Autor: marc 4

Czy nie macie ochoty na event na plaży wielkiego jeziora? Wyobraźcie sobie pełną słońca, drzew...

...i tańczących ludzi plażę nad czeskim miasteczkiem Doksy, piękne czeskie kobiety skąpo ubrane i cieszące się latem i wakacjami, scenę wybudowaną w wodzie, międzynarodowe towarzystwo i doskonałą muzykę. Chcecie więcej?? Na poprzednich edycjach tego festiwalu grały tam takie legendy jak: Paul van Dyk, Tiesto, Corl Cox. . Miałem okazję być tam w tamtym roku na tym festiwalu i bardzo polecam spędzić sobotę 20 sierpnia w Doksy na festiwalu Machać. Poniżej przedstawiam line-up imprezy, myślę że to wam wystarczy aby zdecydować aby tam pojechać.

 

Line-up Machać 2010 - wkrótce!


Ze Szwecji nadpływa obecnie bardzo wiele dobrej muzyki house, a na jej czele znajduje się Axwell. Po kilku świetnych nagraniach z ostatnich lat, nikomu chyba nie trzeba przedstawiać tego młodego, szwedzkiego producenta.

Do nagrań tych zaliczyć można 3 masywne ścieżki Mambana na Soulfuric, „So Right” (Soulfuric) Jetlag i oczywiście 2 wydawnictwa solo, „Lead Guitar” (Stoney Boy) & „Wait A Minute” z Nevadą (Device).

Marco V to zdeterminowany DJ i producent, który ciężko pracuje by stworzyć łatwo rozpoznawalną i taneczną muzykę.

Jest talent jest dostrzegalny za stołem mikserskim, przy własnym repertuarze i zdolności do czytania w myśli tłumów podczas puszczania swojej muzyki na największych wydarzeniach i najlepszych klubach na świecie.

 

Marco potwierdził swój autorytet na międzynarodowej scenie dance poprzez sukces klasyka Energy 52 Classic od Cafe Del Mar. Kolejnym sukcesem było wypuszczenie „Godd”, „In Charge” i „Simulated” – chociaż wszystkie z nich zawierają mocną linię basową, przypadły do gusty fanom wszelkich odmian dance.

Pojawią sie również :

Sidney Samson (NL)
Max Vangeli (USA, CA)