Autor: marc 13

Trance Xplosion powraca w wielkim, halowym stylu. Muzyczny event, flagowa trancowa impreza na polskim rynku, po zeszłorocznej klubowej edycji wraca do mainstreamu trance wydarzeń.

Wygłodniali miłośnicy prawdziwego i czystego trance zaspokoją swój głód i pragnienie muzycznej ekstazy w miejscu gdzie wszystkie bariery zostaną pokonane, lodowa ściana oporów zostanie roztopiona żarem tanecznych uniesień, napędzanego pożądaniem miłości Walentynek! Przygotowując wielki powrót Trance Xplosion wyznaliśmy zasadę, że niektórym pokusom nie sposób się oprzeć, ani nie można ich kontrolować, czy w żaden sposób nad nimi panować! Witajcie na 8 edycji Trance Xplosion!

Muzyczna uczta, na której skumulują się marzenia i fantazje, czekające na byle pretekst by eksplodować i spętać miłością wszystkich klubowiczów! Pomyślcie dlaczego chcecie być 18 lutego na Trance Xplosion! Pomyślcie o miłości do trance, o spełnieniu, pomyślcie o radości i o muzycznym uwodzeniu!

Galaktyka trance’owych brzmień, pulsujących dźwięków, energetyzujących bitów i doprowadzających do tanecznej euforii najlepszych z najlepszych i najbardziej z pożądanych, globalnych artystów w Polsce. Intrygujące aranżacje i stylizacje, przeplecione z bogatymi wizualizacjami zawsze były mocną stroną eventu. Niestandardowe rozwiązania i pomysły na scenę muzyczną i wielki show jaki towarzyszy występom zaproszonych artystów wzmaga doznania z zabawy.

Rok 2012 to arena kolejnych wielkich, muzycznych doznań! Jaka będzie aranżacja Trance Xplosion 2012 oraz gdzie się odbędzie? Wkrótce przedstawimy pierwsze informacje dotyczące produkcji tego muzycznego wydarzenia! Wielki powrót do halowych eventów Trance Xplosion to także powrót do korzeni muzyki trance. Do upliftu, który ostatnimi czasy schodzi do undergroundu. Nie będzie eksperymentów z komercją, czy odłamami house. To jest trance event i dlatego słuchając głosów klubowiczów i czytając oczekiwania wobec artystów na forach największych polskich portali o muzyce klubowej zaprosiliśmy najbardziej przez Was pożądanych wirtuozów trance:

Andy Moor
John O’Callaghan
Sied van Riel
Sean Tyas
Arnej
RAM
Arctic Moon
Next Dj

Oficjalnie przedstawiamy miejsce, w którym odbędzie się 18.02.2012 8 edycja Trance Explosion!

Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie Hala nr 2!

Ponad 8 000m2, klimatyzowanej hali o wyśmienitej akustyce (dzięki drewnianemu dachowi) w samym sercu Poznania! Hala MTP nr 2 znajduję się w bardzo dogodnej lokalizacji tuż przy ulicy Głogowskiej oraz naprzeciw dworca głównego PKP (50m od dworca), jest to strategiczny punkt miasta. Liczne połączenia komunikacją miejską, oraz prosty dojazd są wielkimi atutami tej lokalizacji!

Zabytkowy pawilon wystawienniczy zbudowany w 1929 roku na Powszechną Wystawę Krajową. Odbudowany w nieco zmienionej formie w 1947 roku po zniszczeniach wojennych. Wciąż posiada magiczny i niepowtarzalny klimat, który urzekł wielu odwiedzających to specyficzne miejsce.

Uwaga!!
Pierwsza limitowana pula biletów w sprzedaży już od 16.12.2011 od godziny 21:00 na wlotki.pl!