Autor: marc 11

Line up tegorocznego Time Warp w Mannheim jest już gotowy. Ponad 40 DJ`i oraz 5 live-actów będzie czekać na Ciebie w Maimarkthalle

Poza znanymi twarzami jak Sven Vath i Richie Hawtin, znajdziesz wśród artystów kilka nowych twarzy:

po wspaniałym występie w Holandii, Joseph Capriati zagra również w Mannheim. Seth Troxler, uznany przez Resident Advisor najlepszym Dj-em 2012 roku wystąpi jako część kwartetu Visionquest. Spod znaku M_nus ze swoimi live-actami wystąpią Gaiser i Matador, jak również kolejny czteroosobowy team Keinemusik z Adamem Port, &Me, Rampa i Davidem Mayerem. Obowiązkowym elementem programu będą również występy stałych gości festiwalu: Carl Cox, Laurent Garnier, Luciano, Ricardo Villalobos, Loco Dice, Marco Carola, Chris Liebing i wielu innych. Pełny line-up imprezy jest dostępny także na oficjalnym trailerze Time Warp na strone www.time-warp.de, gdzie znajdziesz również informację o biletach VIP.

Poza przygotowaniami do Time Warp, zespół organizacyjny skupia się także na nowej kampanii dobroczynnej „Time Warp cares”, w ramach której prowadzone są aukcje koszulek Time Warp z autografem Svena Vath`a. Zebrane pieniądze wspomogą organizację “Big Brothers Big Sisters Germany”, wspierającą programy dla dzieci upośledzonych. Zespół Time Warp wspomoże akcję darowizną 150 EUR za każdą koszulkę. Pierwsza z nich została już sprzedana, kolejna aukcja rozpoczęła się 16 stycznia 2013 roku.

  

Time Warp Mannheim 2013

Sobota 6 kwiecień 2013

Maimarkthalle / Mannheim

Lineup:

DJs: Sven Väth, Richie Hawtin, Carl Cox, Laurent Garnier, Luciano, Ricardo Villalobos, Loco Dice, Marco Carola, Chris Liebing, Dubfire, Jamie Jones, Visionquest (Seth Troxler, Lee Curtiss, Ryan Crosson, Shaun Reeves), Dixon, Len Faki, Magda, Ellen Allien, Monika Kruse, Karotte, Marcel Dettmann, Pan-Pot, Joseph Capriati, Agoria, Matthias Tanzmann, Mathias Kaden, Nick Curly, Valentino Kanzyani, Niconé & Sascha Braemer, Keinemusik (Adam Port, David Mayer, Rampa, &Me), Tommy Four Seven, Wankelmut, Hector, Alle Farben, Nekes, Seebase, Steffen Baumann, Sasch BBC, Steffen Deux, Sebastian Kreikemeier

LIVE: Gaiser, Lexy & K-Paul, Matador, Oliver Schories, Bunte Bummler

DOJAZD:

1.) WYJAZDY ZORGANIZOWANE

a.) FAN-bus Poland (wyjazd dedykowany dla fanów Time Warp)

trasa: Warszawa -> Łódź Kaliska -> Poznań -> Świecko -> Mannheim

http://fandrive.pl/time-warp-2013/

http://www.facebook.com/events/423326314344199/

 

Wszystkich wybierających się do Mannheim i pragnących poczuć imprezowy klimat już na samym starcie wyprawy zachęcamy do wzięcia udziału w wyjeździe organizowanym przez firmę FANDRIVE – oficjalnego partnera transportowego imprezy.

Niewątpliwą zaletą tej opcji jest fakt, że jest to tzw. "wyjazd dedykowany” – czyli cała organizacja jest zoptymalizowana pod kątem imprezy (klimat podczas podróży, czas dojazdu, czas wolny przed i po, dostępność środka transportu, koszty itp.)

 

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres info@fandrive.pl

 

b.) Biuro podróży Alabama

trasa: Kraków -> Katowice -> Wrocław -> Mannheim

http://www.alabamatour.pl/TIME-WARP-2013-wycieczki_1_266.html

 

TIME WARP to pewność najlepszej muzyki, świetnej zabawy i niezapomnianych przeżyć. 17 lat doświadczenia Biura Podróży Alabama, to z kolei pewność tego, że bezproblemowo dojedziesz na miejsce i wrócisz do domu. Zapewniamy doświadczonych Kierowców oraz Licencjonowanego Pilota, który zadba o opiekę nad grupą podczas przejazdu. Dorzućmy do tego niezapomniane sety z poprzednich edycji TW podczas przejazdu, niewielką zaliczkę 30%, ubezpieczenie wliczone w cenę oraz pakiety z biletami od C&C Bookings. Zapraszamy!

 

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres mateusz@alabamatour.pl

 

2.) SAMOCHÓD

Odległość: 650 – 1500km (zależnie od miejsca zamieszkania)

Trasa: https://maps.google.pl/

 

3.) POCIĄG

a.)    Do Mannheim kursuje z Polski jeden pociąg bezpośredni.

Dojazd (wyjazd w piątek 05.04):

Warszawa Centralna 18.50 -> Kutno 19.58 -> Konin 20.37 -> Poznań 21.26 -> Rzepin 22.46 -> Mannheim 7.50

 

Powrót (wyjazd w niedzielę 07.04):

Mannheim 21.04 -> Rzepin  06:16 -> Poznań Główny 07:35 -> Konin 08:24 -> Kutno 09:11 -> Warszawa Centralna 10:20

 

b.)    Istnieją inne możliwości dojazdu do stacji Mannheim, łączą się one jednak z koniecznością przesiadek. Wszystkie możliwe połączenia można sprawdzić za pomocą stron: www.pkp.pl oraz www.bahn.de

Warto dojechać do najbliższej stacji w Niemczech i skorzystać z oferty Wochenende-ticket: www.bahn.com/i/view/POL/pl/prices/germa … cket.shtml

 

4.) SAMOLOT

a.)    Tanie linie lotnicze:

- WIZZ AIR

możliwość wylotu w piątek (05.04) z Katowic, lądowanie na lotnisku Frankfurt Hahn*, powrót możliwy we poniedziałek (08.04) z Hahn* do Katowic

www.wizzair.com/?language=PL

 

 

Za pośrednictwem agencji C&C bookings można dokonać zakupu biletu uprawniającego do wejścia na tegoroczną, 19-edycję legendarnej imprezy Time Warp, która odbędzie się 6 kwietnia w hali Maimarkt Halle w Mannheim. To już siódmy raz kiedy zajmujemy się dystrybucją wejściówek na ten event.

 

Wcześniej nasza agencja dystrybuowała na terenie Polski także bilety na takie imprezy jak: Time Warp Holland, Time Warp Italy, Love Family Park, Bermuda czy M_nus Contakt. Jesteśmy oficjalnym partnerem organizatora eventu – firmy Cosmopop, o czym można się przekonać na ich oficjalnej stronie - http://www.time-warp.de/mannheim/partner/media-partner/index_eng.html

Sprzedaż startuje 5 lutego, od tego dnia będzie można składać zamówienia. Zamówienia będą realizowane od dnia 18 lutego.

BILET
Każdy kupujący otrzyma od nas na na podany adres korespondencyjnybilet.  Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, bilet zostanie wysłany do nabywcy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Bilet upoważnia do wstępu na imprezę jak i bezpłatnego korzystania z lokalnych środków transportu.

Zakup biletów za pośrednictwem agencji C&C bookings to komfortowe i tańsze (!) rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wybierają się na ten wspaniały event. Rekomendujemy zakup biletu w przedsprzedaży, gdyż w latach ubiegłych impreza była wyprzedana.

A.) Cena biletu:
Koszt zakupu biletu za naszym pośrednictwem to:
- 272 PLN (w cenę wliczony jest koszt wysyłki biletu za pośrednictwem Poczty Polskiej) – twardy bilety

W związku z wahaniami kursu Euro, umożliwiamy także możliwość opłacenia biletu w tej właśnie walucie. Agencja C&C bookings posiada konto walutowe na które będzie można wpłacić wartość biletu czyli:
- 65 EUR – twardy bilet (w cenę wliczony jest koszt wysyłki biletu za pośrednictwem Poczty Polskiej)

UWAGA: w przypadku drastycznych wahań kursu waluty EUR, agencja C&C bookings zastrzega sobie możliwość zmiany ceny biletów wyrażonej w PLN!

B.) Procedura sprzedaży:

Sprzedaż odbywać się będzie na zasadzie przedpłaty.

TWARDY BILET
Zamawiający otrzyma przesyłkę zawierającą bilet, po wpłacie na konto w/w kwoty. W tytule przelewu należy podać dane personalne i adresowe osoby zamawiającej oraz ilość zamawianych biletów.
W celu potwierdzenia zamówienia konieczne będzie również wysłanie maila z danymi zamawiającego (te same co w tytule przelewu) oraz informacją dotyczącą waluty w której została uregulowana należność na adres: tickets@cc-bookings.com

Na tej podstawie zamówienia zostaną zrealizowane.

C.) Numery kont oraz dane niezbędne do realizacji przelewu:
1.) Konto PLN:

09 1160 2202 0000 0001 7602 1789
Bank Millennium SA
Rafał Cały
ul. Malczewskiego 14/46
Bielsko-Biała 43-300

2.) Konto EUR:
71 2490 0005 0000 4000 8822 9090
Alior Bank SA
Rafał Cały
ul. Malczewskiego 14/46
Bielsko-Biała 43-300

WAŻNE: Wpłaty walutowe powinny być dokonywane w oddziałach Alior Banku SA – lokalizacja placówek znajduje się na stronie internetowej banku - http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/plac … /placowki. Jest to ważna wskazówka gdyż niektóre banki, wpłaty i przelewy realizowane w walucie obcej traktują jako przelew zagraniczny za który pobierana jest prowizja. Prowizją często obciążane jest także konto beneficjenta (adresata, w tym przypadku agencji C&C bookings) i jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane. Oczywiście w takim wypadku powiadomimy mailowo zamawiającego o niedopłacie i zależnie od jego dyspozycji:
- albo zwrócimy pieniądze wpłacającemu (wpłata zostanie dokonana na podane konto PLN)
- albo poprosimy o uregulowanie brakującej sumy.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących sprzedaży biletów na imprezę Time Warp 2013 Mannheim, pisz: tickets@cc-bookings.com


D.) Regulamin sprzedaży biletów za pośrednictwem agencji bookingowej C&C bookings:
§ 1.
Obsługą sprzedaży biletów za pośrednictwem agencji bookingowej C&C bookings zajmuje się Rafał Cały zameldowany w Bielsku-Białej 43-300, ul. Malczewskiego 14/46, NIP 547-205-77-02.

§ 2.
Sprzedaż odbywa się wyłącznie w oparciu o stosowne umowy, zawarte z organizatorami imprez.

§ 3.
Sprzedaż odbywa się na zasadach przedpłaty. Tzn. w celu zakupienia biletu, należy stosować się do ustalonej procedury. Po wpłynięciu środków na konto agencji bookingowej C&C bookings bilet jest wysyłany na podany przez kupującego adres korespondencyjny.

§ 4.
Szczegółowe informacje na temat sprzedaży biletów na poszczególne imprezy publikowane są w procedurze zakupu.

§ 5.
Agencja bookingowa C&C bookings nie ponosi odpowiedzialności za odwołanie imprezy. W takim przypadku zwroty pieniędzy realizuje organizator imprezy, chyba że zostanie to inaczej uregulowane odrębną umową.

§ 6.
Agencja bookingowa C&C bookings nie ponosi odpowiedzialności za organizację imprez, na które sprzedawane są bilety. Wszelkie uwagi i reklamacje dotyczące organizacji imprez należy kierować do organizatorów.