Autor: marc 22

14. 4. 2012 Pragę czeka prawdziwa trąba powietrznna muzyki trance światowego formatu!

Uwaga, wszyscy miłośnicy tanecznej muzyki elektronicznej, a zwłaszcza muzyki trance! Datę 14.04.2012 powinniście zapisać na czerwono w swoich kalendarzach. Pragę czeka bowiem w tym dniu prawdziwy huragan, z którym nie da się porównać żadnej dotychczasowej  imprezy tanecznej . Już sam jego podtytuł „Marzenie się spełni“ pozwala przypuszczać, że goście będą mogli się przenieść w muzyczną krainę marzeń – wystarczy tylko spojrzeć na listę wykonawców.

Organizatorzy TRANCEFUSION przedstawiają zupełnie nowy koncept tej budzącej zachwyt imprezy, która może się równać z podobnymi eventami muzyki trance organizowanymi na świecie. Wszystkie pomieszczenia Przemysłowego Pałacu (lewe i prawe skrzydło, środkowa hala i rozległe foyer) z całkowitą powierzchnią 12.000 m2 zamienią się w miejsce jednego wielkiego festiwalu, gdzie fani muzyki trance z pewnością poczują się jak u siebie. Już teraz można przypuszczać, że nie będą wiedzieć, którą scenę zająć. W Pałacu w sumie powstaną 3 sceny, na których w ciągu 10-godzinnego maratonu pojawi się 20 Djów ze światowej czołówki. Oprócz tego Pragę czeka w tę noc debiut aż 10 znakomitych wykonawców, co w warunkach czeskich jest wydarzeniem bezprecedensowym.
Do dyspozycji widzów będzie niezliczona ilość barów, kiosków z napojami i upominkami, przestronne tarasy widokowe w średniej hali, zewnętrzne tarasy i longue we foyer dla palaczy, odpowiednia liczba toalet i szatni, miejsca na relaks i strefy gier, rozległa strefa VIP i inne niespodzianki przeznaczone dla fanów muzyki trance z całego świata.

Organizatorzy zapewniają, że nie sprzedają wszystkich miejsc i będą dbać o to, by w poszczególnych halach była odpowiednia ilość miejsca. Z tego względu polecają fanom szybki zakup biletów, ponieważ pojemność Pałacu Przemysłowego nie jest nieograniczona.

Dodatkowo w momencie rozpoczęcia przedsprzedaży oferują luksusową, limitowaną ofertę nabycia biletu łączonego na Trancefusion 8.10.2011 w Incheba Arenie (Gabriel & Dresden,
Giuseppe Ottaviani, Marcel Woods, Mat Zo i inne gwiazdy) i na przyszłoroczną wiosenną edycję w Pałacu Przemysłowym po promocyjnej cenie 1400 koron za całość! W cenie porównywalnej z cenami konkurencyjnych imprez z udziałem 6 DJów macie okazję przeżyć występy prawie 30 światowych gwiazd w dwóch terminach! Posiadacze biletów na edycję jesienną mogą zakupić bilety na koncert wiosenny w cenie 750 koron.

TRANSFUSION – prawdziwa transfuzja nowej krwi do żył czeskiej sceny tanecznej. Po tej nocy będziecie się czuć jak nowo narodzeni!

Bilety w sieci  Ticketstream www.ticketstream.cz od 1. 9. 2011.
Klasyczny bilet– pierwsza  pula 500 szt. za 890 K łącznie ze wszystkimi opłatami, następna pula 990 K, 1090 K i bilety za 1390 K  na miejscu.
GOLDEN VIP pierwszych 30 szt za 1690 K, następne po 1890 K, 1990 K, 2090 i 2190 K.  DIAMOND VIP pierwszych 30 szt za 2690 K, następne po 2890 K, 3090 K, 3190 i 3490 K.
Bilet DIAMOND VIP  obejmuje nieograniczoną konsumpcję w barze.
Szczegóły dotyczące  poszczególnych rodzajów biletów znajdziecie na  www.trancefusion.cz
Bezpośredni link do przedsprzedaży http://bit.ly/chcilistek.cz
Zamówienia składajcie pod numerem 734 538 699.
Bilety za zaliczeniem możecie zamówić pod adresem tickets@trancefusion.cz, opłata wynosi 84 K.

Official afterparty – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1

Sobota 14. 4. 2012, 19:15 otwarcie hali, 20:00 początek programu, 06:00 koniec
Pałac Przemysłowy (wszystkie skrzydła), Výstavišt Holešovice, Praha 7

DJs: Dash Berlin (NL), Aly & Fila (EG), Andy Moor (UK), Simon Patterson (UK), Sean Tyas (USA), Richard Durand (NL), Arty (RUS), Super8 & Tab (FIN), Leon Bolier (NL), Blank&Jones (D), Orjan Nilsen (NOR), Alex O´Rion (NL), Arctic Moon (PL), Ben Gold (UK), Mark Eteson (UK), Ruben de Ronde (NL), Wezz Devall (NL), Alexander Popov (RUS)
Goście: Audrey Callagher (UK) – LIVE i wielu innych wykonawców