Autor: marc 20

Po ubiegłorocznym sukcesie imprezy TOXICATOR czas na kolejna edycję i mega dawkę najmocniejszych brzmień!

Impreza odbędzie się 7 maja w nowej lokalizacji : Katowice Galeria Szyb Wilson.

SCENA HARD STYLE / HARD CORE:

  • Outblast  (Almere)
  • Luna (Den Haag)
  • Masters Of Noise (Köln)
  • Instigator  (Bologna)
  • DJ Gigi  (Koblenz)
  • Pradera  (Schoonebeek)
  • Enigmato  (Katowice)
  • ResQ (Chorzów)
  • Driver (Chorzów)
  • MC H (Köln)

SCENA HARD TECHNO:

  • BMG aka Brachiale Musikgestalter –live– (Wiesbaden)
  • Arkus P. –live– (Dortmund)
  • O.B.I.  (Münster)
  • Sutura  (Stuttgart)
  • Ivee –live–  (Belgrad)
  • Jason Little  (Koblenz)
  • Hellboy (Kraków)
  • Arthur Crag  (Kraków)

SCENA HARD STYLE MADE in POLAND:

  • SchizeQ  (Katowice)
  • Overbizz (Kraków)
  • The Prototypes (Ruda Śląska)
  • ZieloneQ (Gdańsk)
  • Kona Black  (Warszawa)
Informacje organizacyjne:
  • Cena biletu:
    • Przedsprzedaż: 69,00 zł
    • W dniu 85,00
  • Miejsce: Galeria Szyb Wilson
  • Adres: Katowice 40-403, ul. Oswobodzenia 1
  • Start: 19:30
  • End: 06:00

 

UPDATE 18.04.2011 :

Time Table

HardStyle/HardCore Floor

20.00 - 21.30          Driver – Chorzów                           
21.30 - 22.30          Enigmato – Katowice                     
22.30 - 23.30          Pradera – Schoonebeek                       
23.30 - 00.30          Instigator – Bologna                     
00.30 - 01.30          Luna – Den Haag                           
01.30 - 02.30          Outblast – Almere           
02.30 - 03.30          Masters Of Noise – Koeln         
03.30 - 04.30          DJ Gigi – Koblenz 
04.30 - 06.00          ResQ – Chorzów                           

All Night: MC H – Koeln       
                                                       

HardTechno  Floor         

20.00 - 21.00         Arthur Crag – Kraków                   
21.00 - 22.00         Hellboy – Kraków                         
22.00 - 23.00         Ivee – Belgrad  (Live)
23.00 - 00.30         Sutura – Stuttgart                         
00.30 - 02.00         Arkus P. – Dortmund (Live)                     
02.00 - 03.30         O.B.I. – Muenster                           
03.30 - 04.30         BMG  aka Brachiale Musikgestalter – Wiesbaden (Live)       
04.30 - 06.00         Jason Little – Koblenz                   


HardStyle Made in Poland Floor

21.00 - 22.30        The Prototypes – Ruda Śląska   
22.30 - 00.00        ZieloneQ – Gdańsk   
00.00 - 01.30        Schizeq – Katowice     
01.30 - 03.00        Overbizz – Kraków 
03.00 - 04.30        Kona Black – Warszawa

 

Patronat medialny IDANCE.pl