Autor: marc 8

 

 

Festiwal ten odbędzie się w Sobotę 24 Lipca 2010 roku o godzinie 12:00. Miejscem przeznaczonym na tą wspaniałą imprezę jest kompleks Festivalpark na lotnisku w Hradec Kralove. Ponad 60-ciu krajowych i zagranicznych Dj’i zagra na siedmiu scenach. Tradycyjnie, o wszelkie wizualizacje zadba holenderski  zdobywca nagród w tej profesji- Vision Impossible. Przedsprzedaż biletów ruszyła 1 Marca na stronie Ticketpro.

United Music organizuje PLEASURE ISLAND we współpracy z jedną z wiodących holenderskich agencji muzycznych – Art Of Dance. Agencja ta ( Art Of Dance ) organizuje PLEASURE ISLAND w Holandii już od kilku lat. Wydarzenie to jest postrzegane tam jako jedne z głównych i najważniejszych letnich festiwali na holenderskiej ziemi.


 

PLEASURE ISLAND będzie trwać przez 18 godzin. Bramy zostaną otwarte w Sobotę 24 Lipca o godzinie 12:00 a impreza zakończy się w Niedzielę o godzinie 6:00. Temat przewodni tegorocznej edycji to „ ILUZJA „ . Dzięki temu kompleks w Hradec Kralove zamieni się w niesamowity magiczny krajobraz, gdzie będziecie mieli możliwość spotkania magów i iluzjonistów, wśród różnych niesamowitych oraz unikalnych scenerii. Wszystko to stworzy niewątpliwe niecodzienną atmosferę!

 

Festiwal odbędzie się na siedmiu scenach, oferując niewątpliwie Line-Up, który nie ma konkurencji wśród czeskich eventów. Największe gwiazdy muzyki House, Trance, Techno i Hardstyle pojawią się na Pleasure Island. Do tego zacnego grona dołączą najlepsi czescy Dj’e. Po raz pierwszy w historii czeskich dance festiwali, zostanie zaprezentowana osobna scena Hardstyle. Główną sceną będzie oczywiście Open-Air. Dwa największe namioty pod względem pojemności ludzi zostaną zarezerwowane dla scen Techno oraz Trance. Więcej namiotów, jak i duży hangar zostaną użyte do zaadoptowania reszty scen. Najbardziej popularne kluby w Czechach takie jak Mecca, Studio 54 czy Fabric będą miały również własne sceny.

Line Up z podziałem na sceny prezentuje się następująco:

 

Illusions Main stage:

Paul van Dyk
Markus Schulz
Tocadisco
Avicii
Jerome Isma Ae
Sharam Jey
Michael Burian
Bon Finix vs Tripmain

Techno Masters:


Adam Beyer
Dave Clarke
Rush
Umek
Marko Nastic
Pet Duo
Agent
Nesquik
Nuff ft. Hugo Toxxx

Pure Trance:


Gareth Emery
Menno de Jong
Guiseppe Ottaviani
Filo and Peri
Jochen Miller
Scot Project
Mike S
Nitrous Oxide
Eddie Sender

Reset Hardstyle:


Headhunterz
Korsakoff
Crypsis
Maly
Identic
Kold Konexion
Chain reaction
Anagenetic
Grasshopper
Enhance

Mecca:


Sydney
Lafayette
Orbith
Macio
Elite
Texx
Tall boy slim

Studio 54:


Enrico
Tommy Rogers & Peet
Ronny
Yan dark
Adlet
Pietros
Beda
Pete Walk
Faith
Marshall
Subgate
Migell

Fabric:


Martin Gredner
Ladee Jane
Michael C
Wolscha
Lumx
Robic
Van Vega
Naoki Uda
Ringo
Peter Key
Ravic

 

Aby obejrzeć trailer wystarczy wejść na: www.pleasureisland.cz

 Bilety do nabycia na www.ticketpro.cz 

 

Aktualna cena: 990 Kč

Maj - 1.190 Kč

Czerwiec - 1.290 Kč

 

 

United Music prezentuje kolejny unikalny projekt. Tym letnim muzycznym festiwalem jest impreza o nazwie PLEASURE ISLAND.