Autor: marc 26

Mija przełomowe 10 lat dla polskiej sceny muzyki elektronicznej! Trance i house na przestrzeni ostatniej dekady spiralnie oplótł swoje muzyczne nurty kreując zupełnie nowe trendy! Klubowa euforia to nie tylko uczucie, które uskrzydla, nadaje sił i mocy sprawiających, że klubowicze pokonują cały wszechświat tanecznych doznań!

Zakazany owoc trance’u i house’u wart będzie grzechu i dostępny tylko i wyłącznie na najważniejszej imprezie zamykającej mijającą dekadę i otwierającą jednocześnie nową! Tegoroczne I LOVE NEW YEAR we wrocławskiej Hali Stulecia będzie doskonałą okazją do świętowania, w rytmach najlepszych i kultowych przebojów, Y2K10! To jedyna, powtarzalna raz na 10 lat, możliwość hucznej celebracji zaczynającej się nowej dekady!

Wszyscy ci, którzy tej jednej na 10 lat nocy są gotowi przekroczyć granice swoich muzycznych fantazji i marzeń, skupieni w centrum kosmosu polskiego clubbingu, będą mieli okazję wszystkie je spełnić. Doznając jednocześnie dreszczy spełnienia, bezpieczeństwa i wszechogarniającej zmysły miłości!

 

I LOVE NEW YEAR 2010/2011 będzie wielkim i hucznym zamknięciem minionych 10 lat muzyki klubowej w Polsce i na całym globie, a jednocześnie nowym otwarciem, które na długo zostanie w Waszej pamięci. Nie może oczywiście zabraknąć stałego elementu ILNY – NEW YEAR POWER HOUR! W tym roku ta wyjątkowa godzina muzycznego szaleństwa będzie miała swoje specjalne wydanie z okazji mijającej dekady! W związku tym, mamy do Was prośbę o wpisywanie w komentarzach tytułów najbardziej znanych, popularnych i ponadczasowych utworów z gatunków house i trance ostatnich 10 lat, które według Was powinny znaleźć się w tegorocznej New Year Power Hour.  Wśród wszystkich wypowiedzi rozlosujemy 3 wejściówki standard na ILNY 2010!

 

I LOVE NEW YEAR 2010/2011 - nie możesz tego przegapić, to najważniejsza impreza zamknięcia tej dekady! Zapraszamy na największego klubowego Sylwestra w Polsce!

 

LINE-UP:

SIED VAN RIEL
MENNO DE JONG
ABEL RAMOS
DR. KUCHO
RONALD VAN GELDEREN
ASHLEY WALLBRIDGE
MISCHA DANIELS


Bilety:


Pierwsza pula - wyprzedana
Druga pula - wyprzedana
Trzecia pula:
94 PLN - bilet standardowy
90 PLN - bilet standardowy dla posiadaczy Karty Klubowicza
250 PLN - bilet Golden
400 PLN - bilet Deluxe.Stałe punkty sprzedaży:

Centrum Informacji Miejskiej -  Poznań,
Sklep RockLongLuck, Ul. Półwiejska 20 - Poznań,
Hala Stulecia, Ul. Wystawowa 1 - Wrocław,