Autor: marc 65

To już oficjalnie potwierdzone, Ultra Music Festival wychodzi poza Miami, gdzie narodził się kilkanaście lat temu, i wyrusza na podbój świata. Ten rok to imprezy w 6 krajach na 4 kontynentach.

Wśród państw goszczących ten wyjątkowy festiwal jest także Polska! Tor wyścigów konnych na warszawskim Służewcu to miejsce, gdzie 13 i 14 lipca (jest rozważana opcja przedłużenia do 15) staniemy się uczestnikami tego ogromnego przedsięwzięcia.

Bilety na imprezę w Miami wyprzedały się, zanim ujawniony został chociażby jeden artysta. My mamy ten komfort, że znamy już 3 wykonawców.

Tiesto, Avicii i Carl Cox to gwiazdy, których nie trzeba przedstawiać fanom muzyki klubowej, a zarazem, jak zapewniają organizatorzy, tylko początek najbardziej imponującego lineupu w historii polskich eventów. Kolejnych nazwisk możemy spodziewać się już za kilkanaście dni.

Przedsprzedaż, w której do nabycia będzie 20 tysięcy wejściówek, rusza w marcu. Organizatorzy spodziewają się, że festiwal odwiedzi co najmniej 60 tysięcy osób. Bilety będzie można zamówić przez stronę umfpoland.com, a także w serwisie oficjalnego partnera, Totalizatora Sportowego – lotto.pl.

UMF  nareszcie dotarł do Europy. Organizatorzy polskiej edycji właśnie ogłosili line-up na to wydarzenie, które odbędzie się 13-14 lipca w Warszawie.

 

UMF Miami słynie ze swoich imponujących  instalacji  scenicznych  oraz  i  zapierających  dech  w  piersiach  efektów audiowizualnych.  Najlepsi  dj’e  grający  w  jednym  miejscu,  na  kilku  scenach.  Gościem  specjalnym  tegorocznej  edycji  była  Madonna,  która  pojawiła  się  na  scenie podczas  występu  Avicii.  Tego  roku  ponad  200.000  fanów  każdego  podgatunku  muzyki elektronicznej,  przybyło  na  ten  legendarny  festiwal  w  Miami.  UMF  Poland  szykuje  w  Warszawie  wydarzenie  równie  niezapomniane  jak  w  USA.  Oszałamiająca    muzyka, zaskakujący  goście,  doskonałe  imprezy  klubowe  towarzyszące  festiwalowi  oraz  dwa  dni
nieprzerwanego tańca!

UMF przybywa do Polski.
Dwudniowe  wydarzenie  UMF  Poland  będzie  zlokalizowane  na  Hipodromie  (Tor  Wyścigów Konnych  na  Służewcu),  który  zapewnia  dwa  razy  większą  powierzchnię  niż  Bayfront  Park, gdzie UMF Miami odbył się w marcu tego roku.
Hipodrom  (Tor  Służewiec)  jest  popularnym  miejscem,  w  którym  odbywały  się  największe koncerty w Polsce.
 
UMF Poland: Jesteśmy gotowi
UMF Poland postrzega to wydarzenie, jako początek corocznej europejskiej imprezy, która zdominuje letni sezon festiwalowy. „Jesteśmy całkowicie pochłonięci przygotowaniami, aby osiągnąć ten sam poziom doskonałości jakiego oczekują uczestnicy od UMF Miami- mówi Karlsson- Międzynarodowi artyści, niespodziewani gości, niepowtarzalna atmosfera oraz spektakularne instalacje, to elementy, których na pewno nie zabraknie na tegorocznej edycji UMF Poland”.
 
Obecnie  na  oficjalnej  stronie  UMF  Poland  prowadzona  jest  przedsprzedaż  biletów  w promocyjnej cenie. Biorąc pod uwagę, że wszystkie bilety dostępne na UMF Miami rozeszły się w rekordowym tempie, wszyscy chętni powinni kupić bilety najszybciej jak to możliwe. Czołowy  festiwal  muzyki  elektronicznej  na  świecie  jest  świetną  okazją,  aby  doświadczyć mocy i energii płynącej od najlepszych DJ’ow muzyki klubowej. Organizatorem UMF Poland jest ta sama agencja, dzięki której UMF Miami od ostatnich 6 lat jest co roku nagradzany jako Najlepsze Wydarzenie Muzyczne przez jury International Dance Music Awards.