Autor: marc 1

Lubelska agencja Promaidmusic zaprasza na 3 edycję Exchange of Sound Festival. Po dwóch latach przerwy festiwal Exchange of Sound powraca.

Po dwóch latach przerwy festiwal Exchange of Sound powraca. Na organizację tegorocznej edycji wybraliśmy jedno z najpiękniejszych miejsc w woj.lubelskim.
Mowa tu o Bastejowym zamku magnackim w Janowcu nad Wisłą. Nowe miejsce to dla nas zupełnie inne możliwości organizacyjne a dla Was niesamowite wrażenia wizualne. Wyobraźcie sobie magiczne dźwięki muzyki trance w ruinach starego zamczyska a przed Waszymi oczami w dolinie rozpościera się krajobraz pięknego Kazimierza Dolnego i królowej polskich rzek -Wisły.

W tym roku na festiwalu zagra czterech artystów z zagranicy i czterech z Polski. Niektórzy będą w naszym kraju pierwszy raz ale koneserzy muzyki trance na pewno doskonale znają ich produkcje grane przez największe osobistości sceny elektronicznej.
Dlatego jeżeli chcecie spędzić tegoroczny pierwszy dzień lata w niesamowitym miejscu i z ludźmi którzy wiedzą czym jest dobra zabawa to serdecznie zapraszamy 21 czerwca do Janowca nad Wisłą.

Line Up:
-Sied van Riel /Holandia/
-Rex Mundi /Holandia/ - Debiut w Polsce
-Standerwick /UK/ - Debiut w Polsce
-ReOrder /Słowacja/ - Debiut w Polsce
-Tiddey /Polska/
-Jakub Rene Kosik /Polska/
-Alan White /Polska/
-Jerry Mate /Polska/

Bilety dostępne na www.biletomat.pl
https://www.biletomat.pl/festiwale/exchange-of-sound-festival-771/
Przedsprzedaż- 57 PLN
W dniu imprezy -67 PLN
Hymn Festiwalu:
https://www.youtube.com/watch?v=egQ5Zrnm-bI
Spot TV:
https://www.youtube.com/watch?v=UjCblpo_pxI

Zapraszamy na strony EOSF.
 
 

Poniżej prezentujemy Wam kilka zdjęć które pozwolą już dziś poczuć ten klimat.