Autor: chris 0

Po dwóch długich miesiącach oczekiwania Imagination Festival prezentuje kompletny line-up. Poza gwiazdami takimi jak Dirtyphonics, Angerfist oraz Psyko Punkz możemy się spodziewać wielu topowych DJ, którzy swoje zdolnosci prezentowali na Tomorrowland, Defqon 1, Decibel, EDC czy Mysteryland. Rok temu Imagination Festival zanotował sold-out plasując się w czołówce czeskich festiwali! Tego roku będzie jeszcze większy – 25 artystów z zagranicy oraz nowa scena z pewnością przyciągną wielu gości.

IMAGINATION STAGE – PAVILION B:

NA tej scenie zaprezentują się Wilkinson – wschodząca gwiazda z wytwórci RAM oraz Black Sun Empire – królowej neurofunk! Mozemy również spodziewać się występu nowego projektu – Telekinesis, który to tworzą Dje Smooth oraz Markoman. Ponadto Dirtyhonics, Calyx & Tebee, Loadstar,Tantrum Desire, Maztek oraz Feint. D Pixie. Możemy liczyć również na występ dwóch czeskich DJ Aze oraz Psychical Research, którzy to zaprezentują się w secie b2b.

REZONANCE STAGE – PAVILION C:

Nowa scena Rezonance będzie nowością w tym roku na Imagination. Mamy przyjemność przedstawić artystów z światowego TOP5 Hardstyle'u czyli duet Psyko Punkz! Holendrzy wystąpią razem z suportem ze strony In-Phase z Belgii. Ponadto na tej scenie usłyszymy gwiazdy hardtechno – Jan Fleck oraz David Moleon. Jeśli kochacie techno to absolutnie nie możecie przegapić ich występów. NA tej scenie zagrają również Tobias Luke aka O.B.I w secie VS z Viper XXL. Będzie to unikatowy występ na Imagination Festival. Czeskim rezprezentatem tej scent będzie dj Golpe, który to właśnie wrócił z trasy po Afryce południowej oraz Dave LXR, który to jest bardzo utalentowanym czeskim techno-czarodziejem. Ze słowacji świetny hardstyle'owiec dj Enhancer.

DEVASTATOR STAGE – PAVILION D:

Mroczna scena Devastator stanie się domem dla najlepszych hardcorowych Djów na świecie! Miażdzyć publiczność będą król hardcoru Angerfist razem z Mad Dog'iem. Razem z nimi wystąpi polski industrial-killer I:Gor, który to w tym roku występował na Masters of Hardcore!. Hostować będzie MC No-iD z Holandi, doskonale znany z festiwalu Together We Are Hardcore. Kolejnymi artystami jacy wystąpią na scenie Devastator'a będą The Outside Agency, rosjanie Gancher & Ruin, włosi Hallucinators oraz francuz Psiko. Ponadto przedstawiciele lokalnej sceny Forbidden Society oraz Hungry Beats. Na koniec Prague Nightmare Allstars.

 


Bilety w sieci TICKETPORTAL:

20 eur / 499,- Kč – SOLD OUT
24 eur / 599,- Kč – SOLD OUT
26 eur / 649,- Kč – aktualnie w sprzedaży.

Imagination przygotował kilka imprez warm-up'owych przed festivalem w Czechach, Niemczech, Węgrzech, Słowacji oraz Austrii. Informacje o nich znajdują się na naszej stronie – ponadto będzie można na nich kupić bilety bez marży dystrybutora.

Podsumuwując, fani EDM, którzy chcą przeżyć coś nowego i ekscytującego lub po prostu pobawić się na mega imprezie bez wątpienia będą zachwyceni atmosferą festiwalu. 25 zagranicznych artystów i 11 godzin ciężkich brzmień na 3 scenach to coś, obok czego nie można przejść obojętnie! Czekamy na Was 18-go października!