Autor: marc 5

Reaktywacja imprezy Independance była od długiego czasu zapowiadana przez pomysłodawców i wykonawców projektu – MDT Agency. W dniu dzisiejszym wątpliwości zostaną rozwiane. Niepodległość muzyczna powraca i zapowiada nową jakość halowych wydarzeń muzycznych w Polsce.

Już w listopadzie, w noc andrzejkową najpiękniejsze wspomnienia powrócą. Powrócą te piękne chwile, które kilka lat temu zostały zapisane w historii polskich eventów halowych podczas legendarnych edycji INDEPENDANCE w latach 2004-2006, która dotychczas oczarowała klubowiczów w takich miastach jak - Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Toruń i Gdańsk. INDEPENDANCE gościło już na halach i terenach targowych oraz na torach wyścigów konnych Służewiec, a łącznie impreza zgromadziła ponad 50-tysięczną publiczność.

 

Kolejna edycja, którą organizatorzy zapowiadają na sobotę 27 listopada odbędzie się w aktualnie najlepiej przystosowanym obiekcie do organizacji wielkich przedsięwzięć zarówno sportowych jak i muzyczno-artystycznych – hali ATLAS Arena w Łodzi.

 

Ukształtowanie i sposób konstrukcji ATLAS Areny, powoduje, że jest to obiekt wielofunkcyjny, dostosowany do najróżniejszych przedsięwzięć masowych. Funkcjonalność obiektu natomiast pozwala na rozdzielenie od siebie stref komunikacyjnych, przeznaczonych dla artystów, sportowców, obsługi, gości VIP, oraz widzów. Symetryczny układ widowni, pozwala na maksymalne wykorzystanie widowni stałej, a dach o kształcie czaszy stwarza dobre warunki akustyczne obiektu.

 

Wielkie przedsięwzięcie o nazwie – INDEPENDANCEpowróci w wielkim stylu, w sobotnią noc andrzejkową - 27 listopada 2010 roku. Impreza zapowiada również narodziny nowej jakości wykonania technicznego i multimedialnego halowych eventów w naszym kraju. Pierwszymi artystami, którzy wystąpią w Łodzi są – Rank 1 i nadchodzący wielki talent Avicii!

 

Piet i Benno to podstawowi producenci wytwórni High Contrast Recordings, którzy od kilku lat zaspakajają nasze pragnienia muzyczne z fantastycznymi melodyjnymi dancefloor killerami. Rank 1 to duet z niesamowitą dyskografią muzyczną. Są odpowiedzialni za takie produckje jak “Airwave”, „Awakening“, „Such is Life“, “Superstrings Remix”, “Beats At Rank-1.com” , czy ostatnie trzy hymny wielkich imprez, w tym dwóch naszych polskich - "Symfo" (SF 2008), "L.E.D There Be Light” i „The Great Escape“ (enTrance 2010). W Polsce ich występ zawsze powoduje maksymalne podekscytowanie. Mamy nadzieję, że tym razem ich muzyka spowoduje trzęsienie hali ATLAS Arena.

 
 
 

Młody, zdolny, wszechstronny. To co najmniej 3 przymiotniki, które opisują producenta i dj-a o pseudonimie Avicii. W rzeczywistości nazywa się Tim Bergling, a na scenie muzycznej jego nazwisko ukazało się stosunkowo niedawno. Inspiracją i motorem napędowym podczas tworzenia własnych bitów byli dla niego tacy producenci jak Laidback Luke, Steve Angello, Tocadisco, Eric Prydz czy Axwell. W rozwój jego kariery artystycznej przyczynił się również Pete Tong, który nie tylko wydał jego pierwszy track “Manman” we własnym Bedroom Bedlam, ale również otworzył mu wrota do wielkiego świata, który z dnia na dzień odkrywa nowe karty w życiu Tima. Po dzień dzisiejszy Avicii pochwalić może się m.in takimi wydawnictwami jak – “Bromance”, “Sound of You”, “BOM”, “Alcoholic” i okrągłą liczbą świetnych remiksów. Jego grafik dj-ski ma się również znakomicie o czym świadczą m.in występy w kultowym Privilege na Ibizie. 27 listopada w sobotę Avicii po raz pierwszy stanie przed polską publicznością na Independence w Łodzi.

 
 
 

Organizatorzy zdradzają, że podczas imprezy zostanie zbudowana również druga scena muzyczna. Natomiast posiadacze Family Card będą mieli możliwość skorzystania z kolejnych niespodzianek, które ma do zaoferowania karta klubowicza Family Card.

 

Osoby, które nam zaufały przekonają się, że nie rzucamy słów na wiatr. Przy Independance zorganizujemy wyjazdy z dużych miast w Polsce oraz wprowadzimy do sprzedaży bilet na imprezę z przejazdem w dwie strony i noclegiem dla uczestników“ – dodaje Krzysztof Bartyzel.

 

JUDGE JULES i SIMON PATTERSON wystąpią na INDEPENDANCE 2010!

Zaledwie kilka dni temu legendarny duet Rank 1 i reprezentant młodego pokolenia – Avicii odkryli pierwsze karty imprezy INDEPENDANCE 2010. Organizatorzy dzisiaj zdradzają nam kolejnych artystów, którzy wzbogacą line-up muzycznej niepodległości na którą zapraszamy 27 listopada do hali ATLAS Arena w Łodzi. Będą nimi Judge Jules i Simon Patterson.