Autor: marc 0

W tym roku odbędzie się czwarty rozdział Imagination Festival, jednego z największych festiwali muzyki elektronicznej w Europie Środkowej.

 

Całkowita pojemność imprezy zostanie powiększona do dziesięciu tysięcy uczestników, na dużym obszarze hali PVA Expo Praga.
Możesz spodziewać się dwóch ogromnych scen i około 25 zagranicznych DJ-ów, którzy zapewnią Państwu najlepsze doświadczenia muzyczne (3 z nich znalazło się w Top100 DJ'ów świata według djmag). Jeden z największych czeskich festiwali oferuje najlepsze brzmienia z gatunków takich jak drum & bass, hardstyle, hardcore, dubstep i wiele więcej.
Pierwsza scena przyciągnie fanów bass music, druga zadowoli fanów mocniejszych stylów.

 

Pierwsza faza Line-up'u jest już znana. Z radością przedstawiamy wam holenderski projekt Noisecontrollers! Każdy zna ich z współpracy z Showtek - piosenka "Get Loose".
Noisecontrollers również stworzyli hymn z Headhunterz na największy festiwal hardstyle Defqon.1 i hity jak "So High" czy "Gimme Love".
W ostatnich miesiącach można było również usłyszeć nowy album "All Around" z niesamowitą produkcją "Down Down"!
Ale scena hardstyle ma jeszcze więcej do zaoferowania. Pojawią się także dwie wielkie gwiazdy hardcore techno, Noize Suppressor z Italian Traxtorm Records i niesamowity Day-Mar z Masters of Hardcore! Oraz legendarny The Sickest Squad doleje oliwy do ognia!

Scena Bass Music przedstawia Delta Heavy! Ten duet z Anglii jest bardzo dobrze znany dzięki ich wielkim hitom jak: “Get By“, “Hold Me“, “Demons“ czy „Empire“!
Pojawią się również: Austriacka wschodząca gwiazda Mefjus, włoscy zamaskowani rzeźnicy Hallucinator, Teddy Killerz i lubiany mister DJ A.M.C. 


BILETY:

Można kupić bilety w przedsprzedaży od czwartego sierpnia 2014 roku za pośrednictwem Ticketportal (na CZ i SK) i Paylogic, Ticketticker (dla innych krajów UE)

EARLYBIRD: 28 euro
Standard: 36 euro
VIP: 99 euro

Kolejne nazwiska już wkrótce!

www.imaginationfestival.com

www.facebook.com/events/1446188642321015/