Autor: marc 1

Imprezy nad Zalewem w Nowym Mieście k. Płońska na stałe wpisały się w program wakacyjnych imprez na północnym Mazowszu. Od 15 lat cotygodniowe imprezy przyciągały rzesze fanów muzyki dyskotekowej oraz elektronicznej. W tym roku zmieniony został plan imprez, organizatorzy wychodzą z założenia, że ważniejsza jest jakość imprez, a nie ich ilość.

Pierwszą imprezą nadchodzących wakacji będzie LECH Summer Night, który odbędzie się 7-8 lipca. LECH Summer Night został zapoczątkowany w 2009r. z myślą o stworzeniu typowo wakacyjnej imprezy na styl popularnych imprez na plaży (beach party), gdzie publika pląsa w rytmach ambitnej muzyki klubowej. W tym roku organizowana jest już jej 4 edycja, która z nocnej imprezy, stała się 2dniowym festiwalem. Z roku na rok, impreza rozwija się i podnoszona jest systematycznie muzyczna "poprzeczka", aby zadowolić imprezowiczów pod każdym względem. Dla fanów muzycznych wibracji zostaną przygotowane 3 sceny, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klubowiczów.

Różnorodność gatunków muzycznych, które zostaną zaprezentowane przez niebanalne postacie sprawią, że ta impreza zostanie w waszej pamięci na długo. Na scenie głównej swoje występy potwierdzili m.in. WET Fingers, Jarek Czechowski (Angelo Mike), Dj W, Miqro + MC Jacob A (vocal), Matush + A.REC (sax), Slayback, Diabolomonte, Majlo Majk, Lestar & Tomasz Markanicz (sax), Porno Disease. Na scenie głównej zaprezentują się również zwycięzcy konkursu DJ'skiego prowadzonego na fanpage LECH Summer Night na portalu facebook (https://www.facebook.com/lechsummernight), będą to:

Artas, Buyas, Owen, iANN, Juma oraz Sucre d'Orge.
 

LECH Summer Night to nie tylko muzyka klubowa. Wychodząc naprzeciw słuchaczom rapu, po raz pierwszy nad Zalewem powstanie scena Hip-Hop, na której wystąpią m.in. HiFi Banda (Diox, Hades, Dj Kebs, Czarny), Numer Raz & DJ Abdool, Łukasz "Małpa" Małkiewicz oraz 600v. Dla miłośników Hip-Hop'u obecność tych postaci to nie lada gratka, biorąc pod uwagę, że imprezy typowo hip-hop'owe w naszych terenach to rzadkość, a postacie, które wystąpią na scenie to ścisła polska czołówka.

 

Trzecią sceną na tegorocznym festivalu będzie Summer Night Stage, na której królować będzie młodość i wielka ambicja bawiących publikę DJ'i, którzy mają zamiar rozgrzać do czerwoności publikę oraz przekazać niesamowitą energię w postaci muzycznych setów, przez które przewinie się wiele rodzajów muzyki elektronicznej. Na Summer Night Stage

wystąpią: Aro, Łukasz Matusiak, Negative, MetYou, Squidwardz, Michel_Calme, Domass, Chesster, Hiszpan, Emilio Cocaine.

 

Ponad 30 artystów, 2 dni imprezy, 3 sceny muzyczne, to wszystko sprawia, że LECH Summer Night będzie niezapomnianą imprezą, dostarczającą wiele radości miłośnikom wielu gatunków muzyki. Ceny biletów na LECH Summer Night wynoszą: bilet 1 dniowy - 25zł, karnet (2 dni) - 40zł.