Autor: marc 4

Już 22-ego stycznia 2011 roku odbędzie się kolejna edycja tego czysto trance’owego wydarzenia! Impreza odbędzie się w specjalnie przygotowanym na potrzeby eventu, klubie Ekwador w Manieczkach.

 

Pierwsza edycja eventu, pod nazwą “RMI Trance Xplosion” odbyła się w roku 2004 w poznańskiej Hali Arena. Wystąpili na niej: Motorcycle, Above & Beyond, Kai Tracid, Cor Fijneman, Randy Katana i Yves Deruyter. Kolejna edycja to rok 2006 i występ takich gwiazd jak Blank&Jones, Agnelli&Nelson, Rank1, Ronski Speed, Kyau vs. Albert czy Mr. Sam.

Rok 2007 to RMI Trance Xplosion with Armin van Buuren! Oprócz Księcia trance’u wystąpili: Markus Schulz, Sander van Doorn i Remy.

W roku 2008 nazwa imprezy uległa zmianie - Trance Xplosion 2008 to wspomnienia z występów Stoneface&Terminal – twórców hymnu imprezy, Giuseppe Ottaviani’ego, Menno de Jong’a, Eddiego Halliwell’a, John’a o’Callaghan’a Richard’a Durand’a, oraz live act’u Rank1. Ostatnia, halowa edycja przypadła na rok 2009, kiedy to tłumem poruszył Ferry Corsten, Mark Sherry, Dj Shah, Judge Jules i Lange.

 

W roku 2010 przyszedł czas na Trance Xplosion: Club Edition. Klubowicze wpadli w trans dzięki W&W, Richardowi Durandowi i Simonowi Pattersonowi. Wszystkim edycją towarzyszył support polskich, utalentowanych artystów.

 

Również przyszłoroczna edycja eventu zapowiada się jako smakowity kąsek dla fanów gatunku, gdyż line-up pierwszego eventu MSM Events w roku 2011 otwierają DJ’e znakomicie przyjęci przez polską publiczność podczas swoich ostatnich występów.

 

Pierwszymi gwiazdami Trance Xplosion: Club Edition 2011 są....

 
Ummet Ozcan i Ben Gold!
 
Ummet Ozcan:
 

Holenderski Dj, producent i inżynier dźwięku. Twórca popularnej wtyczki VST – Genesis, oraz niesamowitych presetów do najpopularniejszych wirtualnych instrumentów tj. Sylenth1. Jego produkcje są pełne genialnie “powykręcanych” dźwięków. Sety Ummeta to z bez wątpienia “mocne uderzenie”. Od czasu “Timewave zero”, nieoficjalnego hymnu Trance Energy ’09, gdy usłyszała o nim szersza publiczność Ummet pnie się co raz wyżej w rankingu tranc’owych wirtuozów.

 
Ben Gold:
 

Niesamowicie utalentowany młodzieniec. Jego produkcje wydawane zarówno pod aliasem Ben Gold, jak i Be:Gold osiągają uznanie zarówno wśród klubowiczów, jak i największych nazwisk w trance’owym świecie, na co dowodem jest m.in obecność jego tracków na składankach “Ministry of Sound” czy “Garuda”. Ben Gold został wyróżniony również w magazynie Mixmag. Ben dzięki swojej niesamowitej energii i swoim niepowtarzalnym umiejętnością wnosi wiele świeżości na klubową scenę. 

 
 
Data imprezy:
22.01.2011 Sobota
Start: 21:00
Koniec: 5:00
 
Line-up:
Richard Durand
Ummet Ozcan
Ben Gold
Alex O’rion
Tiddey
Next Dj

Static Skies

BILETY:
Bilety w sprzedaży w cenie: 25zł w bileterii FTB.pl

Bilety w przedsprzedaży dostępne będą na FTB.pl i stałych punktach sprzedaży, oraz w dniu imprezy w kasach klubu Ekwador!

 

Facebook: http://www.facebook.com/event.php?eid=166998553321344

 
 

Ummet Ozcan - Insignia

 

Richard Durand - Dryland (Radio Edit)

http://www.youtube.com/watch?v=NuMNwDTczVE

 

Ben Gold - Llacuna (Vocal Mix)

 

Ben Gold - Icon (Original Mix)

http://www.youtube.com/watch?v=FF2eycf_UkQ&feature=related

 

Alex O'Rion - Changing Pace

http://www.youtube.com/watch?v=CI7iBPUNA-4