Autor: biwer1 8

5 listopada na zakończenie Berlin Music Days 2011 odbędzie się druga edycja Festiwalu Fly BerMuDa. Tak jak w zeszłym roku będzie to wspaniałe zwieńczenie jednego z największych przedsięwzięć promujących muzykę elektroniczną w jej stolicy – Berlinie.

 

Kolejny raz otworzą się bramy legendarnego berlińskiego lotniska Tempelhof dla tysięcy techno fanów z całego świata. Line-up będzie składał się z nazwisk światowej klasy DJ. Zaprezentowany zostanie zapierający dech pokaz świateł który zamieni tą wyjątkową lokalizację, w świątynię techno z „licencją do prawdziwego odlotu”.

 

Jednym z najważniejszych występów imprezy będzie set „Papy”: Sven Väth będzie celebrował swój jubileusz i utwierdzi wszystkich w przekonaniu, że po 30 latach na scenie, wciąż ma się świetnie. Jego performance zostanie zaprezentowany na głównej scenie imprezy. Co Sven mówi o festiwalu? „BerMuDa festiwal jest imprezą jakiej od dawna brakowało mi w tej metropolii. Dlatego bardzo chętnie wspieram ten event z moim performance”.

Obok niego wystąpią również: Szef Desolat Loco Dice, pierwsza dama berlińskiej sceny Ellen Allien oraz chilijski szaman Ricardo Villalobos.

Gdyby to Wam nie wystarczyło, została potwierdzona kolejna gwiazda festiwalu. Będzie nią ojciec legendarnej wytwórni M_nus - Richie Hawtin. Odkurzył on swoje alter ego i jako Plastikman zabierze nas w świat swojej muzycznej wyobraźni prezentując show roboczo określany jako 1.5. Z okazji drugiej edycji FLY BerMuDa pojawi się po raz pierwszy na berlińskiej scenie ze swoim wyjątkowym multimedialnym live-show. Fani z wszystkich stron świata będą mogli poprzez specjalnie utworzoną, darmową aplikację SYNK, angażować się w jego występ. Bawcie się dobrze! Jego jedyne show w Niemczech w 2011 roku jest definitywnie obowiązkowym punktem w programie, który uzupełniony zostanie przez Magdę, do niedawna związaną z wytwórnią Hawtina.

 

W szczególności cieszymy się także na live performance ”Sky and Sand” kompozytora Fritza Kalkbrennera, który po światowym sukcesie filmu ”Berlin Calling” wraz ze swoim bratem Paul`em otrzymał wreszcie zainteresowanie, na jakie zasługuje. Ze swoim debiutanckim albumem ”Here Today Gone Tomorrow” wyśpiewał sobie 64 miejsce niemieckich list - Album Charts i pokazał w ten sposób jakie znaczenie ma dzisiejsza muzyka elektroniczna.

Kolejnymi gwiazdami tegorocznego line-up jest doskonale wszystkim znany duet Lexy & K-Paul. Ci dwaj muzycy wydali akurat swój 5 album ”Psycho”. Wyszedł on nakładem ich własnej wytwórni MusicisMusic i jest utrzymany w takim samym pop-elektronicznym brzmieniu do jakich przyzwyczaili nas Ci Panowie. Dodatkowo to właśnie oni zaserwują nam hymn tegorocznej edycji FLY BerMuDa pod tytułem ”Gonna Fly Now”.

 

Kolejne nazwisko to Oliver Koletzki, który w minionym roku otworzył Fly Bermuda Festiwal wraz ze swoim zespołem „The Koletzkis”. Tym razem powraca on ze swoim zawodowym, jak i prywatnym szczęściem – Fran, która od kilku dni jest jego żoną. Podczas festiwalu zaprezentują nam wspólnie swój nowy album: ”Lovestoned”, który lawiruje lekko między pop, a elektro i przyjemnie kojarzy się z zielonymi, berlińskimi łąkami.

Kolejne pozycje w line-up to Philipp Jung oraz Patrick Bodmer z M.A.N.D.Y. oraz Ali i Basti z Tiefschwarz. Oba duety podbiły międzynarodową scenę muzyczną z własnymi wytwórniami: Get Physical oraz Souvenir. Utożsamiani są z muzyką klubową, która odbiorcom sprawia niepowtarzalną przyjemność i radość. Z talentem, charyzmą i sporą dawką rozrywki na scenie pojawią się wspólnie z przyjaciółmi z dwóch innych duetów: Pan-Pot i Moonbootica Wszyscy razem niewątpliwie stworzą odpowiednią, imprezową atmosferę.  

Na scenie oczywiście nie mogło zabraknąć francuskiego zespołu dOP. To trio z Paryża w przeciągu kilku ostatnich lat poczyniło ogromne postępy i widywane jest na największych i najbardziej popularnych scenach świata. Sety w rytmach Deep Slow-House Tracks upiększone głosem wokalisty Jonathana robią niesamowite wrażenie. Właśnie na FLY BerMuDa po raz pierwszy zaprezentują swoje nowe live show.

Line-up uzupełnią przedstawiciele Mobilee producent  Sebo K oraz Marco Resmann, którzy dodadzą całości odpowiedniego berlińskiego stylu.

O tym, że ten niesamowity program muzyki elektronicznej który chcemy zaprezentować, zanurzony zostanie w wyjątkowe show audiowizualne, wie każdy. I nikt nie mógłby tego lepiej zrobić jak skład znanego berlińskiego kolektywu ”Pfadfinderei”. Całość zamknięta zostanie przez najwyższej, światowej jakości High-End Soundsystem i tak oto mamy przepis na wspaniałe zamknięcie Berlin Music Days 2011.

FLY Hangar 1 & 2:
Richie Hawtin pres. Plastikman 1.5 LIVE | Sven Väth | Ricardo Villalobos | Loco Dice | Ellen Allien |James Holden | Magda | Lexy & K-Paul LIVE | Fritz Kalkbrenner LIVE | dOP LIVE | M.A.N.D.Y. | Tiefschwarz | Moonbootica | Oliver Koletzki & Fran | Pan-Pot | Marco Resmann | Sebo K | visuals by Pfadfinderei & 165 Motion
Beatport Stage:
Âme | Tale Of Us | J. Phlip | Sigha | George Fitzgerald

 

Time Table:

HANGAR 1:
20:00 - 21:30 Sebo K
21:30 - 23:30 Moonbootica
23:30 - 00:15 Lexy & K.Paul Live
00:15 - 01:15 James Holden
01:15 - 02:15 Fritz Kalkbrenner Live
02:15 - 04:15 Sven Väth
04:15 - 05:30 Plastikman Live
05:30 - 07:30 Ricardo Villalobos
07:30 - end Pan-Pot

HANGAR 2:
20:00 - 22:00 Marco Resmann
22:00 - 23:30 Oliver Koletzki & Fran
23:30 - 01:00 Tiefschwarz
01:00 - 02:00 dOP Live
02:00 - 03:30 Ellen Allien
03:30 - 05:00 M.A.N.D.Y.
05:00 - 07:00 Magda
07:00 - end Loco Dice

BEATPORT STAGE:
22.00 - 00.00 J.Phlip
00:00 - 01:30 George Fitzgerald
01:30 - 03:00 Sigha
03:00 - 04:00 Deadbeat Live
04:00 - 06:00 Âme
06:00 - 08:00 Tale Of Us
08:00 - end Allstars

Line-up: http://flybermuda-festival.de

SPRZEDAŻ BILETÓW:

Już po raz drugi za pośrednictwem agencji Substanz.art można dokonać zakupu biletu uprawniającego do wejścia na imprezę FLY BERMUDA będącej zwięczeniem obfitującego w muzyczne doznania festiwalu Berlin Music Days. Event odbędzie się 5 listopada na terenie berlińskiego lotniska Tempelhof. Wcześniej nasza agencja dystrybuowała na terenie Polski bilety na takie imprezy jak: Time Warp, Love Family Park czy M_nus Contakt.
http://flybermuda-festival.de/partner_de.html - potwierdzenie faktu, iż agencja Substanz.art jest oficjalnym partnerem organizatora eventu.

Sprzedaż rusza 12 września, od tego dnia będzie można składać zamówienia. Zamówienia będą realizowane na bieżąco.
Każdy kupujący otrzyma od nas na adres mailowy print-ticket.
2-3 dni po zaksięgowaniu wpłaty, na adres mailowy nabywcy biletu zostanie wysłana wiadomość zawierająca plik w formacie PDF, który należy wydrukować. Na wydruku widoczny będzie unikalny kod kreskowy, który zostanie odczytywany przez specjalne skanery zainstalowane przy wejściu na event. W ten sposób będzie się można dostać na teren imprezy.
1 plik = 1 bilet
Zakup biletów za pośrednictwem agencji Substanz.art to komfortowe i tańsze (!) rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wybierają się na ten wspaniały event, gdyż wejściówka zakupiona w dniu imprezy w kasach, będzie kosztowała 50 EUR (około  217 PLN).

A.) Cena biletu:
Koszt zakupu biletu za naszym pośrednictwem to 200 PLN.

W związku ze sporymi wahaniami kursu Euro, umożliwiamy także możliwość opłacenia biletu w tej właśnie walucie. Agencja Substanz.art posiada konto walutowe na które będzie można wpłacić wartość biletu czyli 42,5 EUR + 2,5 EUR prowizji – łącznie 45 EUR.

UWAGA: w przypadku drastycznych wahań kursu waluty EUR, agencja Substanz.art zastrzega sobie możliwość zmiany ceny biletów wyrażonej w PLN!

B.) Procedura sprzedaży:
Sprzedaż odbywać się będzie na zasadzie przedpłaty.

Zamawiający otrzyma wiadomość z załączonym plikiem w formacie PDF, po wpłacie na konto w/w kwoty. W tytule przelewu należy podać dane personalne i adresowe osoby zamawiającej oraz ilość zamawianych biletów.
W celu potwierdzenia zamówienia konieczne będzie również wysłanie maila z danymi zamawiającego (te same co w tytule przelewu) oraz informacją dotyczącą waluty w której została uregulowana należność na adres: info@substanzart.com
Bilety w formie elektronicznej zostaną wysłane na adres mailowy, z którego napłynie potwierdzenie zamówienia.

Na tej podstawie zamówienie zostanie zrealizowane.

C.) Numery kont oraz dane niezbędne do realizacji przelewu:
1.) Konto PLN:
09 1160 2202 0000 0001 7602 1789
Millenium BANK SA
Rafał Cały
ul. Malczewskiego 14/46
Bielsko-Biała 43-300

2.) Konto EUR:
71 2490 0005 0000 4000 8822 9090
Alior Bank SA
Rafał Cały
ul. Malczewskiego 14/46
Bielsko-Biała 43-300

WAŻNE: Wpłaty walutowe powinny być dokonywane w oddziałach Alior Banku SA – lokalizacja placówek znajduje się na stronie internetowej banku - http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/placowki_i_bankomaty/placowki. Jest to ważna wskazówka gdyż niektóre banki, wpłaty i przelewy realizowane w walucie obcej, traktują jako przelew zagraniczny za który pobierana jest prowizja. Prowizją często obciążane jest także konto beneficjenta (adresata, w tym przypadku agencji Substanz.art) i jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane. Oczywiście w takim wypadku powiadomimy mailowo zamawiającego o niedopłacie i zależnie od jego dyspozycji:
- albo zwrócimy pieniądze wpłacającemu (wpłata zostanie dokonana na podane konto PLN)
- albo poprosimy o uregulowanie brakującej sumy.


W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań dotyczących zamówień, pisz: info@substanzart.com


D.) Regulamin sprzedaży biletów za pośrednictwem agencji bookingowej Substanz.art:
§ 1.
Obsługą sprzedaży biletów za pośrednictwem agencji bookingowej Substanz.art zajmuje się jej manager - Rafał Cały zameldowany w Bielsku-Białej 43-300, ul. Malczewskiego 14/46, NIP 547-205-77-02.

§ 2.
Sprzedaż odbywa się wyłącznie w oparciu o stosowne umowy, zawarte z organizatorami imprez.

§ 3.
Sprzedaż odbywa się na zasadach przedpłaty. Tzn. w celu zakupienia biletu, należy stosować się do ustalonej procedury. Po wpłynięciu środków na konto agencji bookingowej Substanz.art bilet w formie papierowej/elektronicznej jest wysyłany na podany przez kupującego adres korespondencyjny/mailowy.

§ 4.
Szczegółowe informacje na temat sprzedaży biletów na poszczególne imprezy publikowane są w procedurze zakupu.

§ 5.
Agencja bookingowa Substanz.art nie ponosi odpowiedzialności za odwołanie imprezy. W takim przypadku zwroty pieniędzy realizuje organizator imprezy, chyba że zostanie to inaczej uregulowane odrębną umową.

§ 6.
Agencja bookingowa Substanz.art nie ponosi odpowiedzialności za organizację imprez, na które sprzedawane są bilety. Wszelkie uwagi i reklamacje dotyczące organizacji imprez należy kierować do organizatorów.