Autor: marc 1

Cykl jednej z najlepszych marek eventowych na świecie, ponad 2 mln uczestników od początku istnienia Festiwalu.Podczas ostatniej edycji w Miami bawiło się 165 000 miłośników muzyki klubowej z wszystkich kontynentów.
Pionierskie rozwiązania, najlepsze gwiazdy, oprawa oraz klimat powodują, że jest to jeden z najchętniej odwiedzanych wydarzeń muzycznych.
W tym roku Event po raz drugi odbędzie się 11,12,13 lipca w Poljud Stadion w Chorwackim Splicie. Planowana liczba uczestników w tej edycji to 80 000 osób z całego świata. Jedynie z Party Camp będziecie mieli możliwość uczestniczyć w niezapomnianej muzycznej podróży. Ultra Party Camp to nie tylko karnet wstępu na Event ale kompleksowy produkt, czyli m.in zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie, opieka pilota oraz co najważniejsze gwarancja niezapomnianych wrażeń i bezpiecznej podróży.

WYJAZD NA UMF !

Podczas 10 dni przeżyjecie najlepsze wakacje swojego życia! Występy takich gwiazd jak Armina Van Burena, Carla Coxa, Tiesto czy Davida Guetta na Ultra Europe Music Festival , imprezy w klubie Aquarius oraz Papaya Day&Night Festival na plaży Zrce to tylko początek imprezowej przygody, która czeka was na początku lipca!


Party Camp jako jedyna firma w Polsce dostała możliwość dystrybucji biletów na Ultra Europe Music Festival w pełnych Pakietach. Długoletnie doświadczenie w branży turystycznej pomogło stworzyć unikatowy produkt jakim jest połączenie pobytu na terenie Eventu oraz 5 dni na najbardziej imprezowej wyspie w tej części Europy –Novalji.

Przygotowaliśmy dla Was m.in.:

- 3 noclegi w Splicie
- 3 dniowy karnet na Ultra Europe Music Festival Split (wystąpią m.in. Armin Van Buren,Carl Cox, Tiesto, Hardwell etc.)
- Before i afterparty na terenie campingu
- 4 noclegi w Novalji
- Karnet na Papaya Day&Night Festiwal 2014
- Integration Party w Aquarius Club
- Wycieczki do Splitu oraz Zadaru
- Beach Parties
- Imprezy na Statku
- Wakeboarding
- Imprezy tematyczne
- Foto i Video relację
- Niezapomniane wrażenia wśród 60 000 osób z całego świata.
- Transfery autokarowe
I wiele więcej…

Więcej informacji : http://www.ultrapartycamp.pl