Autor: biwer1 6

Wspaniałe występy, nowa lokalizacja i długo oczekiwany debiut dwóch legend z Wielkiej Brytanii – kurtyna przesłaniająca tajemnice holenderskiej edycji Time Warp ruszyła w górę. 10 grudnia będzie wielkim dniem, w którym S-Hertogenbosch stanie się punktem spotkań tysięcy gości z całej Europy.

Po eventach w Amsterdamie i Rotterdamie, Time Warp Holland przenosi się do Brabanthallen w S-Hertogenbosch. Nowa lokalizacja oferuje więcej miejsca i lepsze warunki logistyczne. Nasi goście będą bawić się przed zapierającą dech w piersiach sceną, która jednocześnie zapewnia najlepszy komfort, dostępność i infrastrukturę. Fani Time Warp będą zachwyceni przestrzenią pozwalającej na umiejscowienie dużej liczby barów i toalet. Pojawia się takze dwie nowe sceny.

Organizatorzy: Cosmopop i Evotions są szczególnie zadowoleni z wszechstronności możliwości oferowanych przez infrastrukturę tego centrum wystaw. „W rzeczywistości wszystkie wymagania są spełnione. W grudniu goście zanurzą się w miejscu pełnym światła, muzyki i kolorów” – zapewnia menedżer produkcji Michael Hock, który po imprezach w Amsterdamie i Rotterdamie przeniesie Time Warp do S-Hertogenbosch. Innowacyjna technologia, unikalne elementy niekonwencjonalnej stylistyki czekają, by ukazać swe piękno szerszej publiczności – Time Warp Holland będzie nie tylko ważnym wydarzeniem dla fanów muzyki, ale i przeglądem technologicznej finezji artystów tworzących sztukę audiowizualną.


Richie Hawtin for Time Warp Holland 2011 przez Time_Warp_Festival

 

W porównaniu z rokiem ubiegłym line – up uległ wzmocnieniu, a w jego skład wchodzi wielu najbardziej pożądanych artystów Europy. Czołową pozycję zajmuje brytyjski duet Underworld i stały headliner Time Warp – Sven Vaeth, którym  to warzyszyć będzie ponad 30 artystów na 6 scenach w Brabanthallen. Pośród nich pojawią się nowe twarze, jak choćby rezydenci Berghain Marcel Dettman i Ben Klock czy Seth Troxler z Crosstown Rebell. Mamy także dobre wieści dla fanów Henrika Schwarza: ktokolwiek opuścił jego set na Time Warp w Mannheim otrzyma drugą szansę w Holandii. Nie zabraknie także Loco Dice oraz duetu z Cocoon – Extrawelt, a także Chrisa Liebinga i holenderskiej legendy techno - Secret Cinema.

Poza głównymi scenami fani otrzymają możliwość odwiedzenia dwóch zupełnie nowych. Jedną z nich będzie Double - Dutch – Area, na której zaprezentują się wyłącznie legendy holenderskiego techno takie jak Steve Rachmad czy Miss DJax grajac back to back. Niespotykane dotąd dźwięki popłyną także ze sceny Disco-Floor. Artyści tacy jak Round Table Knights czy Prins Thomas zaprezentują ze swoich gramofonów brzmienia legendarnego disco Funku z lat 70.


TW NL 2011 - Interview with Chris Liebing przez Time_Warp_Festival

 

Możecie oczekiwać kolejnych nowości i niespodzianek w nadchodzących tygodniach. Odwiedzajcie regularnie nasz fan-page by pozostać na bieżąco ze wszystkimi zmianami. Wkrótce do przedsprzedaży trafia także długo oczekiwane bilety, które będzie można nabyć za naszym pośrednictwem.

Uwaga! Działa już Polska oficjalna strona TIME WARP HOLLAND. Zapraszamy do odwiedzania: www.substanzart.com/twholland/


Line Up:

Live:
   Underworld
   Extrawelt
   Henrik Schwarz
   Paul Ritch
   Tensnake

DJs:
   Sven Väth
   Loco Dice
   Marco Carola
   Chris Liebing
   Monika Kruse
   Karotte
   Marcel Dettmann
   Ben Klock
   Matthias Tanzmann
   Steve Rachmad
   Michel De Hey
   Miss Djax
   Remy
   Secret Cinema
   Benny Rodrigues
   Boris Werner
   Lauhaus
   Darko Esser
   Prins Thomas
   Todd Terje
   Round Table Knights
   Joey Daniel
   Mike Drama
   Seebase
   Warren Fellow

KONKURS: www.idance.pl/news/more/2084/

Miejsce:

Brabanthallen
Diezekade 2
5222 AK ´S-Hertogenbosch


Time Warp Holland 2011 - Trailer przez Time_Warp_Festival

                                                                                                              

 

SPRZEDAŻ BILETÓW!

 

Za pośrednictwem agencji Substanz.art można dokonać zakupu biletu uprawniającego do wejścia na tegoroczną edycję legendarnej imprezy Time Warp Holland, która odbędzie się 10 grudnia w hali Brabanthallen w Den Bosch.

Wcześniej nasza agencja dystrybuowała na terenie Polski także bilety na takie imprezy jak: Time Warp Holland, Love Family Park, Bermuda czy M_nus Contakt. Jesteśmy oficjalnym partnerem organizatora eventu – firmy Cosmopop, o czym można się przekonać na ich oficjalnej stronie eventu.

Sprzedaż startuje 14 listopada, od tego dnia będzie można składać zamówienia. Zamówienia będą realizowane na bieżąco.
Istnieje możliwość zakupu wyłącznie print-ticketów.

PRINT TICKET
Każdy kupujący otrzyma od nas na adres mailowy print-ticket. Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, na adres mailowy nabywcy biletu zostanie wysłana wiadomość zawierająca plik w formacie PDF, który należy wydrukować. Na wydruku widoczny będzie kod kreskowy, zostanie on odczytany przez specjalne skanery zainstalowane przy wejściu na event. W ten sposób będzie się można dostać na teren imprezy.

Zakup biletów za pośrednictwem agencji Substanz.art to komfortowe i tańsze (!) rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wybierają się na ten wspaniały event. Rekomendujemy zakup biletu w przedsprzedaży, gdyż w latach ubiegłych impreza była wyprzedana.

A.) Cena biletu:
Koszt zakupu biletu za naszym pośrednictwem to:
- 285 PLN – print ticket,

W związku z wahaniami kursu Euro, umożliwiamy także możliwość opłacenia biletu w tej właśnie walucie. Agencja Substanz.art posiada konto walutowe na które będzie można wpłacić wartość biletu czyli:
- 65 EUR – print ticket

UWAGA: w przypadku drastycznych wahań kursu waluty EUR, agencja Substanz.art zastrzega sobie możliwość zmiany ceny biletów wyrażonej w PLN!

B.) Procedura sprzedaży:

Sprzedaż odbywać się będzie na zasadzie przedpłaty.

PRINT TICKET
Zamawiający otrzyma wiadomość z załączonym plikiem w formacie PDF, po wpłacie na konto w/w kwoty. W tytule przelewu należy podać dane personalne i adresowe (w tym e-mail) osoby zamawiającej oraz ilość zamawianych biletów.
W celu potwierdzenia zamówienia konieczne będzie również wysłanie maila z danymi zamawiającego (te same co w tytule przelewu) oraz informacją dotyczącą waluty w której została uregulowana należność na adres: info@substanzart.com
Bilety w formie elektronicznej zostaną wysłane na adres mailowy, z którego napłynie potwierdzenie zamówienia.

Na tej podstawie zamówienia zostaną zrealizowane.

C.) Numery kont oraz dane niezbędne do realizacji przelewu:
1.) Konto PLN:

09 1160 2202 0000 0001 7602 1789
Bank Millennium SA
Rafał Cały
ul. Malczewskiego 14/46
Bielsko-Biała 43-300

2.) Konto EUR:
71 2490 0005 0000 4000 8822 9090
Alior Bank SA
Rafał Cały
ul. Malczewskiego 14/46
Bielsko-Biała 43-300

WAŻNE: Wpłaty walutowe powinny być dokonywane w oddziałach Alior Banku SA – lokalizacja placówek znajduje się na stronie internetowej banku -
http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/plac … /placowki. Jest to ważna wskazówka gdyż niektóre banki, wpłaty i przelewy realizowane w walucie obcej traktują jako przelew zagraniczny za który pobierana jest prowizja. Prowizją często obciążane jest także konto beneficjenta (adresata, w tym przypadku agencji Substanz.art) i jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane. Oczywiście w takim wypadku powiadomimy mailowo zamawiającego o niedopłacie i zależnie od jego dyspozycji:
- albo zwrócimy pieniądze wpłacającemu (wpłata zostanie dokonana na podane konto PLN)
- albo poprosimy o uregulowanie brakującej sumy.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących sprzedaży biletów na imprezę Time Warp 2011 Mannheim, pisz: info@substanzart.com


D.) Regulamin sprzedaży biletów za pośrednictwem agencji bookingowej Substanz.art:
§ 1.
Obsługą sprzedaży biletów za pośrednictwem agencji bookingowej Substanz.art zajmuje się jej manager - Rafał Cały zameldowany w Bielsku-Białej 43-300, ul. Malczewskiego 14/46, NIP 547-205-77-02.

§ 2.
Sprzedaż odbywa się wyłącznie w oparciu o stosowne umowy, zawarte z organizatorami imprez.

§ 3.
Sprzedaż odbywa się na zasadach przedpłaty. Tzn. w celu zakupienia biletu, należy stosować się do ustalonej procedury. Po wpłynięciu środków na konto agencji bookingowej Substanz.art bilet w formie papierowej/elektronicznej jest wysyłany na podany przez kupującego adres korespondencyjny/mailowy.

§ 4.
Szczegółowe informacje na temat sprzedaży biletów na poszczególne imprezy publikowane są w procedurze zakupu.

§ 5.
Agencja bookingowa Substanz.art nie ponosi odpowiedzialności za odwołanie imprezy. W takim przypadku zwroty pieniędzy realizuje organizator imprezy, chyba że zostanie to inaczej uregulowane odrębną umową.

§ 6.
Agencja bookingowa Substanz.art nie ponosi odpowiedzialności za organizację imprez, na które sprzedawane są bilety. Wszelkie uwagi i reklamacje dotyczące organizacji imprez należy kierować do organizatorów.