Autor: marc 3

Dayglow które odbędzie się 4 maja w hali sportowo - widowiskowej w Gdyni to nie jedyna edycja która odbędzie się tego roku.

 

W październiku odbędą się huczne urodziny Dayglow Europe.

Line Up

 • R3HAB
 • GLASSEBOYS
 • Sidney Samson 
 • BassJackers
 • Matisse&Sadko 
 • Jonas Stenberg 

Goście specjalni:

 • Mat Grabowski
 • Darek Lichacz

Support: 

 • Chocolate Lollipops
 • Sucre D’orge
 • Dabek

Bilety:

Do zobaczenia na Dayglow!!

Aftermovie z pierwszej edycji

 Live act:
1) Na scenie pojawią Roboty, które tak bardzo podobały się ostatnio ale w nowym spektaklu. Ariel Dance, Tancerki to już stały element show
2) Występ nowego duo EMI zostanie urozmaicony vocalem live światowej sławy wokalistki. Szczegóły również na dniach.
3) Niespodzianka ;) – będzie jak zawsze!


Matisse & Sadko – bracia, muzycy, Dje.

Wybitni przedstawiciele muzyki klubowej. Regularni wykonawcy na Sensation w Rosji - światowej klasy evencie. (Są jedynymi rosyjskimi artystami, których talent został zauważony przez ID&T oraz przez twórcę Sensation, holendra Duncan's Stutterheim'a dlatego też Matisse & Sadko pojawili się na Sensation po raz trzeci).Należą do przodującego labela – Armada Music – współtworzonym przez dj numer jeden Armina van Buurena. Single „Hi Scandinavia!","Svenska", "Amulet" zostały supportowane przez najlepszych światowych dj i producentów w ich audycjach radiowych oraz setach.
Są to między innymi Swedish House Mafia, Armin Van Buuren, Tiesto, Above & Beyond, Thomas Gold, Michael Woods. Singiel 'The Legent' z kolaboracji z rosyjskim projektem Swanky Tunes został wydany w labelu Sebastiana Ingrosso „Refune Records”.
Singiel otrzymał ogromne wsparcie od najważniejszych artystów house & progressive takich jak Avicii, Swedish House Mafia, Dirty South, Tiesto, Armin Van Buuren.W marcu 2012 wydali niesamowity remix 'Beating Of My Heart' M-3ox ft. Heidrun (znanej z współpracy z Cicada i GusGus). Utwór supportował Arty at Essential Mix w BBC Radio 1 oraz Swedish House Mafia. 
Najbardziej oczekiwany singiel - „Trio” - nagrany z młodym utalentowanym producentem jakim jest Arty, został wydany w labelu Axwella 'Axtone Records' i supportowany przez SHM w audycji radiowej Pete Tong's "Essential Selection" w BBC Radio 1. Kawałek znalazl sie na drugim miejscu Beatport chart.

Matisse & Sadgo wystąpili na festiwalu Global Gathering oraz Tiesto Kaleidoscope Wolrd Tour.
Artyści mają swoją własną audycję radiową Radio Record z setkami tysięcy słuchaczy z całego kraju.
Ich występ to nie prosty djski set ale prawdziwy show, ponieważ Sadko jest Mc a także wokalistą.Zapraszamy do obejrzenia nieoficjalnego klipu do singla z kolaboracji z Swanky
Tunes - "The Legend". Video zostało nagrane na Sensation 2011 w Rosji, gdzie Matisse & Sadko  grali obok artystów takich jak: Fedde Le Grand, Sebastian Ingrosso czy Joris Voorn.Hi Scandinavia! [Armada Music]

Svenska [Armada Music]

We're Not Alone (Official Video) [Armada Music]

Amulet [Armada Music]

The Legend feat. Swanky Tunes [Refune Records]

Beating Of My Heart
(Matisse & Sadko Remix) [Heat Recordings]

Trio feat. Arty [Axtone Records]


http://www.facebook.com/Matisse.and.Sadko
http://twitter.com/matissesadko
http://soundcloud.com/matisse_and_sadko