Autor: marc 10

Utrecht, Kijów, Buenos Aires, Melbourne, Bejrut...i POZNAŃ!

Kiedy? 19 lutego 2011!

To nie iluzja... artysta, który jako jedyny został wybrany 4 lata z rzędu najlepszym DJ’em na świecie, powróci do Polski by zaprezentować swoją najnowszą płytę podczas ekskluzywnego koncertu. Najnowsze osiągnięcia techniczne połączone z magią muzyki oraz artystycznym spektaklem stworzą widowisko, na którym NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ!

To piękna rzeczywistość... realizacja fantazji, marzeń i oczekiwań tysięcy fanów Armina Van Buurena w Polsce! Jeśli świat ma się skończyć to tylko dzień po polskiej edycji ARMIN ONLY - MIRAGE w POZNANIU!

Od ostatniej (i zarazem pierwszej) edycji ARMIN ONLY w Polsce minęły już blisko 2 lata! Pomimo późniejszych występów Armina w naszym kraju to właśnie projekt ARMIN ONLY i ASOT450 uznane zostały za najwspanialsze i zorganizowane ze światowym rozmachem i profesjonalizmem muzyczne eventy z udziałem Księcia Trance’u. Polska edycja ARMIN ONLY wyczerpała w pełni oryginalny, holenderski scenariusz dzięki czemu MSM Events na jedną noc listopada 2008 zamieniła Poznań w Utrecht!

Wszystkim tym, którzy zwiastują rychły koniec muzyki trance Armin Van Buuren ma do powiedzenia tylko jedno zdanie, wypowiedziane podczas ASOT450 we Wrocławiu: „Trance is alive and kickin’, baby!”. Najlepszym tego dowodem są wypełnione po brzegi hale podczas wielkich eventów z jego udziałem! Tak jak w 2008 roku ARMIN ONLY  miało miejsce w noc andrzejkową, tak tym razem będzie to noc następująca krótko po Walentynkach i właśnie dlatego najbardziej euforycznym i uskrzydlającym miejscem do okazania miłości i palącego żarem serca uczucia będzie:

ARMIN ONLY 2010 - MIRAGE, POZNAŃ 19.02.2010

ARMIN ONLY to jednak nie tylko indywidualny występ głównego aktora wieczoru. Arminowi towarzyszyć będą wokalistki i wokaliści, którzy użyczają swojego głosu na ostatnim albumie artysty ‘Mirage’ (która wkrótce w Polsce uzyska status ZŁOTEJ PŁYTY). Na koncercie nie może zabraknąć brata Armina - Ellera, który wraz z całym swoim zespołem ubarwi to wspaniałe wydarzenie grą na instrumentach (w tym m. in. na bębnach, gitarach, itp.).

Tegoroczny show to przede wszystkim nowatorski projekt sceny, stworzony specjalnie dla potrzeb światowej trasy ARMIN ONLY - MIRAGE, którego nie powstydziłyby się największe gwiazdy muzyki pop. Całości dopełnią: niesamowite wizualizacje, pokazy pirotechniczne oraz intrygujące występy taneczne. To wszystko w trance’owych bitach ARMIN ONLY 2011 - MIRAGE, na które zaprasza ARMIN VAN BUUREN!

ARMIN ONLY 2011 - MIRAGE wyprodukowane będzie przez MSM EVENTS, kolejny raz według pełnego, holenderskiego scenariusza, który zrealizowany został w Utrechcie 13 listopada 2010 podczas pierwszego eventu z nowej edycji.

MIEJSCE IMPREZY

ARMIN ONLY - MIRAGE, Poland będzie wielkim wydarzeniem na światową skalę i zostanie zaprezentowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonie numer 5!

Nowoczesna, ogromna, komfortowa, bezpieczna i klimatyzowana hala będzie doskonałym miejscem dla tysięcy fanów Armina, którzy z pewnością przybędą do Poznania z całego świata. Do złudzenia przypomina ona halę w Utrechcie, gdzie odbywa się holenderska edycja ARMIN ONLY.

Od wielu lat wśród klubowiczów mówiło się, że Międzynarodowe Targi Poznańskie to idealne miejsce na duży klubowy event. W przyszłym roku stanie się to faktem. Będzie to idealne miejsce  na tak niesamowite przedsięwzięcie muzyczne.

Pawilon numer 5 znajduje się około 400 metrów od Dworca Głównego PKP, 5km od lotniska Ławica, w sąsiedztwie znajdują się pojemne parkingi dla zmotoryzowanych uczestników imprezy oraz postój taxi.  Tereny targów położone są w samym centrum miasta Poznania, w niedalekiej odległości od wielu hoteli o różnym standardzie a środki komunikacji miejskiej pozwolą na szybkie i łatwe dotarcie na miejsce.

Armin Only Polska - INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 
 
Otwarcie bram:
19.00: bilety standard/bezpłatne/lista/konkursy/niepełnosprawni/nieletni

Uwaga!

20.00: bilety Golden oraz Deluxe (otwarcie strefy Golden/Deluxe: 21.00)
 

UWAGA: W godzinach od 19.00 – 21.00 dostępne będą tylko szatnie, kasy żetonowe, Armin Only shop, strefa Nautilus, strefy gastronomiczne w pawilonie 5 i 6 – bez wstępu na główny parkiet!

 

21.00: wejście na główny parkiet, rozpoczęcie imprezy.

06.00: zakończenie imprezy.

 

Bilety z Ticketpro podlegają wymianie w kasach biletowych!

 
Wejścia:

World Trade Center Poznań, od ulicy Grunwaldzkiej

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=52.406552,16.908093&daddr=&hl=pl&geocode=&gl=pl&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=18&sll=52.406588,16.908045&sspn=0.002572,0.006968&ie=UTF8&t=h&z=18


Na teren imprezy można wnosić nieprofesjonalne aparaty fotograficzne. 

 

Informacje dla posiadaczy biletów FAN AREA:

Proszę kierujcie się do głównego wejścia, następnie przed weryfikacją biletową, po prawej stronie holu głównego World Trade Centre znajdować się będzie punkt weryfikacji Fan Area. Okazując bilet otrzymasz pieczątkę na bilecie oraz specjalną opaskę na rękę. Z ostemplowanym biletem i opaską udajesz się do weryfikacji biletów. UWAGA! Cały czas musisz posiadać przy sobie bilet!

Do strefy Fan Area będzie można dotrzeć lewą lub prawą stroną idąc wzdłuż hali. W strefie dostępne będzie stoisko z napojami, kasa żetonowa oraz osobna toaleta (patrz mapka!).

 

Informacja dla posiadaczy biletów DELUXE/GOLDEN:

Proszę kierujcie się do wejścia Deluxe/Golden (wejście główne, 1 bramka od lewej; otwarte od godziny 20.00). Po wejściu do środka holu znajdziecie specjalnie dla Was przygotowaną szatnię. Następnie proszę udać się do punktu weryfikacji Deluxe/Golden, odebrać specjalną opaskę oraz gadżet i żetony (w przypadku płatnych biletów Deluxe).

Z biletem i opaską będziecie mogli wejść na teren imprezy. Do godziny 21 dostępne będą tylko szatnie, kasy żetonowe, Armin Only shop, strefa Nautilus, strefy gastronomiczne w pawilonie 5 i 6 – bez wstępu na główny parkiet i strefę Deluxe/Golden oraz Deluxe deck.

Deluxe Deck znajduje się na środku hali, naprzeciwko sceny – dostępny tylko i wyłącznie dla posiadaczy opaski Deluxe.

Posiadacze biletów Deluxe będą mieli ponadto wstęp na strefę Fan Area.

 

Do strefy Deluxe/Golden dotrzesz idąc lewą stroną, wzdłuż hali – mniej więcej po środku hali, po lewej, znajduje się wejście ruchomymi schodami do strefy. Na strefie Deluxe/Golden będzie dostępna kasa żetonowa oraz osobna toaleta (patrz mapka!).

 

Informacja dla NIELETNICH:

Osoba nieletnia winna zgłosić się na oznaczone wejście wraz z opiekunem i posiadać przy sobie legitymację szkolną lub paszport. Tożsamość opiekuna oraz zgodność danych z przesłanym wcześniej formularzem zweryfikowana będzie na podstawie dowodu osobistego. Każdy, kto nie dostarczył jeszcze oryginału formularza dla nieletnich do organizatora zobowiązany jest posiadać w momencie weryfikacji. Weryfikacja odbywać się będzie po prawej stronie holu głównego.

 

Informacja dla posiadaczy Kart Klubowicza:

Dla Was udostępniona będzie osobna bramka na głównym wejściu.

 

Informacja dla posiadaczy biletów bezpłatnych, wejść konkursowych i na listę:

Po wejściu do holu głównego World Trade Centre kierujcie się na prawo, gdzie odbywać się będzie weryfikacja.

 

Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest przez cały czas jej trwania posiadać przy sobie bilet!

 
Parking:

Na terenie Targów zorganizowany będzie parking (płatny 20zł/samochód/noc – opłaty pobiera MTP). Wjazd na parking możliwy będzie od ulicy Bukowskiej. Parking znajduje się 20 metrów od wejścia głównego do hali. Patrz plan sytuacyjny.

 

TAXI RMI:

Oficjalnym partnerem Armin Only jest sieć taksówek TAXI RMI. Tel: 9668 lub 618 219 219

Dla osób przyjeżdżających pod halę lub odjeżdżających z imprezy przysługuje 20% zniżki na usługi Taxi RMI.

 
Szatnie:

Szatnie znajdują się na terenie imprezy, czynne będą przez cały czas jej trwania. Szatnia płatna 2 zł za każdą pozostawioną rzecz (plecak 4 zł). Każdorazowe podanie rzeczy oraz plecaka w trakcie imprezy płatne będzie dodatkowo 2 zł.

Płatność w szatni tylko gotówką! Uwaga: przed oddaniem rzeczy do szatni zapoznaj się z regulaminem. Za wartościowe rzeczy pozostawione w szatni organizator nie odpowiada.

 
Depozyt:

W holu głównym dostępny będzie płatny depozyt – 15zł (patrz mapka!).

 
Płatności:

1)    Podczas trwania imprezy pod tytułem „ARMIN ONLY Mirage, Poland” 19 lutego 2011 płatności na stoiskach handlowych można dokonywać tylko żetonami zakupionymi w wyznaczonych i oznaczonych kasach żetonowych.

2)    Żetony nie obowiązują przy płatnościach w szatni oraz sklepiku z gadżetami Armin Only.

3)    W kasie żetonowej do nabycia są żetony o nominale 2zł bądź 4 zł.

4)    Minimalna wartość zakupu – 0,5 żetonu wynosi 2zł.

5)    Kasy nie przyjmują zwrotu zakupionego i niewykorzystanego żetonuProsimy o rozważne zakupywanie żetonów.

 
 
      ŻETON kopia.
 
 
 

Strefa gastronomiczna:

Na terenie imprezy zorganizowane będą 4 duże stoiska gastronomiczne (patrz mapka). W hali numer 6 (obok hali 5) zorganizowana będzie duża strefa piwna i gastronomiczna oraz oddzielna strefa dla palących, gdzie także będzie możliwość zakupu napojów chłodzących oraz piwa.  

UWAGA! Przy wyjściu z pawilonu 5 do pawilonu 6 każdy uczestnik winien pobrać specjalny stempel na rękę aby móc ponownie wrócić do pawilonu głównego imprezy!

Ponadto każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest przez cały czas jej trwania posiadać przy sobie bilet!

 

Przypominamy, że na terenie imprezy spożywanie, posiadanie i handel środkami odurzającymi jest według polskiego prawa zakazany i karany!

 

Zaopatrzenie barów: 

·         zimne napoje firmy PEPSI, 

·         napój energetyczny RED BULL, 

·         strefa gastronomiczna: piwo LECH (nalewaki) plus ograniczona ilość piwa w puszkach. REDDS, MILLER oraz Lech FREE,

·         SMIRNOFF ICE 

·         Zapiekanki, pizze, zupa gulaszowa, szaszłyki, hot-dogi, hamburgery, sandwicze, sałatka grecka, chipsy, gumy, batony, kawa, herbata.

 

Ceny produktów gastronomicznych i napojów będą wywieszone również przy kasach żetonowych abyście mogli dobrze zaplanować zakup żetonów!

 
Dodatkowe usługi i informacje:

·         płatna szatnia (2PLN za każdą rzecz ), 4PLN za plecak

·         płatny depozyt (15PLN),

·         punkt medyczny,

·         toalety bezpłatne

 

Zaopatrzenie sklepiku Armin Only (płatność gotówką)

·         Koszulki Armin Only (2 wzory)

·         Płyty

·         Plakaty

 
 

Wręczenie nagród na Armin Only:

Klubowicze, ostatnim akcentem Armin Only Polska będzie ceremonia wręczenia Złotej Płyty oraz nagrody FTB TopDJ Arminowi. Statuetki wręczać będą odpowiednio przedstawiciele Sony Music Polska/ProLogic Music oraz FTB.pl.Warto zatem dobrze rozłożyć siły na tę noc, abyśmy wspólnie podziękowali artyście i zgotowali mu owacje na miarę polskich Klubowiczów!

 
 
Pomagajmy Innym!

Podczas Armin Only kontynuowana będzie akcja charytatywna we współpracy z fundacja Mam Marzenie. Pieniądze uzbierane tego dnia przez wolontariuszy przeznaczone będą dla 6 letniego Mateusza, którego marzeniem jest zobaczenie palm, piasku i błękitnego nieba http://www.mammarzenie.org/marzyciel/2804,3,zobaczyc-palmy-plaze-i-blekitne-morze

Mamy nadzieje, że po raz kolejny wspólnie spełnimy marzenie dziecka! Darczyńcy otrzymają od nas specjalne naklejki potwierdzające udział w akcji.

Pierwszych 1.500 darczyńców, którzy wrzucą pieniądze do puszek wolontariuszy fundacji Mam Marzenie będzie mogło odebrać darmowy plakat Armin Only lub ASOT 450 w sklepiku Armin Only.

 
BILETY:

Bilety w sprzedaży na Ticketplanet.pl do niedzieli, 13 lutego. Od poniedziałku 14 lutego rezerwacja w wyższej cenie:

- 180 PLN Standard

- 380 PLN Golden

- 530 PLN Deluxe

Bilety będzie można odebrać w dniu imprezy w holu w punkcie informacyjnym FTB.pl od godziny 14.00 (prawa strona holu).

 

Kasy biletowe w dniu imprezy czynne od 11.00

Ceny biletów w dniu imprezy:

- 185 PLN Standard

- 400 PLN Golden

- 550 PLN Deluxe

 

Bilety dostępne są również w stałych punktach sprzedaży. Od 14 lutego bilety w cenie 180 zł :

- CIM Poznań

- sklep DJ PRO

- RockLongLuck Poznań

- sieć Ticketpro

 

Dokładny regulamin imprezy: http://tinyurl.com/aoregulamin