Autor: marc 117Niektórzy czekali z utęsknieniem, inni po doświadczeniach z lat ubiegłych nawet nie mają zamiaru „tracic pieniędzy” na wyjazd do Hali Stulecia – tak czy inaczej impreza na pewno warta jest odnotowania. O jakim wydarzeniu mówimy ... oczywiście o Sensation Poland 2008.


 


W dniu dzisiejszym oficjalnie potwierdzono pierwsze internetowe informacje dotyczące trzeciej edycji Sensation Poland 2008.

Jak to było w latach ubiegłych oczywiście o line up’ie na tym etapie przygotowań nie może być mowy, jednak dla najbardziej niecierpliwych organizator zdecydował uruchomic przedsprzedaż biletów już 13 lipca. Cena nie jest jeszcze znana, ale nie należy oczekiwac, że będzie ona odbiegała od „standardów europejskich”.

Podobnie jak w roku poprzednim tak i w tym Polska będzie pierwszym krajem po Holandii gdzie będzie można zobaczyc nowy motyw widowiska przygotowanego przez agencję ID&TW tym roku polskim współorganizatorem Sensation Poland 2008 jest agencja MSM Events. Czy zatem można się spodziewac czegoś wyjątkowego oprócz scenografii – biorąc pod uwagę doświadczenie nowej agencji wydawało by się że tak... jednak ci którzy z nami trochę podróżują doskonale wiedzą jakie możliwości organizacyjne dają obiekty na zachodzie, a jakie te w naszym kraju.Nie mniej serdecznie zapraszamy 25 października do wrocławskiej Hali Stulecia. Nie zapomnimy również o zainteresowanych wyjazdem autokarowym na tą imprezę.


Pierwsza pula biletów na trzecią edycję Sensation Polska rozeszła się w 41 sekund. We wtorek 22 lipca o godzinie 21:00 w sprzedaży pojawi się kolejna, ograniczona do 3.000 szt. pula biletów standardowych w cenie 199 złotych.


Jednocześnie informujemy, że już w najbliższym czasie zaprezentujemy pierwszych artystów, którzy pojawią się 25 października we wrocławskiej Hali Stulecia.


LINE UP:MAIN STAGE:


ERICK E

MARCO V

LAIDBACK LUKE
MARCEL WOODS

 
TOCADISCO

DJ W


INOX
DeLuxe STAGE:

Chris Ortega Niemcy 

DJ W Polska

Inox Polska

Neevald Polska

Maxx Polska


Gregory Polska

Charlie Polska

Agencja koncertowa MSM Events ma zaszczyt ogłosić klubowiczom time-table na Sensation Ocean Of White 2008.

O godzinie 19.00 nastąpi otwarcie głównych bram, za nimi napotkacie ogromny namiot, w którym znajdziecie szatnię i przebieralnię. O godzinie 19.00 zacznie się także weryfikacja biletów na głównych bramach hali. Między godziną 19.00 a godziną 21.00 nie będzie dostępu dla klubowiczów na główną płytę hali. Ale proszę, nie martwcie się tym, w tym czasie będziecie mogli skorzystać z wielu różnych atrakcji, np. zawitać do strefy Samsung, strefy Lech czy strefy Seat lub X-box, a także coś przekąsić lub wypić piwo.Przypominamy, że właśnie tej nocy (25/26 października) zmieniamy czas z letniego na zimowy. Warto wspomnieć, że dzięki temu polscy klubowicze zyskują dodatkową godzinę zabawy.19h00 Otwarcie bram

22h00 Zwycięzca Samsung Sensation DJ Competition

22h30 Tocadisco

00h00 DJ W & Inox

01h00 Laidback Luke

02h15 Megamix

02h45 Erick E

04h15 Marco V

05h45 Marcel Woods

07h00 Koniecźródło: msmevents.com