Autor: marc 23

Kaleidoscope World Tour – czyli Tiesto w podróży. Trasa Holendra mająca na celu promocję płyty Kaleidoscope biegnie przez pięć kontynentów i dziesiątki krajów.

Tijs swoje tourne rozpoczął 24 września w USA w Hammerstein Ballroom. Następnie odwiedzał m.in. takie kraje jak Kanada, Boliwia, Australia, Brazylia. Verwesta nie zabraknie również w Europie odwiedzając na sam początek Anglię a dokładnie Sheffield Arene. Impreza odbędzie się 5 marca tego roku.Pewnie wielu fanów Tiesto w Polsce myśli nad wyjazdem na wyspy, bo tam właśnie odbędzie się najwięcej imprez z pod znaku KWT na naszym kontynencie. Nieoficjalnie mówi się o 7 imprezach m.in. w Anglii, Walii, Szkocji, oraz Irlandii.

Przedstawiciele Agencji MSM Events ujawnili , iż impreza oficjalnie odbędzie się 10 lipca w Trójmieście !
Impreza ma odbyć się w namiocie a Tijs ma zagrać 4 godzinnego seta !

Będzie informować was o tym na bieżąco!

 

 

 

 


Leon Bolier i Marcus Schössow wystąpią u boku Tiesto w Gdańsku!

 10 lipca w Gdańsku na Placu Zebrań Ludowych ze swoim projektem Kaleidoscope World Tour zawita sam Tiesto! Kilkugodzinny występ związany jest z promocją najnowszego albumu artysty. Jak zapewne wielu z Was już widziało w Internecie, możemy spodziewać się niesamowitych wizualizacji i ogromnej mocy muzycznej.

Jednakże, występ Tiesto to nie koniec dobrych wiadomości. Wielu z Was ucieszy fakt, iż mamy przyjemność zakomunikować Wam, że swoje gościnne występy przygotują dla Was również, nie kto inny, jak Marcus Schossow oraz Leon Bolier!

To jednak nie koniec listy DJ’ów, którzy 10 lipca zaprezentują swoje umiejętności. Polską reprezentacją będą: Wet Fingers (Dj Adamus & Mafia Mike), Second Mind oraz Venti Otto. Dj Adamus oraz pozostali polscy DJ’e mieli już okazję zagrać podczas zeszłorocznej wizyty Tiesto w Centrum Stocznia Gdańska a ich sety zostały bardzo dobrze ocenione przez przedstawicieli artysty. Z pewnością również w tym roku doskonale rozgrzeją publiczność przed występami zagranicznych gwiazd.

Plac Zebrań Ludowych to doskonałe miejsce na tak dużą imprezę, dzięki dobrym połączeniom komunikacyjnym oraz niewielkiej odległości od dworca. Co więcej, aby zapobiec ewentualnym skutkom nieprzychylnej aury pogodowej, event odbędzie się w ogromnym namiocie, który może pomieścić nawet 10.000 osób!

 

Leon Bolier

 

Holenderski DJ i producent. Jego kariera zaczęła rozkwitać w 2008 roku, kiedy światło dzienne ujrzał jego debiutancki album „Pictures”.  Leon awansował w 2009 roku na 32 miejsce najpopularniejszych DJ’ów w rankingu DJ Magazine. Jego utwory grają między innymi Tiesto, Armin oraz pojawiają się na wielu popularnych kompilacjach, jak In Serach of Sunrise czy A State of Trance.

 

Marcus Schössow

 

Szwedzki DJ i producent. Jego przygoda z muzyką zaczęła się gdy miał 10 lat. Gdy ukończył 15ty rok życia, został najlepszym DJ’em w Szwecji. Marcus „zamienia w złoto” wszystko, za co tylko się weźmie. Jego produkcje mają niepowtarzalny styl i składają się z genialnych, technicznych dźwięków. Na swoim koncie ma wiele hitów m.in. „From my heart” czy „Kaboom”, których prawdziwą moc można usłyszeć na dużych eventach, z mocnym nagłośnieniem. Jednak Marcus ,to nie tylko mocne brzmienie, na co dowodem może być przepiękne „Light”. Uniwersalny Shossow kryje się także pod takimi projektami, jak np. „Progresia”