Autor: marc 1

2005…2006…2007…2009…ATB IN CONCERT 5 – 2 maja 2011 – Hala Arena Poznań!

Już 2-ego maja 2011 po raz kolejny zawita do Polski legenda muzyki elektronicznej – Andre Tanneberger z projektem ATB In Concert.  

Format ATB in Concert to wspólny projekt i pomysł zainicjowany w 2005 roku przez agencję MSM Events z aktywnym udziałem Andre. Sukces pierwszej edycji imprezy w poznańskiej Arenie był zaczątkiem długoletniej współpracy, która trwa do dzisiaj.

Dziś ATB In Concert  to silna i bardzo dobrze rozpoznawalna marka, nie tylko w Polsce ale również za granicami naszego kraju. Wypełniona po brzegi hala, specjalnie na tę okazje przygotowana oprawa oraz niesamowita euforia wśród uczestników to już nieodłączne elementy tego eventu.

 

Dla samego Andre jest to niezmiernie ważne wydarzenie w kalendarzu jego występów na świecie a dla jego fanów zwiastun nadejścia nowego albumu i możliwość przeżycia niesamowitych muzycznych i wizualnych wrażeń.

Wszystko wskazuje na to, że nowy album artysty pojawi się na rynku muzycznym na przełomie marca i kwietnia, co poprzedzone zostanie premierą nowego singla ATB.


Po niespełna dwóch latach przerwy, w poznańskiej hali Arena, z pewnością po raz kolejny u boku ATB pojawią się wokaliści i muzycy współpracujący na co dzień z Andre, uświetniając swoimi występami show. ATB in Concert to niepowtarzalna okazja by usłyszeć utwory Andre w nowych, również akustycznych, nigdzie wcześniej nie wykonywanych aranżacjach. Czeka nas zatem kolejny wielki event z udziałem jednego z najpopularniejszych Dj’ów w Polsce i na świcie!

Bilety w I promocyjnej, ograniczonej puli pojawią się w sprzedaży 7 lutego w bileterii Ticketplanet.pl

 

http://www.youtube.com/watch?v=EdzIOdvT31k

http://www.youtube.com/watch?v=ki07TR6TRmM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Pg1aUD_zVP4&feature=related