Autor: biwer1 4

Festiwal, imprezy, warsztaty, wykłady, showcase`s, wystawy i filmy – podczas BerMuDa Music Days 2012 uczestnicy przez 4 dni doświadczać będą wyśmienitości ze strony zarówno zagranicznej, jak i krajowej sceny muzycznej. Poznają jedyną w swoim rodzaju berlińską krainę klubową, jak i jej kulturę w całej jej różnorodności. W ciągu dnia koncerty, dyskusje, lektury, nocami koncerty, dj sety i live act’y. Będzie to intensywna podróż przez świat muzyki elektronicznej.
 
W kwestii kultury klubowej i reprezentowanej przez nią muzyki, oczy całego świata skierowane są na Berlin – i słusznie! W żadnej innej stolicy scena muzyczna nie rozwinęła się tak kreatywnie i tak różnorodnie. To tutaj ma kolebkę subkultura, która urosła wokół tego gatunku muzyki. BerMuDa prezentuje w sprężony sposób tę niesamowitą różnorodność, wielki wpływ muzyki elektronicznej na otoczenie i jej potężny potencjał.BerMuDay łączy w ciągu dnia ludzi kreatywnych i inspiruje ich do wymiany informacji związanych z działalnością wytwórni muzycznych, funkcjonowaniem kultury klubowej, realizowania bookingów, nowości w kwestiach techniki i oczywiście o muzyce samej w sobie. Podczas BerMuDa Lab w Kater Holzig pojawią się dyskusje wokół takich tematów jak: clubbing w transformacji miasta, underground, a biznes muzyczny, oraz niezwykle popularny ostatnio wątek - GEMA. Dj set, live act, wizualizacje, digital, analog, nowe kontrolery – to natomiast wiodące tematy 3 dniowych warsztatów i seminariów De:Bug Musiktechniktage (dni muzyczne). Na IN-EDIT MusikFilmFestival zaprezentowane będą wybrane klipy muzyczne – spośród których najlepsze zostaną wynagrodzone. Do tego trzeba wspomnieć o planowanym pchlim targu winyli, płyt, bazarze mody i wielu, wielu innych. Chyba nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie atrakcje którymi będą naszpikowane te 4 długie, berlińskie dni.

Podczas BerMuDa Nights ponad 40 berlińskich klubów i ponad 40 międzynarodowych wytwórni zaproponuje innowacyjny, stojący na najwyższym światowym poziomie program muzyczny – począwszy od Brunnen 70 oraz Chalet poprzez Kit Kat, Tresor, Watergate do Weekend oraz ZMF. Wszystkie berlińskie kluby będą tętnić życiem.

Line-up FLY-Festivalu, finału BerMuDa, który odbędzie się 3 listopada 2012 jest już zamknięty. Po raz trzeci na byłym lotnisku Tempelhof pojawią się uznani producenci i artyści. Na dwóch scenach wystąpią: Sven Väth, Luciano, Digitalism, Fritz Kalkbrenner (który zaprezentuje po raz pierwszy! swój najnowszy album), Chris Liebing, Ellen Allien, Turntablerocker, Pan-Pot, Henrik Schwarz, Magda, Marek Hemmann, Oliver Koletzki & Fran, Maceo Plex, Mathias Kaden oraz Tale of Us. Na Beatport Stage zagrają: Photek, Pinch, HRDVSION, Dewalta oraz Clockwork, jak i debiutujący  Wankelmut, który po raz pierwszy wystąpi na festiwalu tej wielkości.

W tym roku po raz pierwszy pojawi się czwarta scena - Klub International Stage. Na niej zaprezentują się rezydenci najważniejszych europejskich klubów: Lauhaus, Molly, Animal Trainer, Pilocka Krach, Niconé & Sascha Braemer oraz Luca Pilato.

4 pełne dni i noce scenę muzyki elektronicznej i jej kulturę przybliżać będą rozgłośnie: flux.fm oray bln.fm, które kolejny raz będą towarzyszyć Bermudzie. Podczas finału obie rozgłośnie radiowe połączą swoje siły i poprowadzą relację live z festiwalu.

Co istotne, 26 października ukaże się podwójna kompilacja Cd`s: "CITY SOUND BERLIN" z kawałkami i remixami artystów których będziecie mogli usłyszeć w trakcie BerMuDa Music Days.

Do zobaczenia w Berlinie!


Znakomitym programem oraz nazwiskami z najwyższej półki festival FlyBermuda zachęcał do zabawy już w minionym roku, gromadząc około 13.000 odwiedzających z całego świata. Łącznie w wydarzeniach związanych z BerMuDą w Berlinie udział wzięło około 70.000 uczestników.

Za promocje festiwalu w Polsce odpowiada agencja C&C booking ( www.cc-bookings.comwww.facebook.com/ccbookings.official )

PROGRAM

Imprezy, wydarzenia dzienne
31 październik – 3 listopad 2012
De:Bug dni techniczne - muzyka, pchli targ – winyle, bazar – moda, dyskusje, panele dyskusyjne, warsztaty, wykłady (KaterHolzig)

Imprezy, wydarzenia nocne, kluby
31 październik – 3 listopad 2012
Arena Club, Asphalt, Brunnen 70, Cassiopeia, Cookies, Delicious Doughnuts, Edelweiss, Ex Heinz Minki, Festsaal Kreuzberg, Fiesere Miese, Flamingo, Golden Gate, Gretchen, Horst Krzbrg, Kater Holzig, King Size, Kit Kat Club, Luzia, M-BIA, Magdalena, MiKZ, Minimalbar, Postbahnhof, Prince Charles, Raumklang, RitterButzke, Sanatorium 23, SchwuZ, Sisyphos, Soju Bar, Solar, Stereo 33, Süss war gestern, Tresor, VCF, Watergate, Weekend, What?!, WYSIWYG, ZMF

Finał - Fly BerMuDa Flughafen Tempelhof
Sobota, 3 listopad 2012

Line Up:

Main stage:

Sven Vath
Luciano
Fritz Kalkbrenner (live)
Digitalism (dj set)
Maceo Plex
Chris Liebing
Pan-Pot
Marek Hemmann (live)
Ellen Allien
Oliver Koletzki & Fran
Magda
Mathias Kaden
Henrik Schwarz (live)
Tale Of Us
Turntablerocker

Beatport Stage:


Wankelmut
Photek
Clockwork
Pinch
Hrdvsion (live)
DeWalta

Klub International Stage:


Niconé & Sascha Braemer (Bar 25, Berlin)
Pilocka Krach (live) (Bar 25, Berlin)
Lauhaus (Studio 80, Amsterdan)
Molly (Rex Club, Paris)
Luca Pilato (Junk Department, London)
Animal Trainer (HIVE Club, Zürich)

TIME TABLE:

 BILETY
Dystrybucją biletów na terenie Polski tradycyjnie zajmie się agencja C&C bookings. Bilety pojawią się w sprzedaży od września.

WIĘCEJ INFORMACJI

www.bermuda-berlin.de

www.flybermuda-festival.de

 

BerMuDa - FACEBOOK

www.facebook.com/berlinmusicdays

www.facebook.com/FLYBerMuDaFestival

www.facebook.com/events/396198227080873/

www.facebook.com/events/406861165992408/

 

BerMuDa RESIDENT ADVISOR

www.residentadvisor.net/news.aspx

www.residentadvisor.net/event.aspx

www.residentadvisor.net/event.aspx

Sprzedaż ruszyła 12 września, od tego dnia będzie można składać zamówienia. Zamówienia będą realizowane na bieżąco. Każdy kupujący otrzyma od nas na adres mailowy print-ticket. 2-3 dni po zaksięgowaniu wpłaty, na adres mailowy nabywcy biletu zostanie wysłana wiadomość zawierająca plik w formacie PDF, który należy wydrukować. Na wydruku widoczny będzie unikalny kod kreskowy, który zostanie odczytywany przez specjalne skanery zainstalowane przy wejściu na event. W ten sposób będzie się można dostać na teren imprezy.

1 plik = 1 bilet

A.) Cena biletu:
Koszt zakupu biletu za naszym pośrednictwem to 204 PLN.
  
W związku ze sporymi wahaniami kursu Euro, umożliwiamy także możliwość opłacenia biletu w tej właśnie walucie. Agencja C&C bookings posiada konto walutowe na które będzie można wpłacić wartość biletu czyli 45 EUR + 3 EUR prowizji – łącznie 48 EUR.

UWAGA: w przypadku drastycznych wahań kursu waluty EUR, agencja C&C booking zastrzega sobie możliwość zmiany ceny biletów wyrażonej w PLN!
Wpłaty w EURO należy dokonywać bezpośrednio na konto wakutowe podane niżej.

B.) Procedura sprzedaży:
Sprzedaż odbywać się będzie na zasadzie przedpłaty.

Po zakupie oraz wpłaceniu pieniędzy należy wysłać informację na adres :

bilety@idance.pl :

- ilość biletów
- dane personalne osoby zamawiającej

Bilety w formie elektronicznej zostaną wysłane na adres mailowy, z którego napłynie potwierdzenie zamówienia.

 

Zamówienia będą realizowane DOPIERO w momencie otrzymania środków na konto. Może to potrwać do kilku dni.

 

Na tej podstawie zamówienia zostaną zrealizowane.

C.) Numery kont oraz dane niezbędne do realizacji przelewu EURO
71 2490 0005 0000 4000 8822 9090
Alior Bank SA
Rafał Cały
ul. Malczewskiego 14/46
Bielsko-Biała 43-300

WAŻNE: Wpłaty walutowe powinny być dokonywane w oddziałach Alior Banku SA – lokalizacja placówek znajduje się na stronie internetowej banku - http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/placowki_i_bankomaty/placowki. Jest to ważna wskazówka gdyż niektóre banki, wpłaty i przelewy realizowane w walucie obcej, traktują jako przelew zagraniczny za który pobierana jest prowizja. Prowizją często obciążane jest także konto beneficjenta (adresata, w tym przypadku agencji C&C bookings) i jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane. Oczywiście w takim wypadku powiadomimy mailowo zamawiającego o niedopłacie i zależnie od jego dyspozycji:
- albo zwrócimy pieniądze wpłacającemu (wpłata zostanie dokonana na podane konto PLN)
- albo poprosimy o uregulowanie brakującej sumy.  


W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań dotyczących zamówień, pisz: bilety@idance.pl

D.) Regulamin sprzedaży biletów za pośrednictwem idance.pl:
§ 1.
Obsługą sprzedaży biletów za pośrednictwem idance.pl zajmuje się Mariusz Piskorz przy współpracy z C&C bookings manager - Rafał Cały zameldowany w Bielsku-Białej 43-300, ul. Malczewskiego 14/46, NIP 547-205-77-02.

§ 2.
Sprzedaż odbywa się wyłącznie w oparciu o stosowne umowy, zawarte z organizatorami imprez.

§ 3.
Sprzedaż odbywa się na zasadach przedpłaty. Tzn. w celu zakupienia biletu, należy stosować się do ustalonej procedury. Po wpłynięciu środków na konto agencji bookingowej C&C bookings bilet w formie papierowej/elektronicznej jest wysyłany na podany przez kupującego adres korespondencyjny/mailowy.

§ 4.
Szczegółowe informacje na temat sprzedaży biletów na poszczególne imprezy publikowane są w procedurze zakupu.

§ 5.
Agencja bookingowa C&C bookings oraz idance.pl nie ponoszą odpowiedzialności za odwołanie imprezy. W takim przypadku zwroty pieniędzy realizuje organizator imprezy, chyba że zostanie to inaczej uregulowane odrębną umową.

§ 6.
Agencja bookingowa C&C bookings oraz idance.pl nie ponoszą odpowiedzialności za organizację imprez, na które sprzedawane są bilety. Wszelkie uwagi i reklamacje dotyczące organizacji imprez należy kierować do organizatorów.

UWAGA! BILETY VIP!

„UWAGA! Istnieje możliwość zakupu biletu kategorii VIP, zainteresowanych prosimy o kontakt: tickets@cc-bookings.com

Bilet VIP:
1. Osobne wejście na imprezę.
2. Dostęp do strefy "backstage".
3. Obok sceny głównej na Main Floor specjalna platforma dla gosci VIP”

Fly Bermuda Festival 2012 PRINT TICKET

204,00 zł brutto - Kupuję

 

KONKURS !!!

Wygraj zaproszenie na Fly Bermuda Festival 2012 !
Jedyne co wystarczy zrobić to zamówić bilet na Fly Bermuda Festival 2012 za naszym pośrednictwem, przesłać na adres konkursy@idance.pl numer zamówienia oraz dane ( imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny ) osoby która ma otrzymać bilet !

A oto jak wygląda bilet:

„Golden ticket” , poza wejściem na imprezę uprawnia także do odebrania gadżetów związanych z imprezą.

 

Za promocję imprezy na terenie Polski odpowiedzialna jest agencja C&C bookings:

www.cc-bookings.com

www.cc-bookings.com/flybermuda

www.facebook.com/ccbookings.official