idance.pl - wortal muzyki klubowej

Jesteś w:

TRANCEFUSION 2012 @ Praga

dodano: dodał: marc

14. 4. 2012 Pragę czeka prawdziwa trąba powietrznna muzyki trance światowego formatu!

Uwaga, wszyscy miłośnicy tanecznej muzyki elektronicznej, a zwłaszcza muzyki trance! Datę 14.04.2012 powinniście zapisać na czerwono w swoich kalendarzach. Pragę czeka bowiem w tym dniu prawdziwy huragan, z którym nie da się porównać żadnej dotychczasowej  imprezy tanecznej . Już sam jego podtytuł „Marzenie się spełni“ pozwala przypuszczać, że goście będą mogli się przenieść w muzyczną krainę marzeń – wystarczy tylko spojrzeć na listę wykonawców.

Organizatorzy TRANCEFUSION przedstawiają zupełnie nowy koncept tej budzącej zachwyt imprezy, która może się równać z podobnymi eventami muzyki trance organizowanymi na świecie. Wszystkie pomieszczenia Przemysłowego Pałacu (lewe i prawe skrzydło, środkowa hala i rozległe foyer) z całkowitą powierzchnią 12.000 m2 zamienią się w miejsce jednego wielkiego festiwalu, gdzie fani muzyki trance z pewnością poczują się jak u siebie. Już teraz można przypuszczać, że nie będą wiedzieć, którą scenę zająć. W Pałacu w sumie powstaną 3 sceny, na których w ciągu 10-godzinnego maratonu pojawi się 20 Djów ze światowej czołówki. Oprócz tego Pragę czeka w tę noc debiut aż 10 znakomitych wykonawców, co w warunkach czeskich jest wydarzeniem bezprecedensowym.
Do dyspozycji widzów będzie niezliczona ilość barów, kiosków z napojami i upominkami, przestronne tarasy widokowe w średniej hali, zewnętrzne tarasy i longue we foyer dla palaczy, odpowiednia liczba toalet i szatni, miejsca na relaks i strefy gier, rozległa strefa VIP i inne niespodzianki przeznaczone dla fanów muzyki trance z całego świata.

Organizatorzy zapewniają, że nie sprzedają wszystkich miejsc i będą dbać o to, by w poszczególnych halach była odpowiednia ilość miejsca. Z tego względu polecają fanom szybki zakup biletów, ponieważ pojemność Pałacu Przemysłowego nie jest nieograniczona.

Dodatkowo w momencie rozpoczęcia przedsprzedaży oferują luksusową, limitowaną ofertę nabycia biletu łączonego na Trancefusion 8.10.2011 w Incheba Arenie (Gabriel & Dresden,
Giuseppe Ottaviani, Marcel Woods, Mat Zo i inne gwiazdy) i na przyszłoroczną wiosenną edycję w Pałacu Przemysłowym po promocyjnej cenie 1400 koron za całość! W cenie porównywalnej z cenami konkurencyjnych imprez z udziałem 6 DJów macie okazję przeżyć występy prawie 30 światowych gwiazd w dwóch terminach! Posiadacze biletów na edycję jesienną mogą zakupić bilety na koncert wiosenny w cenie 750 koron.

TRANSFUSION – prawdziwa transfuzja nowej krwi do żył czeskiej sceny tanecznej. Po tej nocy będziecie się czuć jak nowo narodzeni!

Bilety w sieci  Ticketstream www.ticketstream.cz od 1. 9. 2011.
Klasyczny bilet– pierwsza  pula 500 szt. za 890 Kč łącznie ze wszystkimi opłatami, następna pula 990 Kč, 1090 Kč i bilety za 1390 Kč  na miejscu.
GOLDEN VIP pierwszych 30 szt za 1690 Kč, następne po 1890 Kč, 1990 Kč, 2090 i 2190 Kč.  DIAMOND VIP pierwszych 30 szt za 2690 Kč, następne po 2890 Kč, 3090 Kč, 3190 i 3490 Kč.
Bilet DIAMOND VIP  obejmuje nieograniczoną konsumpcję w barze.
Szczegóły dotyczące  poszczególnych rodzajów biletów znajdziecie na  www.trancefusion.cz
Bezpośredni link do przedsprzedaży http://bit.ly/chcilistek.cz
Zamówienia składajcie pod numerem 734 538 699.
Bilety za zaliczeniem możecie zamówić pod adresem tickets@trancefusion.cz, opłata wynosi 84 Kč.

Official afterparty – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1

Sobota 14. 4. 2012, 19:15 otwarcie hali, 20:00 początek programu, 06:00 koniec
Pałac Przemysłowy (wszystkie skrzydła), Výstaviště Holešovice, Praha 7

DJs: Dash Berlin (NL), Aly & Fila (EG), Andy Moor (UK), Simon Patterson (UK), Sean Tyas (USA), Richard Durand (NL), Arty (RUS), Super8 & Tab (FIN), Leon Bolier (NL), Blank&Jones (D), Orjan Nilsen (NOR), Alex O´Rion (NL), Arctic Moon (PL), Ben Gold (UK), Mark Eteson (UK), Ruben de Ronde (NL), Wezz Devall (NL), Alexander Popov (RUS)
Goście: Audrey Callagher (UK) – LIVE i wielu innych wykonawców



stokrota397    

już jutro, nie moge się doczekać zobaczymy na live całą akcje zapowiada się nie ziemsko :]

stokrota397    

A obejrzałeś dokładnie miejsce gdzie ma się odbyć ta nieziemska impreza! Nice nice :]

stokrota397    

spoko zobaczymy inne miejsce Event-owe nie tylko O2 Arena jest w Pradze
Gróha z tym "godnie" to dowaliłeś, my zawsze godnie przecież

messi    

Dla mnie line up najlepszy jaki może być.Zbierać na bilet trzeba,bo wygrać sie raczej nie da.

asienka696    

Arctic Moon gratki juz niedlugo w czołówce bedzie hehe

Pol-X    

znowu Blank&Jones mi smigna przed nosem...ale planuje w przyszym roku zabrac sie na ta imprezke o ile nie bedzie konca swiata w grudniu oczywiscie

baartec1    

U nas tak jest bo pewnie taki LU jak mamy na TranceFusion "nie odpowiadałby profilowi eventów polskich agencji" - czyli innymi słowy chcą nam powiedzieć, że jesteśmy debilami muzycznymi i beda nas karmić głettami, afrodżekami, tiestami, arminami a dlaczego "no bo przecież są znani" - zobaczymy jaka frekwencja bedzie na TX w Poznaniu - wiele się dowiemy po tej imprezie.

wioletaaa    

matko kochana! przeciez to lu zycia :(((( w Polsce eventy az takiego formatu z takimi gwiazdami nie sa organizowane a najgorsze jest to ze w Pl tak jak jezdzimy od kilku lat ... raz ze widac slabsze frekwencje to malo tego stado burakow. czasem az zal patrzec na ludzi jacy sie obracaja... chyba zostaje jezdzic na taaakie umprezy jak ta ))))

gróha    

Nie dziwię się że w Czechach jest więcej takich eventów niż w Polsce
1)Większa frekwencja i to zdecydowanie, bo to co ostatnio dzieję się w Polsce to masakra, coraz mniej osób. 2) Co za tym idzie lepszy LU. - większe przyciąganie

Stokrota397 - nic tylko czekać i godnie spędzić okres urodzinowy heh

stokrota397    

ok bez komentarza

baartec1    

A co tam , że mają zapięte na guzik ostatni ... u nas bedzie Głetta wtedy i to się liczy, a nie tam jakieś tręsy w Pradze

stokrota397    

warto do sąsiadów jeździć, wszystko mają zapięte na ostatni guzik i warte są każdego grosza na nich wydanych

blondi1987    

ponownie w pradze czemu u nas nie ma takiego LU :( musimy do sąsiadów jeżdzic...

Małgośka90    

w tamtym roku, w kwietniu Trancefusion było zorganizowane na baaardzo wysokim poziome, pierwszy raz byłam na evencie w Pradze i byłam mile zaskoczona. W tym roku LU jest powalający! Już nie mogę się doczekać

stokrota397    

gróha ja mam 16-tego wraz z innymi solenizantami tam się zjawie w formie prezentu urodzinowego więc do zobaczenia

celinka5    

oj zacny zacny.

Wild    

Line Up ciekawy no i nawet mamy polski akcent

BiGOS    

Zacny line up. Jeszcze nie byłem na żadnym evencie w Pradze. Moze ta impreza mnie zmobilizuje.

gróha    

tak jak mówisz, wszystko na najwyższym poziomie Tym bardziej że to 14kwietnia-moje urodziny to zjawię się tam na 100%

baartec1    

Praktycznie nie ma słabych punktów w LU ;> Rewelacja!