  Nitrogenetics,  Tha  Beat
Controller  vs.  Divato,  Japz,  Cosmo  Rockerz  aka  Tensor,  Re-Direction  &
Sonic-D,    MC    Tha    Watcher,    Weichentechnikk    -live-,    UGLH,
Jackus&Santucci, Tom Green, Sia-Mac, Youssef, Michael Lehmkuhl, K &
Saly, Tiger and Dragon, Michael Boenig, Royal Gigolos aka Kosmonova,
Mike Davis, Torty -live-, Torsten Saum, E-Toxx, Mark Forbach, DJ Monty,
DJ  Dan  Wilson,  Groovemaster  K,  honey  and  chocolate,  Franky  B,  DJ
Onyx,  Tom  Rush,  Sven  E,  Cortaxx  DJ,  Lissat  &  Voltaxx,  Betty  Bizarre,
Dezibl,  Simo  Flow,  Kid  Kane,  Matt  LuvJoy,  Adam  Jaan,  Murray,  Mike
Miller,  Lilly  Divine,  The  Sons  of  Mr.  Miyagi,  Pete  Simon,  Jthan,  Alex  da
Groove, Dida, Karami & Lewis, RML, Rafael Siliesia, MOK aka Körnchen,
Anthony  Stardust,  Dayta,  Emparé,  Ahmet  Sismann  -live-,  Marc  Grand,
Pierce,  Courtis,  Risto,  Alex  Kraus,  Christian  Kliche,  Cotek,  DJ  Mystery,
Bamm    Bamm    DJ,    Illo,    Distiller,    Pradera,    Highjacker,    Chrust,
DoomJayChrizZ,  Noise,  Joe  Nitro,  Twilight  Forces,  Shogun  hosted  by
Rocca  Mc,  A.G.K.,  The  Audio  Criminalz,  Stormtrooper,  Zeal,  Tensor,
KPX,  Da  Brayn,  D-Core,  E-phex,  EBE  Company,  Kahlkopf,  Venom,
Phenomenal  hosted  by  Fanatic  &  Flavor  MC,  Cliff  Coenraad,  W&W,
Chriss  Ortega,  Chrix  &  Chris  Low,  Chris  LeClair,  Guantarro,  A.M.A.N.,
Tube  &  Berger,  Creative  Primates  aka  Cutmaster  Jay  &  Khetama,  Der
Kaiser, Chris de Car, Phrell, JulieZ, Markus Haffke, M & M, Tora vs. Xano,
The   Boogie   Pimps,   DA   HOOL,   Jean   Elan,   Dabruck   &   Klein, 
Chris  Fable,  Sven  Pulsar,  Pascal  Dior,  Alexander  Machts,  Lifekiss  &
Hoover, Doc-T, Tune Brothers, Kid Chris, Brian Cribbs, Phunktjan, Kazim
Aprendiz, Miss Kiyami, Michael Miller, Tom Riot, Fabian Wegner, Sandro
Diaz, Cristiano Coccinello, Musical Healing, HOMEAFFAIRS, Juliet Sikora,
Maxcherry, Khabu & ChrisVoss pres. PROMPTER, Paytric, Patrick Pielen,
Michael  Zimmermann,  Eric  Smax,  Sven  Kaufmann,  Le  Cirque  Music,
ZUMAR aka Norman Zube & Patrick Mark, Franky de Reuter, Foolproof &
Andy  Weber,  Van-H  &  Tasso,  Roland  Casper,  Björn  Torwellen,  Niko
Schwind, Mark Netty & Dr.Gonzo, Martin Heyder, Sav & Packo, DJ Pearl,
T-Tower,  E-Tec,  Kiiroy,  O.Baker,  High  Gain,  Temper,  DJ  TabS,  DJ
Nemesis,  Pjeer  de  Breeze,  Dan  G., Wiley, Fibunacci,  Context  DJ  Team,
ChemieCana, Starsky, DJ Morgain, Jan van Damme, André Rautenberg,
Estilo  Casero,  Dominique  Soir,  The  Chemie,  Micky  Friedmann,  Plastik
Funk,  Frank  Starr,  Blair,  Gianni  di  Muro,  Chrome,  Moritz  Ochsenbauer,
Drumcomplex, André Bergmann, Carl Benson, Chris Fate, Rooky, Tommy
Schless,  Martin  Crusoe,  Enrico  Gonzales,  Phunkless,  DJ  Somy,  Dany
Kay,  Vibekidz,  DJ  The  Raveboi,  Basslovers  United,  DJ  Marco  van
Bassken,  X-Tront,  Ante  Perry,  Mahan,  Andreas  Ernst,  Interplay,  justin
leex,  Martin  Kaddatz,  Phil  Curse,  Sinclair  Grau,  Solid  aka  Risksearcher,
Vinylsurfer,  ZigZag,  Dynamodyse,  Kaupas, Rod  Bolts,  Chio,  Jim Sparxx,
René vom Hövel, Nathalie de Borah, Seemann, Chromas, Dennis Dolge,
Rafael    Madry,    Dennis    Rohde,    Mario   da    Ragnio,   Bella   Moore,
Klangbausteine,  Screaming  Disco,  Alex  da  Force,  Frank  Sonic,  Chris
Hope,   Arcade   Robot,   Sobar   &   Gorziza,   Andrew   Barclay,   Andreas
Hankeln, Mark Neumann, Jochen Peuyn -live-, B-T & Andreas Grevener,
Malediction,  Simon,  O.B.I.,  Viper  XXL,  Matt  M  Maddox,  Motormorfoses,
Joc    &    Spy,    Mechanical    Brothers,    Equinox,    DJ    Daydreamer,
Seelentauscher,  Joe  Tex,  Jon  Asher,  Malitzig  &  Hertling,  High-D,  DJ
Substance,  Tripple  X  aka  Da  Cassy,  DJ  Masterbeat,  Hujio  feat.  Kwitte,
Sven Jaeger, Stu Patrics, Paco, Tunnel Allstars, Alex Bau, Jackie Elles,
Swen  Hutmacher,  Chris  Mindfield,  CJ  Wimmer,  DJ  Vipes,  Shi  Buka,
Marlene  Magnoli,  Tom  Novy,  Felix  Kröcher,  Andy  Kleimann,  Mo-Ryn,
Siamac, Stefan Waldschmidt & Tito, Markus Sartor, Rafael Da Cruz, Gua
Camole, Cedric Chevalier, failphunk, Woopy