Autor: marc 6

Jest to bez wątpienia najbardziej imponujący festiwal jaki narodził się na ziemi belgijskiej. W ciągu zaledwie 6 lat powiększył się ze stosunkowo niewielkiego festiwalu na zaledwie 10.000 osób w Goliata, który przyciągnął ponad 120 tysięcy osób w 2010 roku.

Nie zatrzymując się, Tomorrowland od ID&T, rośnie w siłę, z którą należy się liczyć.

 Uhonorowany nagrodą dla najlepszego Europejskiego Festiwalu przez czytelników OnlyforDJs (Francja), tytuł "Najlepszy Letni Festiwal" nadany przez Radio Studio Brussel (Belgia), nominowany do "Best Global Festival" na tegorocznym IDMA i będący wyborem DJ'ów "Best Festival" oznacza, że sprawy zmierzają w dobrym kierunku.
 Z wielką przyjemnością możemy ogłosić, że w końcu Tomorrowland odbędzie się w ciągu 3 dni: począwszy od piątku 22 lipca, do niedzielnego finału 24 lipca 2011. Jak zwykle, odbyły się liczne dyskusje z różnymi organizacjami, które znajdują się w pobliżu De Schorre, w Antwerpii. Wszystkie ważne postanowienia na 3 dni został przyjęte. ID&T szczyci się z utrzymania korzystnych stosunków z członkami rady, a zwłaszcza tych, które dotyczą rezydentów festiwalu. Mając to wszystko na uwadze, niech będzie Wam wiadome, że Tomorrowland jest gotowe do zajęcia swojego miejsca wśród największych światowych festiwali.

 

Przedsprzedaż - Dołącz do ponad 50000!
 Oczekiwanie na tegoroczną imprezę nigdy nie było większe. Ponad 1 mln osób obejrzało w zeszłym roku After Movie na YouTube. Bilety rozeszły się we wszystkie zakątki świata. Ponad 50.000 osób potwierdziło swój udział w profilu Tomorrowland na Facebook'u. Jest to ogromny skok w porównaniu do zeszłego roku, co jest ewenementem samym w sobie.

 Osoby, które chcą uczestniczyć w Tomorrowland muszą być świadome, że to wydarzenie będzie wyprzedawać się w ciągu kilku dni. Zeszłoroczna edycja została wyprzedana z 2 miesięcznym wyprzedzeniem. Wszystkie wskaźniki wskazują na to, że tegoroczne 3 dni imprezy zostaną sprzedane znacznie szybciej, w rzeczywistości, myślimy w kilka dni!

 Jest tylko jeden sposób, aby zapewnić sobie miejsce w tym roku na Tomorrowland. Przedsprzedaż, która w tym roku rozpoczyna się w sobotę 02. kwietnia o 10:00 rano czasu środkowoeuropejskiego CET na www.idance.pl


LINE-UP
ID&T podjęła decyzję w 2010 roku odsłaniania line-up'u od początku stycznia, 1 artystę codziennie, aż do dnia sprzedaży biletów. Ten proces opłacił się, dając szansę zdecydowania się, w który festiwal zainwestować swoje pieniądze. Skoro 

Tomorrowland wyprzedał się tak szybko, jak to miało miejsce, wydaje się, że większość ludzi umieszczała swoje pieniądze we właściwym miejscu...

Oczywiście, line-up to tylko połowa doświadczeń, jakie gwarantuje festiwal Tomorrowland.. ale nadal jest to najbardziej interesujący punkt decyzji, przed jakim staje uczestnik jednego z letnich festiwali. 

 

Nazwiska, które zapowiedziano już teraz:

 
David Guetta, Faithless (Sound System), DJ Tiësto, Carl Cox, Above & Beyond, Sasha, Avicii, Ferry Corsten, Afrojack, Fedde Le Grand, De Jeugd Van Tegenwoordig, DJ Rush, Adam Beyer, Sander Van Doorn, Ben Sims, Joachim Garraud, Dubfire, Astrix, Sound Of Stereo, Cosmic Gate, Dave Seaman, Matthias Tanzman, Frank Kvitta, Autoerotique, Satoshi Tomiie, Anthony Papa, Henrik Schwarz, Aly & Fila, Growling Mad Scientists, Pet Duo, Simon Patterson, Dixon vs Âme, Marcel Dettmann vs Marcel Fengler, Seth Troxler & Bill Patrick, Killa Productions, Frequency 7.
 

Przyszłość Tomorrowland 
 Po zeszłorocznej wyprzedanej imprezie, pojawiły się różne artykuły sugerujące, że sukces tego festiwalu doprowadzi do znalezienia nowej lokalizacji. Nic bardziej mylnego!

 ID&T, organizatorzy festiwalu, są bardzo zadowoleni z bieżącej lokalizacji Provinciale Domein De Schorre. To wyjątkowe i wspaniałe miejsce - podkreślmy fakt, że została podpisana umowa, unikalny 5-letni kontrakt, zapewniający miejsce na festiwal!
 "Nie tylko jest to wspaniałe miejsce rekreacji, ale także profesjonalne wsparcie tej lokalizacji od różnych organów wspólnotowych doprowadziły nas do przekonania, że nie ma lepszej lokalizacji dla Tomorrowland niż De Schorre. Jesteśmy bardzo zadowoleni,  że nasz festiwal zostanie tu przez kolejnych 5 lat" powiedział założyciel 
ID&T Michiel Beers. 

Rik Röttger, Zastępca w prowincji Antwerpia: "30 lat temu tereny te były opuszczoną, otwartą, przestrzenią pomiędzy wspólnotami Rumst i Boom. Już wtedy władze prowincji Antwerpia zdawały sobie sprawę z potencjału tych terenów i zaczęły tworzyć unikalne struktury. Festiwal Tomorrowland korzysta z tego pięknego miejsca w najszerszym stopniu. Wiele osób zachwyca się De Schorre dzięki Tomorrowland, co prowincja Antwerpia uznaje za komplement."


CAMPING 
 Tomorrowland 2011 będzie także zwracał znacznie większą uwagę na szczegóły, zarówno estetykę i infrastrukturę kempingu na festiwalu. Każdy z mieszkańców kempingu otrzyma więcej miejsca i znacznie lepsze udogodnienia, a także spektakularne artystyczne i wizualne dodatki twórczego zespołu Tomorrowland. Przekształcimy codzienny kocioł zwykłego kempingu w coś naprawdę wyjątkowego

COMFORT ROOM
 Dla widzów chcących doświadczyć wyjątkowego uroku, Tomorrowland oferuje "Comfort Rooms". W ubiegłym roku po raz pierwszy dostarczyliśmy 'Komfortowe pokoje', a uzyskana maksymalna pojemność każdego wieczoru była oczywiście wielkim sukcesem. Oferta luksusowa to m. in. "jacuzzi", 24 godziny na dobę, a także dekadencka możliwość "Śniadanie w łóżku!" Dodatkowo bardzo wygodne łóżka, miękka pościel, wystrój bogaty i mnóstwo smacznych dodatków, rezerwacja "Comfort Room" będzie doświadczeniem, którego nigdy nie zapomnisz, a decyzji tej, nigdy nie będziesz żałować. Bilety na 'Komfortowe pokoje' będą dostępne on-line. 

HOTELE 
 Mniej odważni z was, którzy chcą zatrzymać się w pobliżu festiwalu, ale z dala od szaleństwa na świeżym powietrzu, będą zadowoleni informacją, że istnieje wiele różnych **, *** i **** hoteli w pobliżu lotniska i dworca kolejowego (Thalys i Eurostar). Codzienne transporty mogą zostać zaaranżowane do i z festiwalu autobusem. Aby uzyskać więcej informacji i rezerwacje można wysłać e-mail info@deboeck-incoming.com

 
CENY BILETÓW* 

3-dniowy combi: 135 euro (ex admin fee)
1-dniowy: 62,5 euro (ex admin fee)
Comfort combi: 198,5 euro (ex admin fee)
Comfort 1-dniowy: 98,5 euro (ex admin fee)
Camping: 24,5 euro (ex admin fee)**
Boozebags: 50 euro
*Minimalny wiek 18
**Camping dostępny tylko w kombinacji z combi

GODZINY OTWARCIA: 
Camping:

OTWARCIE: Czwartek 21 Lipiec 2011 – 11h00 (wejście na teren do 22h00)

Zamknięcie: Poniedziałek 25 Lipiec 2011 – 14h00

Festiwal:
Piątek 22/07/2011: 14h00 – 01h00
Sobota 23/07/2011: 12h00 – 01h00
Niedziela 24/07/2011: 11h00 - 00h00

Sprzedaż biletów na idance.pl , start 26 lutego , godzina 18.

Ceny:
Tomorrowland 2011 - Day ticket (Fri, Sat or Sun) : 273.33 zł brutto

Tomorrowland 2011 - 3-day combi ticket : 564.55 zł brutto
Tomorrowland 2011 - Comfort combi ticket : 818.00 zł brutto
Tomorrowland 2011 - Comfort day ticket : 416.45 zł brutto
Tomorrowland 2011 - Camping ticket : 117.28 zł brutto

Podane ceny zawierają opłatę przygotowawczą.
Sprzedawane bilety to Bilety elektroniczne.

Sprzedaż trwa do 20 marca włącznie. Bilety przeznaczone do druku zostaną przesłane na adres email kupującego na początku kwietnia.


Proszę pamiętać że podane przez organizatora ceny biletów są w euro i nie zawierają opłaty przygotowawczej.

Tomorrowland 2011 - Day ticket (Fri, Sat or Sun) - 273,33 zł brutto

 


Tomorrowland 2011 - 3-day combi ticket - 564,55 zł brutto

 


Tomorrowland 2011 - Comfort day ticket - 416,45 zł brutto

 


Tomorrowland 2011 - Comfort combi ticket - 818,00 zł brutto

 


Tomorrowland 2011 - Camping ticket - 117,28 zł brutto

 

Podczas zakupu biletu na idance.pl należy ponownie założyć konto w naszej bileterii.

REGULAMIN SPRZEDAŻY:
§ 1.
Obsługą sprzedaży biletów zajmuje się IDANCE.pl Kraków 30-395, ul. Zelwerowicza 13.

§ 2.
Sprzedaż odbywa się wyłącznie w oparciu o stosowne umowy, zawarte z organizatorami imprez.

§ 3.
Sprzedaż odbywa się na zasadach przedpłaty. Po wpłynięciu środków na konto bilet w formie elektronicznej jest wysyłany na podany przez kupującego adres mailowy 2 kwietnia.


§ 4.
IDANCE.pl nie ponosi odpowiedzialności za odwołanie imprezy. W takim przypadku zwroty pieniędzy realizuje organizator imprezy, chyba że zostanie to inaczej uregulowane odrębną umową.

§ 5.
IDANCE.pl nie ponosi odpowiedzialności za organizację imprez, na które sprzedawane są bilety. Wszelkie uwagi i reklamacje dotyczące organizacji imprez należy kierować do organizatorów.

Każdy kupujący otrzyma od nas na adres mailowy print-ticket. 2 kwietnia na adres mailowy nabywcy biletu zostanie wysłana wiadomość zawierająca plik w formacie PDF, który należy wydrukować. Na wydruku widoczny będzie kod kreskowy, zostanie on odczytany przez specjalne skanery zainstalowane przy wejściu na imprezę.