Autor: chris 1

Mayday Dortmund to najstarszy event agencji I-Motion, co roku organizowany w halach Westfallenhallen w Dortmundzie. W tym roku wystąpi ponad 40 DJ światowej klasy i jeśli ktoś z Was jeszcze nie był w Dormundzie na Mayday'u to w tym roku ma doskonałą okazję by nadrobić braki.


Techniczny LU prezentuje się bardzo dobrze – Adam Beyer, Aka Aka, Alan Fitzpatrick, Felix Kröcher, Klaudia Gawlas, Kris Menace oraz Len Faki. Jeśli chodzi o scenę główną to zapewne usłyszmy tam ATB, Danny Avila, Kryder, Jam & Spoon, Robin Schulz, Tujamo i oczywiście zaprezentują się Friends of Mayday. Scena Hardstyle & Hardcore prezentuje się równie dobrze, co scena techno ponieważ tutaj zagrają między innymi Miss K8, Korsakoff, Mad Dog, Headhunterz, Rotterdam Terror Corps, Bass Modulators czy też Code Black. Również nie zabraknie Trance na Mayday w postaci Yves Deruyter czy też Talla 2XLC. Krótko mówiąc LU w tym roku jest świetnie zróżnicowany i z pewnością goście Mayday będą się dobrze bawić tej nocy.


Jeśli chodzi o sam event to Mayday jest podzielony na 5 sal z różnymi gatunkami muzyki elektronicznej: Techno, Hardtechno, Hardcore & Hardstyle, Big-Room House na Mainstage. Efekty specjalne każdego roku są na wysokim poziomie i Mayday na pewno wyróżnia się w swojej klasie. Poniższe zdjęcia i afterfilm chyba będą tego najlepszym dowodem.