Autor: marc 3

Jest nam niezmiernie miło przekazać Wam oficjalną zapowiedź naszego kolejnego eventu, którym jest New Years Eve Special. Na tym wyjątkowym wydarzeniu spotkamy się już 31 grudnia 2013 roku.

NEW YEARS EVE SPECIAL 2014

Publiczność zebraną w bydgoskiej Hali Łuczniczka pochłonie totalne sylwestrowe szaleństwo! Oprócz potężnej dawki muzyki serwowanej przez artystów światowego formatu, doświadczyć będzie można również przyprawiającego o gęsią skórkę, prawdziwie spektakularnego show audiowizualnego dozującego szeregu niezapomnianych wrażeń, przygotowanego przez naszych partnerów - firmy Visual Sensation, Djak oraz Clockwork!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Nazwa imprezy: New Years Eve Special 2014
Data: 31.12.2013
Miejsce: Hala Łuczniczka, Bydgoszcz
Start: 20:00
Cena biletu standard: 95 zł
Cena biletu VIP: 500 zł
www.electikproductions.com
Bilety: www.electik.roboticket.pl/nye


LINE UP WYDARZENIA:
RANK 1


Ten legendarny duet tworzony przez Benno de Goeija i Pieta Bervoetsa od 1996 roku ma na swoim koncie wiele ponadczasowych i niezapomnianych klasyków takich jak chociażby "Airwave", "Awakening", "L.E.D There Be Light", czy też "Symfo", który został oficjalnym hymnem Sunrise Festival w 2009 roku. W swojej karierze mieli okazję zagrać na największych festiwalach muzyki tanecznej niemal we wszystkich zakątkach świata. W swoich setach nie stronią zarówno od klasyków, jak i od tego co w muzyce trance jest świeże i na topie. Występy Rank1 są swoistą zagadką, ponieważ nigdy nie wiemy jak dokładnie zagrają tym razem - sięgną po same klasyki, czy też wymieszają je ze świeżymi rzeczami. Jednak bez względu na wybór repertuaru, absolutnie zawsze możemy być pewni potężnej dawki energii i wyjątkowego klimatu panującego na parkiecie, a jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że będzie to występ podczas sylwestrowej nocy, to aż trudno sobie wyobrazić to, co się wydarzy w bydgoskiej Hali Łuczniczka...

JOHAN GIELEN

Pochodzi z Belgii i jest odpowiedzialny za takie projekty jak Airscape i Svenson & Gielen. W swojej długiej karierze występował na wielu prestiżowych eventach na świecie, wliczając w to również kultowe i nieistniejące już Trance Energy. W Polsce kojarzony jest głównie ze swoich szalonych i porywających tłumy występów w Kołobrzegu. Ta żywa legenda sceny transowej i ulubieniec „starej gwardii eventowej” powróci w wielkim stylu, przywracając piękne wspomnienia młodości wielu uczestnikom NYE Special. Praktycznie każdy szanujący się klubowicz zna takie klasyki jak „Sosei”, „Twisted”, „The Beauty of Silence” czy „L’Esperanza”, a podczas sylwestrowej nocy będzie miał okazję usłyszeć je ponownie w wykonaniu samego artysty. Po Johanie możemy spodziewać się tylko jednego – wyjątkowo magicznego i przywracającego wspomnienia seta.

???

Doskonale wiecie kto kryje się pod tymi znakami zapytania, jednak nie dostaliśmy jeszcze poprawionego kontraktu, dlatego też chwilowo nie chcemy publikować tych artystów. Wszystkie bookingi z głównej sceny nadal są ważne, a dopięcie ostatnich formalności powinno zająć niewiele czasu. Oprócz tego w zanadrzu mamy jeszcze jednego upliftingowego artystę, którego podamy wraz z "oficjalnym" powrotem tych artystów do line-upu. Zdecydowaliśmy się na publikację niekompletnej informacji, tylko i wyłącznie ze względu na to, że wielu z Was z niecierpliwością oczekiwało na zdementowanie plotek na temat imprezy sylwestrowej.

SEBASTIAN BRANDT
Jeśli połączymy potężne, bezkompromisowe i pędzące upliftingowe bassline’y z unoszącymi i mocno oddziałującymi na podświadomość melodiami, to otrzymamy kwintesencję upliftingowo-transowego brzmienia. Jeśli dodatkowo wspomnimy również o wielu znanych motywach, które przez lata przebijały się do naszej świadomości jako hymny zagranicznych eventów z muzyką transową, to otrzymamy właśnie brzmienie Sebastiana Brandta. Jest on znany praktycznie każdemu z fanów nurtu uplifting trance, a na przestrzeni kilku ostatnich lat zasłynął przede wszystkim z wielu doskonałych produkcji i remiksów, z których warto wymienić takie jak tech-trance’owy „Technology”, nieśmiertelne za sprawą mashupów Armina van Buurena „Ashes” i remix „Arrival” stworzony dla Dave’a 202, czy też pamiętny "450" – hymn serii eventów A State of Trance o tym samym numerze.
Oprócz wielu sukcesów produkcyjnych, Sebastian może się również pochwalić występami na większości z najważniejszych eventów z muzyką transową na świecie. Nadszedł czas na wielki powrót tego artysty do naszego kraju, a to wydarzenie nastąpi już 31.12.2013 podczas New Year’s Eve Special 2014!

PAUL WEBSTER

Ten DJ pochodzi z jednego z najbardziej "trance`owych" krajów świata - Irlandii. Już po trzech latach od swojego debiutu Paul stał się wielką gwiazdą i zaczął grać na całym świecie, powalając swoich fanów niezwykłą energią. W 2006 roku uzyskał natychmiastowe poparcie w rozgłośni radiowej i stworzył swój pierwszy show w tym radiu. Grał z wieloma wspaniałymi dj'ami sceny klubowej, takimi jak m.in. Paul Van Dyk i Tiesto. Paul stworzył wiele wspaniałych produkcji, wśród nich "Cut Off", "Engaged". Utwory te zyskały wielką sławę, a Paul coraz większą popularność, efektem czego był zapraszany na coraz to większe eventy m.in. "Lektrick" i "Trancelation". Traktował każdy nowy klub jako nowe doświadczenie, a każdą publiczność jako nowych krytyków. Dzięki temu jego muzyka ciągle ewoluuje. Obecnie jest jednym z najbardziej szanowanych i podziwianych producentów, a na jego występach zawsze jest obszerne grono publiczności.

PHOTOGRAPHER

Do świadomości publicznej przebili się nagle i dosłownie znikąd, zaledwie kilkanaście miesięcy temu wraz ze swoim hitowym numerem „Airport”, który doczekał się mashupu z „Shivers” stworzonego przez samego Armina van Buurena. Od tamtej pory ich popularność zaczęła drastycznie wzrastać, a ich wyjątkowo energetyczne, melodyjne i pozbawione przesłodzonych akordów spojrzenie na muzykę upliftingową, przypadło do gustu wielu fanom tego nurtu. Oprócz wspomnianego wcześniej sukcesu singla „Airport”, są odpowiedzialni również za stworzenie doskonałego remixu „Rise” dla Talla2XLC i Skye oraz hitowego singla „Kervansaray”. Pomimo bardzo krótkiego stażu na scenie EDM na swoim koncie mają również takie sukcesy jak remix dla Armina – „Who’s Afraid of 138”, czy też załapanie się na kompilację Universal Religion 7. To z całą pewnością będzie wyjątkowy debiut na polskiej scenie eventowej.

MUNDER

DJ i producent aktywny od 2009 roku, swoje pierwsze kroki stawiał na scenie EDM w Irlandii. Grywał z takimi artystami jak : Paul Van Dyk, Scot Project, Daniel Kandi, Menno de Jong, Estiva, John O'Callaghan, Richard Durand, Marcel Woods, TyDi, Bryan Kearney, Jordan Suckley, Alex Kidd, Kutski, BK , Anne Savage , John OO Fleming, Ummet Ozcan, Artento Divini, Alex M.O.R.P.H., Heatbeat oraz wielu innych. Energetyczne, pełne mocy sety Mundera zatrzęsły już niejednym europejskim parkietem, m.in. Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i rodzimej Polski. Swój kunszt DJ'ski rozwijał grając z płyt winylowych, jednakże to wcale nie przeszkodziło mu w akceptacji nowych rozwiązań technologicznych. W swoich setach łączy nowoczesne brzmienia z pogranicza bigroomu oraz progressive house'u wraz z unoszącymi transowymi klimatami.

NEXT DJ

W muzyce zakochany od urodzenia, miłość do trance poczuł blisko 10 lat temu. Przygodę z graniem rozpoczął od gościnnych setów w radiach internetowych, następnie zajął się tworzeniem mashupów, których do dziś ma na koncie ponad sto. Do tej pory miał okazję grać m.in. na takich imprezach jak Global Gathering, I Love New Year, Sensation, Trance Xplosion czy Summer City Festival. Jego mashupy można było usłyszeć w setach djów m.in. na: ASOT 450 i 600, Nature One, Tiesto Club Show oraz Godskitchen, a także w popularnych zagranicznych audycjach (m.in. Corsten’s Countdown, A State Of Sundays). Od grudnia 2007 roku prowadzi audycję We Love Trance – przez trzy ostatnie lata co tydzień można było jej słuchać na antenie radia Planeta Poznań. Next DJ prezentuje w niej to, co najlepsze w muzyce tech-trance, uplifting trance oraz progressive trance. Jest również założycielem serwisu WeLoveTrance.pl, który w Internecie obecny jest od ponad pięciu lat.

LOKALIZACJA

W związku z wcześniejszym zamieszaniem dotyczącym drugiej edycji naszego festiwalu, podjęcie decyzji o organizacji imprezy sylwestrowej zajęło nam na tyle dużo czasu, że zostaliśmy zmuszeni do zmiany lokalizacji z Hali Stulecia na Halę Łuczniczka. Z powodu zmiany lokalizacji imprezy jesteśmy zmuszeni zrezygnować z drugiej sceny, czyli "Klasyki Elektroniki", ze względu na brak wystarczającej ilości miejsca na rozstawienie dwóch scen. Hala Łuczniczka to miejsce wręcz legendarne dla polskich klubowiczów i w porównaniu z Wrocławiem, bardziej dostępne dla ludzi ze wschodniej i północnej Polski, którzy nierzadko rezygnują z uczestnictwa w eventach z powodu odległości. Dlatego mamy nadzieję, że dla wielu osób zmiana ta wyjdzie na plus. Mimo wszystko przepraszamy za wyżej wymienioną zmianę i obiecujemy, że jeszcze powrócimy do Hali Stulecia.

BILETY
Bilety będą dostępne TYLKO I WYŁĄCZNIE za pośrednictwem naszego oficjalnego sklepu, którym jest www.electik.roboticket.pl/nye
Jak to działa?
Aby zamówić bilet poprzez sklep EMF należy:
- wejść na stronę www.electik.roboticket.pl/nye
- wybrać ilość i rodzaj biletów
- zalogować się do sklepu za pośrednictwem facebooka, twittera, google+, bądź dokonać klasycznej rejestracji w systemie
- opłacić zamówiony bilet poprzez jedną z wybranych opcji
- wydrukować pdf’a z gotowym biletem

UWAGA! Bilet wydrukowany jest biletem jednorazowym. Każda próba kopiowania będzie wykryta przez system - przestrzegamy więc przed udostępnianiem własnych biletów domowych osobom postronnym.

Bilety nie będą dostępne za pośrednictwem eBilet, EMPIK oraz wlotki.pl, ponieważ nie kontynuujemy z nimi współpracy. Spowodowane jest to faktem, iż chcemy mieć pełną kontrolę nad sprzedażą biletów oraz służyć pomocą kupującym w razie ewentualnych problemów.
Wszystkie osoby, które zakupiły już bilet na NYES we Wrocławiu, mogą użyć starego biletu do wejścia na teren imprezy sylwestrowej w Bydgoszczy.

Osoby, które z jakichkolwiek powodów chcą zrezygnować z uczestnictwa w evencie, będą mogły zwrócić bilet. Reklamacje można składać pod adresem mailowym bilety@electikproductions.com

Informacje na temat oprawy artystyczno-technicznej podamy w późniejszym czasie.