Autor: PHolynski 12

Już 25-go maja 2013 roku po raz siódmy jeden z najbardziej spektakularnych eventów powraca z jego najnowsza odsłona show skrywającą się pod nazwą "Source of light". Po raz kolejny szykuje się spektakularny show z efektami audio-wizualnymi które nie sposób spotkać na innych eventach, do tego dochodzą pokazy taneczne oraz akrobatyczne mające miejsce w powietrzu nad publicznością.

Poniżej link do after movie z holenderskiej edycji, który moim zdaniem robi PIORUNUJĄCE WRAŻENIE i dosłownie przyprawia o dreszcze:

SHOW
Motywem przewodnim "Source of light" jest jedność - każdy z nas powinien być elementem wspólnego świata w którym wszelkie granice różniące nas zanikają i tym samym wspólnie celebrujemy duchową jedność będąc zjednoczeni pod świetlistym niebem

SPRZEDAŻ BILETÓW
Wystartowała 19 grudnia  na http://www.sazkaticket.cz/Ticket/default.aspx
Więcej informacji na temat biletów można znaleźć pod adresem sensation.com.

Dance4life
Odgrywa ogromną rolę w uświadamianiu młodych ludziom o problematyce związanej min. z AIDS oraz niesieniu pomocy dotkniętym przez wirus HIV osobom - projekt ten obecnie funkcjonuje w 30 krajach
Z każdego sprzedanego biletu na Sensation agencja ID&T przekaże 25 eurocentów na rzecz Dance4life


Więcej informacji na ten temat znajdziecie na www.dance4life.com

Mr. White :

Jest rezydentem  Sensation. Jego sety wprowadzają uczestników w magiczno - imprezowy nastrój.

Sebastien Leger :

 Osoba  która ze swoimi  produkcjami  , rozgrzewa fanów na parkiecie. Jego muzyka została wydana w labelu  ,, Mistakes".  Sebestien zagwarantuje uczestnikom muzykę tech-house na najwyższym poziomie.

Funkerman :

Funkerman jest didżejem koncertującym  na całym świecie. Znany jest przede wszystkim z takich utworów jak :    '3 Minutes To Explain' z Fedde le Grandem, czy 'Paperbag Revolution', 'Everyday Getaway' i 'La Sirena/Smoking Blue'.

Sunnery James & Ryan Marciano:


Duet który zaraża swoim setami coraz większe grona słuchaczy. Mieli okazję występować już w takich miejscach jak: Ibiza , New York , Brazylia . Ich utwór ,,Firefaces' stał sie hitem i zajmuje pierwsze miejsce na listach przebojów.

Nicky Romero


Nicky Romero to  przeżywa  jeden z najlepszych okresów w swojej  muzycznej karierze.  Jego 17 miejsce rankingu DJ Magazine było najwyższym wśród debiutujących muzyków.

Jego muzyka znalazła miejsce wśród  takich wydawnictw jak Spinnin', Toolroom, Fly Eye czy Flamingo Records. Jest rezydentem klubu Pacha na Ibizie.Bingo Players

   Impreza Sensation dla Bingo Players będzie debiutem. Ich utwór ,,Get Up (Rattle)' był dwa tygodnie pod rząd numerem jeden na Wyspach Brytyjskich.  Ten rok dla tego duetu może być  bardzo obfity w wszelakie sukcesy.Bilety na to wydarzenie są w sprzedaży i można je nabyć za pośrednictwem sieci Sazka na stronie www.sazkaticket.cz