Autor: marc 7

W tym roku czerwiec będzie wyjątkowo intensywnym miesiącem w imprezowym kalendarzu. Dlatego aby dodatkowo podkręcić
temperaturę przedstawiamy Wam nowy projekt klubowy na polskim rynku: PLANETA BORN TO PARTY realizowany przez Radio Planeta FM oraz MSM. Jego premierowa odsłona nastąpi 6 czerwca 2012 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w hali nr 3A. Termin ten został wybrany nieprzypadkowo, ponieważ jest on idealnym wprowadzeniem a zarazem rozgrzewką przed zbliżającym się długim weekendem czerwcowym oraz oficjalnym otwarciem mistrzostw w piłce nożnej, które odbywają się także w Poznaniu, gdzie z pewnością nie zabraknie klubowiczów z Irlandii, Chorwacji, Rosji, Włoch i wielu innych krajów.  W trakcie PLANETA BORN TO PARTY, będziecie mieli okazję usłyszeć DJ’i ze światowej czołówki, którzy stali się żywą legendą muzyki klubowej a ich występy na całym świecie wiążą się z wielkimi emocjami oraz gromadzą rzeszę podekscytowanych fanów.

PLANETA BORN TO PARTY to wielkie muzyczno-taneczno-wizualne święto klubowiczów, którzy urodzili się do imprezowania a obecność na tej imprezie będzie dla nich tak ekscytująca jak lot statkiem kosmicznym na ich własną imprezową planetę!

Światowej klasy line-up imprezy stanowić będą Dj’e, których często usłyszeć można w Radiu 

Planeta:

 


  • Markus Schulz


 


  •  Paul Oakenfold
  • Leon Bolier
 


  • Antoine Clamaran
  • John Dahlback


 


  • Freemasons

 

oraz DJ-e Radia Planeta:

 


  • Ando

  • Bartes

 

Jest to pierwsza impreza klubowa, która odbędzie się w hali 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jej atutami są nowoczesność, przestronność-ponad 11 000 m2, funkcjonalność, wysokiej klasy klimatyzacja oraz bliskość:  PKP (400 metrów), lotniska Ławica (5km), centrum miasta (1km). Dla osób zmotoryzowanych w sąsiedztwie MTP znajdują się pojemne parkingi oraz postój taksówek.

Co więcej!! W trakcie imprezy na zewnątrz hali zaaranżowana zostanie specjalna strefa gastronomiczna oraz tzw. ogródki piwne dla wszystkich spragnionych klubowiczów.

W związku z tym klubowym mega przedsięwzięciem już wkrótce na antenie PLANETY FM będą pojawiać się liczne animacje, konkursy oraz inne niespodzianki.

Pierwsza, limitowana pula biletów w sprzedaży od piątku 30.03.2012 od g.20:00 :

79zł- standard
260zł- golden
350zł- deluxe
 

Proponujemy Wam również bardzo ciekawe rozwiązanie „Bilet dla dwojga”:

Bilet dla dwojga golden- 500zł

Bilet dla dwojga deluxe- 650zł

Bilet dla dwojga standard* (sprzedaż od 2 puli)