Autor: marc 7

Line-up na dwudziestolecie Time Warp został podany do publicznej wiadomości. W sobotę 5. kwietnia będziemy świętować 20-to lecie Time Warp z ponad 40 dj’ami i liveact’owcami, którzy wystąpią w Mainmarkthalle w Mannheim. Nasza międzynarodowa publiczność może spodziewać się świetnie znanych headliner’ów takich jak Sven Väth , Richie Hawtin , Carl Cox i Laurent Garnier plus kilka debiutantów na Time Warp jak np. Ilario Alicante, Recondite czy Sonja Moonear .

Time Warp Mannheim 2014 zbliża się wielkimi krokami , a wszystkie elementy nabierają już kształtu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że świętujemy urodziny z wieloma z naszych najstarszych przyjaciół i towarzyszami , którzy dołączyli do nas w ciągu ostatnich dwóch dekad. Artyści odegrali kluczową rolę w ewolucji Time Warp , zaczynając od wczesnych początków w 1994 roku aż po dziś! To również wielka przyjemność powitać wpływowych muzycznie artystów w naszym rocznicowym line-up’ie, jak również w wielkiej rodzinie Time Warp. Zestawiając to wszystko razem, jesteśmy zaszczyceni, że możemy zaprezentować Wam najwyższej klasy połączenie muzyki techno i house graną przez dj’i i liveact’woców, którzy nie tylko reprezentują filozofię Time Warp, ale również możemy ich nazwać bliskimi przyjaciółmi.

Łącznie 42 artystów zrobi wszystko, aby ta rocznica stała się doniosłą chwilą. Poniżej znajduje się pełna lista wykonawców w kolejności alfabetycznej.
Adam Beyer, Ben Klock, Björn Hummerich, Bunte Bummler live, Carl Cox, Chris Liebing, Chris Wood & MEAT, Daniel Schlender, David Nicolas & Sebastian Werle, Dubfire, Ernesto Ferreyra b2b Mirko Loko, Gregor Tresher live, Ilario Alicante, Jamie Jones, John Digweed, Joseph Capriati, Josh Wink, Karotte, Laurent Garnier, Loco Dice, Luciano, Magda, Marco Carola, Marcel Dettmann, Monika Kruse, Moonbootica, Nick Curly, Oliver Koletzki, Pan-Pot, Recondite live, Richie Hawtin, Ricardo Villalobos, Robert Dietz, Sasch BBC, Scan X live, Seebase, Seth Troxler, Sonja Moonear, Steffen Baumann, Steffen Deux, Sven Väth, Tale Of Us, tINI

Time Warp
5 Kwietnia 2014
Mannheim, Niemcy
www: www.time-warp.de
Facebook: www.facebook.com/timewarpoffical
Facebook – polski fan-page: www.facebook.com/timewarplovefamilyparkpl
YouTube: www.youtube.com/user/timewarpvideos
Bilety: 294 PLN lub 70 EUR - https://www.facebook.com/notes/time-warp-love-family-park-pl-info/bilety-time-warp-de-2014-mannheim-de-05042014/588064277937323

PROCEDURA SPRZEDAŻY BILETÓW:

Za pośrednictwem agencji C&C bookings można dokonać zakupu biletu uprawniającego do wejścia na tegoroczną, jubileuszową ,20-edycję legendarnej imprezy Time Warp, która odbędzie się 5 kwietnia w hali MaimarktHalle w Mannheim. To już ósmy raz kiedy zajmujemy się dystrybucją wejściówek na ten event.
Wcześniej nasza agencja dystrybuowała na terenie Polski także bilety na takie imprezy jak: Time Warp Holland, Time Warp Italy, Love Family Park, Bermuda czy M_nus Contakt. Jesteśmy oficjalnym partnerem organizatora eventu – firmy Cosmopop.

Sprzedaż startuje 24 lutego, od tego dnia będzie można składać zamówienia.

BILET
Każdy kupujący otrzyma od nas na na podany adres korespondencyjny bilet.  Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, bilet zostanie wysłany do nabywcy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Bilet upoważnia do wstępu na imprezę jak i bezpłatnego korzystania z lokalnych środków transportu.

Zakup biletów za pośrednictwem agencji C&C bookings to komfortowe i tańsze (!) rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wybierają się na ten wyjątkowy event. Rekomendujemy zakup biletu w przedsprzedaży, gdyż w latach ubiegłych impreza była wyprzedana.

A.) Cena biletu:
Koszt zakupu biletu za naszym pośrednictwem to:
- 294 PLN (w cenę wliczony jest koszt wysyłki biletu za pośrednictwem Poczty Polskiej) – twardy bilety

W związku z wahaniami kursu Euro, umożliwiamy także możliwość opłacenia biletu w tej właśnie walucie. Agencja C&C bookings posiada konto walutowe na które będzie można wpłacić wartość biletu czyli:
- 70 EUR – twardy bilet (w cenę wliczony jest koszt wysyłki biletu za pośrednictwem Poczty Polskiej)

UWAGA: w przypadku drastycznych wahań kursu waluty EUR, agencja C&C bookings zastrzega sobie możliwość zmiany ceny biletów wyrażonej w PLN!

B.) Procedura sprzedaży:

Sprzedaż odbywać się będzie na zasadzie przedpłaty.
BILET
Zamawiający otrzyma przesyłkę zawierającą bilet, po wpłacie na konto w/w kwoty. W tytule przelewu należy podać dane personalne i adresowe osoby zamawiającej oraz ilość zamawianych biletów.
W celu potwierdzenia zamówienia konieczne będzie również wysłanie maila z danymi zamawiającego (te same co w tytule przelewu) oraz informacją dotyczącą waluty w której została uregulowana należność na adres: tickets@cc-bookings.com

Na tej podstawie zamówienia zostaną zrealizowane.

C.) Numery kont oraz dane niezbędne do realizacji przelewu:
1.) Konto PLN:
09 1160 2202 0000 0001 7602 1789
Bank Millennium SA
Nazwa odbiorcy: Rafał Cały

2.) Konto EUR:
71 2490 0005 0000 4000 8822 9090
Alior Bank SA
Nazwa odbiorcy: Rafał Cały


WAŻNE: Wpłaty walutowe powinny być dokonywane w oddziałach Alior Banku SA – lokalizacja placówek znajduje się na stronie internetowej banku - http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/placowki_i_bankomaty/placowki  Jest to ważna wskazówka gdyż niektóre banki, wpłaty i przelewy realizowane w walucie obcej traktują jako przelew zagraniczny za który pobierana jest prowizja. Prowizją często obciążane jest także konto beneficjenta (adresata, w tym przypadku agencji C&C bookings) i jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane. Oczywiście w takim wypadku powiadomimy mailowo zamawiającego o niedopłacie i zależnie od jego dyspozycji:
- albo zwrócimy pieniądze wpłacającemu (wpłata zostanie dokonana na podane konto PLN)
- albo poprosimy o uregulowanie brakującej sumy.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących sprzedaży biletów na imprezę Time Warp 2014 Mannheim, pisz: tickets@cc-bookings.com


D.) Regulamin sprzedaży biletów za pośrednictwem agencji bookingowej C&C bookings:
§ 1.
Obsługą sprzedaży biletów za zajmuję się firma C&C bookings, NIP: 8971704765.

§ 2.
Sprzedaż odbywa się wyłącznie w oparciu o stosowne umowy, zawarte z organizatorami imprez.

§ 3.
Sprzedaż odbywa się na zasadach przedpłaty. Tzn. w celu zakupienia biletu, należy stosować się do ustalonej procedury. Po wpłynięciu środków na konto agencji bookingowej C&C bookings bilet jest wysyłany na podany przez kupującego adres korespondencyjny.

§ 4.
Szczegółowe informacje na temat sprzedaży biletów na poszczególne imprezy publikowane są w procedurze zakupu.

§ 5.
Agencja bookingowa C&C bookings nie ponosi odpowiedzialności za odwołanie imprezy. W takim przypadku zwroty pieniędzy realizuje organizator imprezy, chyba że zostanie to inaczej uregulowane odrębną umową.

§ 6.
Agencja bookingowa C&C bookings nie ponosi odpowiedzialności za organizację imprez, na które sprzedawane są bilety. Wszelkie uwagi i reklamacje dotyczące organizacji imprez należy kierować do organizatorów.