Autor: marc 1

Większość z nas już z wielką niecierpliwością wyczekuje wiosny, a wraz z nią słońca, ciepła i weekendowych wypadów, które są przedsmakiem wakacji. Okazją do przedwakacyjnego odpoczynku jest tegoroczna wyjątkowo długa majówka.

 

Perspektywa długiego weekendu wzbudza zawsze pozytywne emocje, ale co zrobić by nie zmarnować tych dni? Otóż mamy dla Was muzyczną propozycję i chcielibyśmy zaprosić Was do Trójmiasta na  wiosenny event - Trance Spring, który odbędzie się 2go maja w Centrum Stocznia Gdańska .


CENTRUM STOCZNIA GDAŃSKA znajduje się na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej im. Lenina, w bezpośrednim sąsiedztwie Pl. Solidarności. Przez swoją historię to miejsce  posiada swój jedyny i niepowtarzalny klimat. Znane jest klubowiczom z takich imprez, jak: Full on Ferry, Tiesto Club Show, Carnival with Cosmic Gate, Pendulum Live, Above & Beyond - Trance Around The World i wielu innych. CSG leży zaledwie 500m od dworca PKP Gdańsk Główny (PKP, SKM) i od Starego Miasta dzięki czemu każdy z łatwością może dotrzeć do Centrum Stocznia Gdańska.

Podczas Trance Spring będziecie mogli usłyszeć DJ’ów którzy swoją energetyczną muzyką naładują Was pozytywną energią na długie tygodnie! Oto 3 zagraniczne nazwiska i mocny skład polskich artystów:

Orjan Nilsen


 
Norweski DJ i producent muzyczny. Karierę rozpoczął w 2004 zyskując sobie coraz większą liczbę fanów. Latem 2005 roku jego remiks dla Virunga - Simbabwe tak się spodobał słuchaczom, że zaczęli mocno dopytywać "kim jest ten człowiek ?". To dało inspirację Orjanowi do tworzenia kolejnych własnych produkcji. We wrześniu 2005 roku powstał "Red Woods". Produkcja ta stała się olbrzymim hitem. W 2011 roku ukazał się debiutancki album Norwega, na którym zalazły się jego największe przeboje takie jak "La Guitarra", "So Long Radio", "Go Fast!" czy "Anywhere But Here". Album "In My Opinion" zostaje uznany za jedno z najlepszych, najbardziej kreatywnych i najważniejszych wydawnictw z muzyką Trance jakie ukazały się na przestrzeni ostatnich lat.


Richard Durand
 


Richard Durand jest m.in. ojcem takich hitów muzyki klubowej jak „Make Me Scream" z 2005 roku czy remisów utworów Tiesto „Lethal Industry" oraz „Flight 643". Richard sam przyznaje, że bardzo lubi występować zarówno w niewielkich klubach, gdzie panuje kameralna atmosfera i możliwy jest bliski kontakt z publicznością, jak i na dużych imprezach, gdzie może swoją muzyką porwać i zahipnotyzować tłum.

Simon Patterson
 


Simon Patterson zadebiutował jako producent w 2006 roku, utworem „F-16”, który okazał się prawdziwym, klubowym wstrząsem. Jeśli chodzi o pozycję Pattersona, jako DJa, to jest ona również bardzo wysoko ceniona. Jego styl można określić jako nieco mroczny, pulsujący oraz energiczny. Będąc na imprezie, na której występuje Anglik, można robić tylko jedno – tańczyć.

4 ZAGRANICZNY ARTYSTA ZOSTANIE PODANY WKRÓTCE!


Skytech


 
Projekt Skytech do niedawna istniał w świadomości fanów muzyki elektronicznej jako duet braci Juliana i Mateusza Dziewulskich. Dziś, za muzykę wychodzącą spod szyldu jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na europejskim rynku muzyki trance odpowiada tylko Mateusz. Nie zmieniło się jedno: muzyka serwowana przez Skytech’a to wciąż solidne, mocne brzmienie, w którym zawarta jest zarówno progresywna rytmika jak i techniczna zadziorność powodująca trzęsienie parkietów. Ta sama jakość przemycana jest również w dj-skich setach.

PAUL ERCOSSA


 
Paul Ercossa, czyli Paweł Szydłowski to pochodzący z Wrocławia Dj i producent muzyki elektronicznej. Znany szerszej publiczności ze współpracy z labelem Marcusa Schossowa - Tone Diary. Jego kawałki grane są przez największych muzycznych graczy na rynku takich jak: Armin van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten, W&W, Marcus Schossow czy też Mark Sherry. Paweł podczas swoich setów prezentuje techliftingowe brzmienia.

Dj Zabor


 
ZABOR to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów na Północy.
Na scenie klubowej działa już od 2002 roku. Przez ten czas z powodzeniem działa jako DJ, producent oraz organizator różnego rodzaju eventów.
Jego debiutancki singiel "POISON" ukazał się w 2010 roku od razu trafiając do tracklist ikon muzyki klubowej takich jak: Paul van Dyk, czy Marcus Schulz.
Znany jest z współpracy z wytwórniami muzycznymi takimi jak MOSP, MIDWAY RECORDINGS. Zabora nie można szufladkować. Należy do elastycznych DJ-ów,
którzy potrafią odnaleźć się w każdym miejscu. Jak sam mówi "zawsze gram dla ludzi i z myślą o nich". Jego sety są prawdziwą energetyczną bombą, ale
czasem zmieniają się w zmysłową dawkę krystalicznie czystych melodii.

Dodatkowo na evencie powstanie druga scena pod patronatem trójmiejskich DJ’ów więcej informacji wkrótce.
Pierwsza pula biletów w  atrakcyjnej cenie już  18.03 o 20.00 na wlotki.pl
Produkcja – firma MTPro