Autor: marc 11

Colors Of Sounds Festival jest największym tego typu przedsięwzięciem muzycznym w rejonie północno - wschodniej Polski. Wcześniej odbywały się podobne tego typu imprezy, lecz nigdy na tak ogromną skalę. Jest to samodzielny projekt agencji Oxygen, w której pracuje grupa młodych i prężnie działających ludzi, chcących pokazać całej Polsce, że tu też muzyka ma wiele barw.

 


 „Chcemy stworzyć niesamowite show i świetną zabawę na najwyższym światowym poziomie” tym twierdzeniem kierują się w swoich działaniach. Agencja jest znana z tego, że stawia przede wszystkim na młode talenty, daje szanse zaistnieć na scenie klubowej młodym producentom muzycznym
i początkującym dj’om. Więc zapewne usłyszycie kilka wschodzących talentów z Polski, lecz nie zabraknie na pewno „starych wyjadaczy”, także z zagranicy.

     Do waszej dyspozycji zostaną oddane dwie sceny: Above Sky, która mieści się pod ogromnym zadaszeniem chroniącym wszystkich uczestników przed ewentualnymi nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznym oraz scena Under Hell, która będzie usytuowana w dużym namiocie. Nie zabraknie doskonałej oprawy świetlnej, która zostanie przygotowana przez doświadczonych specjalistów. Przewidziane są też efekty pirotechniczne, które doskonale będą współgrały z klimatem świetnej zabawy. Gwarantujemy też wiele innych atrakcji o których dowiecie się tylko z tej strony. Będziemy systematycznie odsłaniać Wam atuty największej imprezy open air w północno - wschodniej Polsce którą będzie Colors Of Sounds. Do zobaczenia w Nowogrodzie….

scena above sky:

Simon Patterson

Manuel Le Saux

Marcus Schossow

Digital Nature

Miqro

Marco Santozo

Rod Peterssen

Mike Wind

Carlo Calabro

San

Conrad S

 
scena under hell:

Orjan Nilsen

Chus Liberata

Aimar

Dervish

Tomazzo

Ruby

Norbi

Finesee

Puffy

Neevald

Ilya Soloviev

Dee Cee

 


Sprzedaż biletów została juz uruchomiona za pośrednictwem serwisu ftb.pl oraz bezpośrednio na stronie colorsofsounds.pl po wypełnienu formularza zamówienia w dziale BILETY.

Pierwsza pula liczy 1000 szt w cenie 35zl, następna pula zostaje uruchomiona 01.07.2008r w cenie 45zl.