Autor: marc 2

Gorąca Ibiza w Poznaniu!

Niezwykły klimat, wspaniałe dekoracje, piękne tancerki prosto z Ibizy, szyk i elegancja – to tylko nieliczne określenie wydarzenia, które nadchodzi wielkimi krokami!

Już 3 lipca 2010 na Międzynarodowych Targach Poznańskich w Iglicy odbędzie się pierwsza w Polsce impreza sygnowana sławnym logiem PACHA – „Pacha Ibiza comes to Poznań”! Sama marka PACHA gwarantuje tego dnia nową jakość rozrywki na najwyższym, światowym poziomie.

„Pacha Ibiza comes to Poznań” będzie imprezą dla ograniczonej, wyselekcjonowanej grupy ludzi. Ma ona przybliżyć polskim Klubowiczom markę PACHA w związku z planowanym, w niedalekiej przyszłości, otwarciem pierwszego w Poznaniu klubu tej sieci. Za organizację eventu odpowiedzialna będzie agencja MSM Events we współpracy z firmą Papa Atono.

Pacha – miejsce, w którym spełniają się marzenia - nie jest zwykłą dyskoteką, klubem gdzieś pod wielkim miastem. To element lifestyle’u, życia glamour, gdzie piękni i zdecydowani na zabawę ludzie dzielą się radością, miłością i wrażliwością. Wielki szyk, styl i wolność ekspresji są ważnym elementem wśród klubowiczów Pacha.

Logo Pacha stało się symbolem ludzi, którzy żyją pełnią życia tak gorąco i słodko jak dojrzałe czereśnie! Wiek, płeć, rasa, pochodzenie nie mają znaczenia.

"Pacha to przede wszystkim dobry wygląd, zabawa oraz miejsce przyciągające ogromny międzynarodowy i zróżnicowany tłum ludzi (…) Nie mogę myśleć o jakimkolwiek innym miejscu, gdzie tak wiele różnych typów ludzi zbiera się na imprezie i razem się bawi" - uważa David Guetta.

Więcej informacji dotyczących miejsca, artystów oraz biletów, a także biletów VIP podamy wkrótce!