Autor: biwer1 0

Appollon ́s Park 2012 wita!

Potężna wieża ciśnień w Hannoverze powstała w 1911 roku, wtedy uchodziła za najwyższą budowlę tego typu w Europie. Prawdopodobnie nikt ówcześnie nie podejrzewał, że ponad wiek później stanie się ona scenerią dla kolejnych edycji APPOLLON ́S PARK!W sierpniu tego roku zaprezentujemy Wam kolejną edycję imprezy wielkiego przedstawienia jakim jest Appollon’s Park. Wydarzenie to wzbudza zainteresowanie nie tylko mieszkańców stolicy Dolnej Saksonii. Pan słońca – Appollon, równocześnie patron muzyki i artystów, będzie miał tego dnia ręce pełne roboty.


Super mózg Minusa - Richie Hawtin, jest jak wskazówka, wyznacznik ścieżek, wynalazca, jeśli użyjemy tych wszystkich i wielu więcej określeń, wiadomo że chodzi o tego sympatycznego Kanadyjczyka. Jest to jedna z jego niewielu imprez open air w 2012 roku w Niemczech.Z wytwórni „Freude am Tanzen“ dołączy Mathias Kaden. Obojętne, czy jako „bifor, after czy prime” – udowadnia za każdym razem, że kocha muzykę, która jest jego pasją. Jego muzyka jest z jednej strony wymagająca, z drugiej strony odświeżająca umysł.Równie odświeżającą gwarancją jest Karotte, który zawsze prezentuje się w najlepszej formie i uczestniczył we wszystkich dotychczasowych edycjach Appollon ́s Park. Jest on wirtuozem gramofonów, a jego wyjątkowy styl  - mixtura elektronicznych styli - wyróżnia go zdecydowanie spośród jego kolegów. Jego naturalny dar podchodzenia pod, wydawało by się, nieosiągalne granice, podkreśla jego status jako międzynarodowego DJ’a.

Oczywiście pojawią się również nasi lokalni bohaterzy, m.in. Alex Buro, Sascha Wallus, Itschie, Mario Aureo, Alexander Harre, Teches oraz Else Klang. Jak widzicie, wszystko w jednym miejscu, na jednej imprezie, która zaprasza do tego, by wziąć w niej udział.
Po 22:00 impreza kontynuowana będzie w wieży ciśnień. Dla wszystkich, którzy będą się z nami bawić na głównym evencie – after jest oczywiście bezpłatny. 

Lokalizacja:

WASSERTURM
Vahrenwalder Strasse 267
30179 Hannover