Autor: marc 18
TUNNEL ELECTROCITY - 14.08.2008


Potrójność, liczba 3 albo Trójka poczytywana była przez wielu starożytnych filozofów za doskonałą. Pitagorejczycy wierzyli w istnienie 3 światów Niższego, Wyższego, Najwyższego. Przestrzeń to nieskończony obszar trójwymiarowy, a trzy stany czasowe to przeszłość teraźniejszość i przyszłość, istnieją trzy stany materii – stały płynny i gazowy. Zapraszamy na 3-cią odsłonę Tunnel Electrocity, gdzie na 3 różnych płaszczyznach organizatorzy postawią 3 sceny.


Organizatorzy mając za sobą moc doświadczenia oraz zaufanie rzeszy klubowej postanowili przygotować to przedsięwzięcie z jeszcze większym rozmachem. Kilkudziesięciu artystów podczas kilkunastogodzinnej imprezy, przeplatanej artystyczną oprawą, da pokaz, którego rozmach jeszcze długo będzie rozbrzmiewał echem w Waszych duszach.

Numer 3 jest symbolem planety Jupiter. Jupiter jest największą planetą w układzie słonecznym i wszystkich aspektów numerologii. Przekrocz po raz trzeci jedną z trzech bram Klasztoru, poczuj moc światła, dźwięku i atmosferę panującą w mrocznych wnętrzach i korytarzach.


Prezentujemy kompletny line up TUNNEL ELECTROCITY 2008  z  podziałem na poszczególne sceny.

Nazwy scen od początków tej imprezy pozostają niezmienne:

scena ELECTROCITY:
 
-ROGER SANCHEZ
-BOOKA SHADE
-AXWELL
-JOACHIM GARRAUD
-DIRTY SOUTH
-THE CLUBBERS
-W
-V_VALDI
-SIMON S
-MARCO SAVILLE
-CASPROV
 
 
-scena FLY WITH ME
 
-MAURO PICOTTO
-RUSH
-GREEN VELVET
-ADAM BEYER
-CRISTIAN VARELA
-MARCO REMUS
-HARDY HARD
-MARCIN CZUBALA
-CARLA ROCA
-SIASIA
-POZIOM X
 
 
scena RUN TO THE SUN
 
-CHICANE
-MARCO V
-GARETH EMERY
-YOJI ( BIOMEHANIKA)
-RICHARD DURAND
-LISA LASHES
-BON FINIX
-TIDDEY
-NITROUS OXIDE
-PETER PAIN
-THORN
Specjalna pula biletów
Dnia 29 lutego o godzinie 21.00 na oficjalnej stronie SoundTrade wystawiona zostanie specjalna pula biletów w promocyjnej cenie 69 zł (kolejna pula będzie w znacznie wyższej cenie). W tym samym dniu będą do nabycia także bilety wraz z przejazdem z miast: Warszawa, Poznań, Szczecin/Zielona Góra, Gdańsk/Bydgoszcz, Kraków/Katowice. Cena i logistyka przedsięwzięcia ma za zadanie sprawić, by to wydarzenie było bardziej dostępne dla klubowiczów z całej Polski.

Logistyka
Dbając o każdy szczegół w projektowaniu eventu, bilety w kolejnych pulach dostępne będą w bileteriach sieciowych - ponad 300 punktów w całym kraju. Dodatkowo organizatorzy przygotowywują przewozy z kilkunastu miast w Polsce, a bilet wraz z przewozem będzie zawsze w specjalnej cenie. Dodatkowo pomiędzy Wrocławiem, a Lubiążem zorganizowane zostaną regularne kursy autobusów z biletami gwarantującymi dowóz tam i z powrotem.
VIP a’la SoundTrade

Kolejna edycja ElectroCity jest poważnym wyzwaniem dla ekipy SoundTrade. Pragnie ona, aby to co zobaczycie i przeżyjecie po raz kolejny na długo zostało w Waszej pamięci. Nowe konstrukcje scen, nowi wykonawcy, lepsza logistyka pomagająca szybciej i sprawniej dotrzeć na imprezę, nowy program artystyczny i bardzo przystępne ceny biletów w pierwszej puli to własnie ich cel. Wnoszą oni wiele wysiłku organizacyjnego, aby jeszcze uatrakcyjnić i tak wysoki poziom widowiska, pamiętając aby w pełni wykorzystać walory obiektów.


Nowością jest również organizacja sektora Royal VIP. Organizatorzy informują, że w tym roku zlokalizowany będzie w Sali Książęcej zespołu klasztornego. Sama sala znajduje się w północnym skrzydle pałacu opatów zajmując jego wschodnie, ostatnie 4 przęsła. Do samej sali prowadzi ponad 200 metrowy korytarz, który zwieńczony jest wejściem z portalem na którym geniusze trzymają kartusz z herbem opatów lubiąskich. Dźwigają to wszystko i Murzyn i Indianin będący wtedy na topie w panującej modzie egzotycznej w Europie. Sala jest mocno prześwietlona dwoma rzędami okien. Zajmujące aż dwie kondygnacje wnętrze ozdobione jest obrazami wiszącymi w przestrzeniach międzyokiennych pomiędzy ich poziomami w szerokich architektonicznych ramach.


Nazwa Royal VIP nie jest przypadkowa wszystko co zaoferuje gościom będzie nosiło znamiona przepychu i luksusu. W miejscu tym będą się bawić artyści, ludzie związani z kulturą i sztuką oraz „SoundTrade Crew” – grupa ludzi związanych z agencją, ludzi aktywnych pomagających w organizacji i promocji imprez z pod szyldu SoundTrade. Część biletów pojawi się również jako wygrana w organizowanych przez Soundtrade konkursach, do sprzedaży trafi ograniczona, limitowana pula. Chcesz się poczuć jak książę/księżniczka rozpocznij polowanie na ekskluzywne bilety już teraz – nie przegap swojej szansy!


--------------
News 11.03.2008
Bilety
Już w najbliższy piątek 14 marca od godziny 15:00 dostępna będzie druga pula biletów na Tunnel Electrocity. Cena biletów wynosi 84 zł i jak w poprzedniej partii jest ograniczona ilościowo . Wśród osób, które kupiły bilety w pierwszej puli i osób, które nabędą bilety w drugiej organizatorzy wylosują 2 klubowiczów, którzy nagrodzeni zostaną wejściówkami Royal VIP. Bilety dostępne będą na stronie internetowej organizatora 1408.pl

Hymn Tunnel Electrocity 2008

Wzorem poprzednich lat pragniemy Wam przedstawić temat przewodni imprezy Electrocity. Po wielogodzinnych dyskusjach na ten temat na forum agencji samo życie przyniosło rozwiązanie. Autorzy nagrania użytego w klipie promującym pierwszą pulę biletów znaleźli ten klip w sieci i będąc pod wrażeniem rozmachu imprezy zaproponowali własnie takie rozwiązanie. Thomas Schwartz oraz The Clubbers są autorami Jupiter Calling. Warto nadmienić, że na rynku funkcjonuje tylko wersja promo tego utworu. Specjalnie dla potrzeb Soundtrade koledzy z Włoch wydadzą oficjalnego singla z remixami na potrzeby Electrocity. Każdy z tych remiksów będzie klimatem dopasowany do każdej sceny. Organizatorzy będą mieli do rozdania dla fanów 1.000 sztuk edycji tego singla.

Thomas Schwartz oraz The Clubbers znaleźli się również w line up Electrocity 2008. Wystąpią jako DJ set oraz live act w trzyosobowym składzie 14 sierpnia w Lubiążu.

Cristian Varela oraz DJ Yoji

News 21.03.2008

Agencja SoundTrade pieczołowicie pracuje nad każdym szczegółem imprezy. Domeną SoundTrade jest nietuzinkowość i troska, aby pod każdym względem wydarzenie było wyjątkowe. Z przyjemnością informujemy że line up został powiększony o kolejne 2 postaci. Na terenach klasztornych 14 sierpnia zobaczymy DJ Yoji (Yoji Biomehanika) oraz Cristian Varela. Jednocześnie musimy poinformować, że organizatorzy są zmuszeni podjąć radykalne środki wobec duetu Blank & Jones, bowiem złamali oni punkt umowy mówiący o tym że B&J nie wystąpi w Polsce pomiędzy 14 maja a 14 września. Ponieważ niemiecka strona ociąga się z zerwaniem drugiej umowy, a ich tłumaczenie dalekie było od rozsądnego agencja SoundTrade postanowiła usunąć tych artystów z line up’u Tunnel Electrocity. Organizatorzy eventu chcą zagwarantować Wam unikalność widowiska wszak przybywacie na nie z nawet najbardziej odległych terenów Polski i Europy.

News 26.04.2008

MARCO REMUS , TIDDEY , NITROUS OXIDE na TUNNEL ELECTROCITY

 

Niezmiernie miło nam poinformować, że po bardzo udanym secie, który zademonstrował Marco Remus  w katowickim SPODKU (TUNNEL CARNIVAL 02.02.2008) postanowiliśmy zaprosić tego artystę na scenę techno naszego flagowego eventu.  Wraz z nim pojawią się na imprezie rodzimi, znamienici reprezentanci  polskiej sceny klubowej Nitrous Oxide oraz Tiddey.

Poniżej informacja o artystach oraz fragment występu Marco Remusa z katowickiej imprezy.

 

MARCO REMUS

Swoją karierę didżejską rozpoczął w 1994 roku. Pierwsze kroki stawiał grając muzykę house, jednakże szybko zdał sobie sprawę, iż zdecydowanie bardziej pasjonują go ciężkie brzmienia z gatunku techno. Początkowo grywał na małych prywatnych imprezach w jego rodzinnym mieście Thueringia leżącym we wschodniej części Niemiec. W krótkim czasie zdobył szeroką rzeszę wiernych fanów. Kluby w całych Niemczech zabiegały o jego występ. Zasłynął ze swoich ciężkich bitów oraz umiejętności nawiązywania więzi z publiką. Obecnie jest jednym z największych niemieckich didżeji. Grał w najlepszych klubach w całej Europie, jak chociażby Tresor-Berlin, U Stammheim-Kassel, Privelege-Ibiza, Ciasno-Berlin, Electric Delicate-Monachium, 60311-Frankfurt, Zulu Club w Austrii i wielu innych. Ponadto występował na tak cenionych festiwalach jak Nature One, I love Techno (Belgia), Awakinings (Amsterdam), Sonne Mond Sterne, Love Parade i innych.


Nitrous Oxide

Krzysztof Prętkiewicz aka Nitrous Oxide to świetnie zapowiadający się artysta młodego pokolenia. Ten 23 letni poznaniak całość swoich dokonań na polu muzycznym zawdzięcza uporowi, konsekwencji i pasji. Mimo młodego wieku jego talent został już doceniony zarówno w kraju jak i za granicą. Możliwości tego wykonawcy zauważyła szeroko znana i ceniona w branży brytyjska wytwórnia Anjunabeats. Wzięła go ona pod swoje skrzydła co zaowocowało wydawnictwami takimi jak North Pole/Frozen Dreams i Morning Light/Orient Express, które zaskarbiły sobie uznanie wielu cenionych dj-ów i znalazły dla siebie miejsce na ich playlistach.

Szczególne znaczenie w jego karierze miał utwór North Pole. Spodobał się on na tyle producentom Above and Beyond, iż postanowili go wydać. Singiel ten natychmiast zyskał przychylność wielu znanych dj-ów i stał się motorem napędowym kariery młodego wykonawcy. Znalazł się na wielu ważnych dla rynku muzyki trance kompilacjach, między innymi: Anjunabeats vol.4, Godskitchen Australia oraz A State Of Trance Year Mix 2006 Armina van Buurena.

W tym labelu ukazują się również remixy wykonane prze Nitrousa: Alto-5 cieszył się sporą popularnością natomiast POS. vs Mike Koglin - Untitled Audio ukazał prawdziwe umiejętności Krzysztofa, które docenili tacy artyści jak Paul van Dyk, Tiesto, Armin van Burren i Ferry Corsten grając go wielokrotnie w swoich setach i audycjach. W polsce rok 2006 był dla Krzysztofa szczególnie udany, po sukcesach odniesionych za granicą był on systematycznie zapraszany na największe imprezy w jego ojczyźnie. Występy Nitrousa na festiwalu Sunrise w Kołobrzegu, Dancetonation w poznańskiej arenie czy udział w pierwszej polskiej edycji znanego na całym świecie Sensation White nigdy nie zawodziły organizatorów pozostawiając niezatarte wrażenia w pamięci uczestników.

2007 rok rozpoczął się równie dobrze, już w maju został wydany singiel Morning Light / Orient Express, który został uznany za „majstersztyk” przez magazyn DJMAG i oceniony na 5 gwiazdek. W tym samym roku znalazł się on w prestiżowym gronie artystów zaproszonych na polską edycje festiwalu muzyki elektronicznej Creamfields.
Biorąc pod uwage rozwój kariery Nitrousa na przestrzeni ostatnich dwóch lat możemy spodziewać się od niego produkcji na bardzo wysokim poziomie i występów zarówno w kraju jak i za granicą.

 

Tiddey

Pomimo iż Tiddey rozpoczął karierę w 2002 roku to już wcześniej przejawiał zainteresowanie branżą muzyczną. Wykształcenie zdobył w poznańskiej szkole muzycznej i wówczas wiązał swoją przyszłość z gitarą. Urodzony 24.03.1979 roku Darek Płaza pierwszy raz zetknął się z mikserem na początku 2002 roku. Już wtedy wiedział, że granie i tworzenie własnych produkcji stanie się jego życiem. Pierwsze, niezwykle udane, doświadczenia w poznańskich klubach wyróżniały go spośród innych, popularnych DJ. Pewne było, że Darek nie będzie kolejnym rezydentem klubowym, lecz w ciągu najbliższych czterech lat stanie się czołowym, polskim DJ o własnej tożsamości muzycznej i unikalnym stylu.

Jego energiczne sety, które budował z wyszukanych trance'ów sprawiły iż na swojej drodze spotkał Perana Van Dijka - znajomość ta przerodziła się w przyjaźń, która obydwu stronom zaczęła przynosić wymierne korzyści. Bardzo szybko zainteresowali się nim 4 Strings oraz Ron vd Beuken, którzy wprowadzili Tiddeya w meandry holenderskiej sceny trance.

Zaproszenia do Australii, Południowej Afryki, Japonii, Norwegii, Turcji, Hiszpanii, Holandii, Belgii a nawet do Chin sprawiły, że swoimi energetycznymi i elektryzującymi setami porywał publiczność do szalonej zabawy. Nie były to jednorazowe występy, gdyż już teraz wiadomo, że Polak powróci do tych krajów by raz jeszcze wprowadzić wszystkich w swój własny klimat. Zresztą nie będzie to jedyna okazja do światowego tour-u Tiddeya. Grał również na największych polskich festiwalach jak: Sunrise Festival 2004-2006 gdzie bawiło się 20.000 ludzi, Beach Party Sopot 2004 gdzie bawiło się 30.000 ludzi, czy FFWD Parade 2004-2005 gdzie na ulicach Rotterdamu bawiło się 500.000 ludzi. Już niebawem odbędzie się premiera jego nowego vinyla i z tej okazji wyruszy w świat promować swój najnowszy hit. Jaki Kiedy to będzie i gdzie dokładnie pojedzie Wszystko ma zostać niebawem ujawnione. Rok 2007 ma być kolejnym krokiem milowym w jego karierze…

Tiddey nie jest jedynie DJ i organizatorem imprez i muzycznych eventów. Nie jest też tylko promotorem holenderskich gwiazd. Jest również producentem muzycznym! Jego pierwsza produkcja Feel Destination została doceniona przez zagranicznych DJ i w roku 2004 roku grana była nie tylko w klubach, ale także i w trance’owych audycjach radiowych. Kiedy w 2006 roku wydał swój pierwszy singiel Get Away wraz z remixem Perana nikt nie spodziewał się, że odniesie ona aż tak wielki sukces. Wydana w Holandii i Stanach Zjednoczonych grana była między innymi w audycjach Pete’a Tonga w Radio BBC One czy przez DJ Jeana w ramach jego cyklicznej audycji w Radio 538 oraz wielu innych artystow…

Wszystkie sukcesy Tiddey`a w Polsce zmierzały do jednego! Został zauważony przez agencję ID&T, która ostatecznie podjęła decyzję, aby zaprosić go na swój czołowy event muzyczny - Trance Energy. Tiddey zagrał na tej imprezie w lutym 2006 roku! Jego występowi towarzyszyła premiera drugiego singla wydanego już pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem o tytule Close Day... Dokonania Tiddeya zaowocowały w 2006 roku, kiedy to został wybrany na najlepszego DJ roku 2006 wg. czytelników portalu FTB.pl, który miesięcznie osiąga oglądalność ponad 500.000. Wszystko to sprawiło, że rok 2006 kończy nie tylko jako najlepszy polski DJ, ale także jako pierwszy Polak w historii trafił na 144 miejsce wg. Rankingu DJ MAG POLL. A to dopiero początek jego międzynarodowej kariery…


UPDATE 14.06.2008

Tegoroczne lato obfituje w festiwale a organizatorzy prześcigają się w coraz to nowych atrakcjach. Ciekawą propozycję przygotowała agencja Soundtrade na swój flagowy festiwal Electrocity.

Rycerze na Tunnel ElectroCity

 

f=480&fn=4388" />

f=480&fn=4392" />

f=480&fn=4390" />

Jak wieść niesie na sierpniowej imprezie rzesze klubowiczów zasili brać rycerska. Organizator zgodził się na przeprowadzonej kilku kontrolowanych "zadym". W razie wymknięcia się walk z pod kontroli ochrona rozdzieli napastników przy pomocy wielkich elektromagnesów.

Mennica ElectroCity

Po raz pierwszy na naszej  imprezie będziemy bić pamiątkowe monety miasta ElectroCity. Można je będzie kupić w symbolicznej cenie – wartość pamiątkową będą miały bezcenną.

Trasa promocyjna TUNNEL ELECTROCITY jest w końcowej fazie przygotowań i na dzień dzisiejszy ma się tak :

20.06.2008  PIEKARNIA - Warszawa

21.06.2008  AM - Szprotawa

04.07.2008  ONYX - Tarnowskie Góry

12.07.2008 ARENA -

25.07.2008  ALFA -Tarnów

26.07.2008  TERMINAL - Sępólno Krajeńskie

01.08.2008  DISCOPLEX A4 - Pietna k Krapkowic

02.08.2008  MEGA MUSIC - Wilga

09.08.2008  SERENO - Gwoździany

Pozostałe terminy są juz rozdysponowane , jednak zostaną opublikowane po otrzymaniu umów z klubami

Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z treścią poniższego artykułu, aby zapobiec sytuacjom konfliktowym, niebezpiecznych i nieodwracalnym w skutkach.

TIMETABLE imprezy


ELECTROCITY :
18.30 CASPROV
19.30 MARCO SAVILLE
20.30 THE CLUBBERS
21.00 V_VALDI
22.00 BOOKA SHADE
23.00 W
00.00 FESTIWAL OGNIA
00.03 ROGER SANCHEZ
01.45 JOACHIM GARRAUD
03.00 AXWELL
04.30 DIRTY SOUTH
06.00 SIMON S

FLY WITH ME:
18.00 SIASIA
18.50 CARLA ROCA
19.40 MARCIN CZUBALA
20.40 HARDY HARD
21.40 CRISTIAN VARELA
22.55 GREEN VELVET
00.10 MAURO PICOTTO
01.40 ADAM BEYER
03:00 MR X
03.30 RUSH
04.45 MARCO REMUS
06.00 POZIOM X

RUN TO THE SUN:
18.20 THORN
19.10 PETER PAIN
20.00 BON FINIX
21.00 RICHARD DURAND
22.30 GARETH EMERY
00.00 FESTIVAL OGNIA
00.03 MARCO V
01.30 CHICANE
02.30 YOJI
04.00 LISA LASHES
05.00 TIDDEY
06.00 NITROUS OXIDE

Prosimy o zapoznanie się z planem sytuacyjnym imprezy

 

RZECZY BARDZO WAŻNE


1. Na teren imprezy nie będą wpuszczane osoby:

a. niepełnoletnie - rocznikowo ( takie, które nie osiągną pełnoletności w 2008 roku )

b. znajdujące się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub podobnie działającego środka,

c. osoby posiadające przy sobie napoje alkoholowe lub podobnie działające środki odurzające albo substancje psychotropowe,

d. osoby posiadające przy sobie przedmioty niebezpieczne ( broń, noże, tasaki, kije baseballowe, łańcuchy lub inne niebezpieczne przedmioty), materiały łatwopalne, materiały toksyczne, materiały wybuchowe, wyroby pirotechniczne, materiały pożarowo niebezpieczne lub materiały żrące albo cuchnące,

e. zachowujące się w sposób agresywny, prowokacyjny lub inny stwarzający zagrożenie dla uczestników imprezy albo spokoju, porządku i bezpieczeństwa imprezy

f. nie posiadające dokumentu tożsamości,

g. których wygląd zewnętrzny uniemożliwia identyfikację.

2. Osoby uczestniczące w imprezie zobowiązane są do przestrzegania Regulaminu

obiektu na którym się odbywa Festiwal, poleceń organizatorów oraz pracowników ochrony.

3. Osoby w stanie wskazującym na użycie alkoholu lub innego podobnie działającego środka odurzającego a także osoby naruszające postanowienia regulaminów, polecenia organizatorów, służby ochrony a także zachowujące się agresywnie lub w inny sposób zagrażające spokojowi i porządkowi będą, w razie takiej konieczności, zmuszone do opuszczenia imprezy nawet z zastosowaniem dopuszczalnych przez prawo środków przymusu.

4. Uczestnicy imprezy mogą przebywać tylko w wydzielonych dla nich sektorach bez prawa wstępu do sektorów zamkniętych. W szczególności zabronione jest wchodzenie na scenę i zaplecze.

5. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek zagrożeń uczestnicy mają postępować stosownie do wydawanych przez organizatorów i odpowiednie służby poleceń oraz korzystać z wyznaczonych dróg ewakuacji.

6. Osoby dopuszczające się na terenie Festiwalu przestępstw lub wykroczeń będą zatrzymywane i przekazywane odpowiednim służbom.

7. Bilet uprawnia do jednorazowego wstępu na imprezę. Opuszczenie terenu imprezy i ponowne wejście możliwe jest tylko po ponownym wykupieniu biletu wstępu.

UWAGA!
Wzorem lat ubiegłych wszystkie drogi prowadzące do Lubiąża będą pod stałym nadzorem Policji oraz Służb Izby Celnej. Funkcjonariusze Ci będą prowadzili wnikliwe kontrole, wraz z psami wyszkolonymi do wykrywania przestępstw narkotykowych. Apelujemy do wszystkich aby celem ich podróży była dobra, przyjazna i czysta zabawa w przepięknych murach uroczego klasztoru Lubiąż.