Autor: marc 3

Energy przenosi się z Jaarbeurs Utecht do Ziggo Dome Amsterdam. Amsterdam, 29 listopada 2012 - ID & T organizuje nową edycję ENERGII w sobotę 02 marca 2013.

 

Przedsprzedaż biletów zaczyną się w sobotę, 1 grudnia.
W 2013, ENERGY odbędzie się w „Bigroom House” co jest oczywistym wyborem. Ten energiczny styl muzyczny jest najbardziej popularny stylem na światowej scenie elektronicznej muzyki tanecznej. Line-up Energy zostanie ogłoszone na początku grudnia.

Ziggo Dome to nowa lokalizacja dla Energy na najbliższe kilka lat. To miejsce otrzymała doskonałe recenzje jeśli chodzi o jakość dźwięku. Jak można się spodziewać ID & T, będzie przekształcało Dome Ziggo na wielki spektaklt 2 marca.

 

ENERGY ma swoje korzenie w Trance Energy i hisotirą sięga roku 1997. W ciągu ostatnich kilku lat, odbywało się w  Jaarbeurs Utrecht. Nowa lokalizacja jest  Bigroom House, oczekuje się że Energy będzie w Holandii jednym z najbardziej wpływowych wydarzeń muzycznych na następną dekadę.

Przedsprzedaż zaczyna się 1 grudnia o godzinie 10:00, za pośrednictwem strony partnera SLAM!FM, www.slamfm.nl. Bilety kosztują  € 50 euro. Pierwsze 500 osób, które zakupi bilety zostaną zaproszone na ekskluzywne Energy pre pary w klubie Ziggo (początek o 20 PM 2 marca).
Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się 8 grudnia o godzinie 10:00 za pośrednictwem strony internetowej Energy www.energy-amsterdam.com. Bilety będzie można nabyć w cenie  € 55 euro.

Line up:

- Martin Solveig
- Sunnery James & Ryan Marciano
- Otto Knows
- Arty
- Deniz Koyu
- Shermanology
- Showtek
- Danny Avila
- Nause
hosted Mc Gee