Autor: marc 0

Gdy w 2016 roku Tranceformations debiutowało na polskim rynku, nikt z nas nie przypuszczał jak szybko i prężnie rozwinie się ten projekt.
W chwili obecnej Tranceformations bez wątpienia jest największą polską trance'ową marką, o której mówi się w wielu krajach Europy.
4 edycja Tranceformations będzie wyjątkowa z wielu względów. Największą tajemnicą do tej pory była lokalizacja, ponieważ po raz pierwszy event przeniesie się z popularnej stulatki do nowego dla tego eventu obiektu.


Poszukiwania odpowiedniej hali trwały bardzo długo, a po wielu rozmowach i wizjach lokalnych podjęliśmy decyzję o przenosinach do toruńskiej hali Arena.
Podobnie jak w zeszłym roku do dyspozycji będziecie mieli dwie sceny, Main oraz Classics.


Wierzymy, że wybór hali spotka się z Waszą aprobatą, bo jak wiecie nie od dziś, Wasza satysfakcja to najlepsze wynagrodzenie za pracę, jaką wkładamy w organizację każdego eventu. Liczymy na to, że zaufacie nam kolejny raz a my odwdzięczymy się niesamowitym show, jakim niewątpliwie będzie Tranceformations 2019.

Sprzedaż biletów wystartuje 29 listopada, o szczegółach będziemy Was informowali na bieżąco!
Na chwilę obecną możemy zdradzić, iż lineup zostanie domknięty lada chwila. Na scenie pojawią się m.in. 3 najczęściej wymieniane przez Was nazwiska! Jak myślicie, o kim mowa?

Sale: 29.11.2018 at euforia.wlotki.pl

Main stage:

Neelix

Arkham Knights
Blue Silence
Chris Schweizer
Jordan Suckley
the mystery of Tranceformations - poznacie go gdy pojawi się na scenie
The Thrillseekers
RAM Official
onTune


Classics stage

4 Strings & Carlo Resoort
DJ ALEX
Jackob Rocksonn
Johan Gielen
Kai Tracid
Rafuss