Autor: marc 1
BTL Agency prezentuje:

TRANCEFUSION AUTUMN 2013

Sobota, 28. Września 2013
Otwarcie drzwi 19:15
Czas trwania imprezy 19:45 – 6:00

Pałac Przemysłowy Praga
(Foyer and Central Hall)
Výstaviště Holešovice
Praha 7

MARCO V oraz JUDGE JULES – nowymi nazwiskami w line-upie.

Po tym jak Paul odwołał swój występ od razu zaczeliśmy szukać godnego artysty w jego miejsce. Wierzymy że wynik naszej pracy w postaci dwóch nowych nazwisk z pewnością zadowoli naszych fanów. Po lekkiej modyfikacji time-table zaczniemy event godzinę wcześniej tj. O 19:00. Wszystko zostało dopasowane do aktualnej sytuacji w line-upie.

Pierwszym nazwiskiem które dodaliśmy do line-upu jest światowej klasy DJ oraz producent MARCO V, który to zaprezentuje specjalny trance set, który będzie zawierał wyłącznie jego produkcje i remiksy.
www.marcov.nl

 

Drugim nazwiskiem jest legendarny showman JUDGE JULES, który zawsze podgrzewa atmosferę do czerwoności. Wiele lat był w w światowej czołówce Djów przyciągając do swojego broadcastu słuchaczy z całego świata.

 

SUNSHINE LIVE STAGE (MADE IN GERMANY):

Myśleliście że to już koniec line-upu Trancefusion ? :) Dumnie ogłaszamy międzynarodową współpracę z radiem Sunshine I ich scenę: Sunshine Live! DJ, którzy zagrają na scenie to między innymi Charles McThorn oraz DJ Falk, którzy to zaprezentują dynamiczne brzmienia 16-letniej stacji. Poza tymi 2 dżentelmenami możecie się spodziewać prawdziwych fajerwerków! Prawdziwy przewodnik po muzyce elektronicznej TALLA 2XLC zaprezentuje swoją czystą euforię! Jego najnowsze produkcje: Rush Hour oraz Fracture z niesamowitymi remiksami Sebastiana Brandta I Darrena Portera podbijają parkiety. Bądźcie gotowi! (http://bit.ly/TallaFracture)

Kolega Talli od dłuższego czasu, DJ oraz producent znany z ekscentrycznej stroju na swoich występach (między innymi skafander do nurkowania) TAUCHER. Zagra on stare hity I z pwnością zagwarantuje gęsią skórkę utworami takimi jak Ayla czy Atlantis.
(
http://bit.ly/Taucher-Ayla)

Te dwie legendy będą suportowane przez młodego producenta COLD BLUE. Utwory takie jak Coconut, The Optimist czy też The Pessimist zebrały bardzo dobre opinie od takich Djów jak Armin van Buuren, Above & Beyond I wielu innych. Poza tym jest on współodpowiedzialny za Fallen Angel razem z Dennisem Sheperdem. Aktualnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem.
(
http://bit.ly/CBFallenAngel)

Scena Sunshine Live zaprasza na swój niesamowity mix!
 

NOWA WOKALISTKA ZAMIST ELLIE LAWSON:
Ze względu na ciążę, Ellie Lawson nie będzie mogła wystąpić w Pradze razem z 4 Strings. Życzymy Elli oraz jej dziecku wszystkiego najlepszego. Nowa wokalistka zostanie ogłoszona wkrótce.

 

Aktualne ceny biletów:

cena obowiązująca do 30.06:
Standard: 750,- Kc
Golden VIP: 1390,- Kc
Diamond VIP: 2390,- Kc

cena obowiązująca do 28.09:
Standard: 850,- Kc
Golden VIP: 1590,- Kc
Diamond VIP: 2590,- Kc

cena w dniu imprezy:
Standard: 990,- Kc
Golden VIP: 1890,- Kc
Diamond VIP: 2890,- Kc

Więcej informacji:
www.trancefusion.cz