Autor: marc 43

Agencja MDT ma zaszczyt zaprezentować najmłodsze swoje dziecko - czyli enHouse! Na wstępie już wiadomo o jakim charakterze będzie ta impreza. Od dawna na eventach polskich pojawiają się w głównej mierze artyści rodem z muzyki Trance, Techno i ich pochodnych.


 


Tylko na nielicznych imprezach możemy spotkać obok nich ludzi preferujących muzykę House, Electro czy Progressive. Bądz odrębną scenę na której ww. gatunki są prezentowane.Od tej pory się to zmieni, bowiem w andrzejki 2008 roku w kalendarzach imprez klubowych swoje miejsce znajdzie enHouse!Nawiązując nazwą do innego eventu MDT - enTrance, enHouse odbędzie się również w tym samym miejscu co poprzednik. Będzie to wszechstronna i doskonała do tego typu przedsięwzięć hala Łuczniczka. Miejsca tego przedstawiać nie trzeba, bo chyba każdy wie co może oczekiwać bawiąc się w tej hali.Line-up imprezy jest jeszcze nieznany. Ideą enHouse będzie wyśmienita zabawa w andrzejkową noc. Członkowie MDT będą starać się złożyć go w taki sposób, aby każdy fan muzyki House znalazł tam swojego ulubionego DJ-a. Jak Wam wiadomo, muzyka ta jest wszechstronna, ciągle się zmienia i ewoluje. Taki też będzie ten event. Wszechstronny i bogaty w artystów preferujących różne odmiany tego gatunku. Będzie popularne electro, minimal, tech i inne! Dlatego również wychodzimy do Was z prośbą o podawanie nazwisk artystów, którzy by Was najbardziej interesowali na imprezie. Z posród wszystkich opinii, zrobimy wszystko, aby każdemu z Was dogodzić w 100%. Wybierzemy te nazwiska, które Was najbardziej usatysfakcjonują, gydż właśnie na Waszym zadowoleniu zależy nam najbardziej.Wszystkich fanów klubowych rytmów serdecznie zapraszamy na enHouse.LINE UP:


Postać, która istnieje na scenie klubowej już od kilkunastu ładnych lat.. To artysta, który grał już niemalże wszędzie, również i w Polsce, lecz bardzo dawno temu. Teraz będziemy mieli możliwość ponownie usłyszeć go za sterami. Posłuchać teraźniejszego spojrzenie na muzykę elektroniczną przez Timo Maas'a. To człowiek, którego sukcesc oparty jest na eksperymentach. Od totalnie nieudanej EP’ki ‘The Final XS’ przez „Music For The Masses” aż po autorski album „Pictures”. Timo Maas to człowiek nie spoczywający na laurach i zawsze zaskakujący samego siebie, o czym często wspomina. Jednym z ważnych stwierdzeń jest to, że Timo nie gra tylko utworów. On tworzy swoje własne brzmienie. Tworzy opowieść, która ma odpowiedni wstęp, rozwinięcie i zakończenie. „To jest pierwszy dzień reszty twojego życia” - śpiewa Brian Molko w pierwszym singlu jego albumu „Pictures”. Wydaje się być jak motto dla tego utalentowanego artysty..

Z ogromną przyjemnością chcemy Was powiadomić, że to właśnie Timo Maas będzie główną gwiazdą pierwszej edycji enHouse 2008.


 

Filterheadz
Podąrzając dalej, na enHouse 2008 nie może zabraknąć "elektronicznie elektrycznego", duetu z gorącej Hiszpanii - David Amo & Julio Navas ponownie odwiedzą nasz kraj. Tak jest!
David Amo

Julio Navas

To właśnie ich występ na SF 2008 oceniacie za jeden z najlepszych, co przyczyniło się do tego wyboru. Czy dowiodą ponownie temu, że są warci Waszej uwagi Dowiemy się w Bydgoszczy. Z Niemiec nadciąga do nas prosto z Hamburga artysta o wieloletnim stażu za konsoletą. Człowiek, który swoimi perełkami błysnął w Waszych oczach i co najważniejsze - uszach już nie raz. Na pewno jest to interesująca postać o nowatorskim spojrzeniu na terazniejszy "House Music" - te piękne słowa przypisać można do Francesco Diaz.Francesco Diaz.
Kolejnym niemieckim DJ-em, który zagra na enHouse 2008 jest długo oczekiwana postać przez polskich fanów muzyki House. Będzie to Eddie Thoneick, który zabierze Was w deep'ową podróż ze swoimi muzycznymi inspiracjami.
Eddie Thoneick

"I Wanna Freak You" - to właśnie jedna z nich. Oczywistym jest, że na enHouse zagrają również Polacy. Bez nich w końcu nie było by tak kolorowo jak się wydaje. Pamiętajmy, że czerń jest jednym z kolorów dominujących, a czy ci DJ-e zdominują Wasze oczekiwania To w ich setach tkwi odpowiedź. Angelo Mike, to DJ z wieloletnim doświadczeniem, który w swojej karierze muzycznej grał na wielu imprezach.Angelo Mike
Mniejszych jak i większych. W jego setach mogliśmy usłyszeć wiele gatunków muzycznych. Zaczynając od Progressive, Trance, Techno czy Minimal. Obecnie Jarek zainspirowany jest Progresywnym brzmieniem muzyki House, co prezentuje w swoich setach. DJ W to drugi przedstawiciel naszej trójki "wspaniałych".DJ W

Wojtek, to znany DJ w każdym miejscu klubowej mapy Polski. O jego talencie mogliście przekonać się już niejednokrotnie. Trzecim polakiem na enHouse będzie przedstawiciel MDT Agency - Toxic Noiz, którego również świetnie znacie. Toxic i hala Łuczniczka..Toxic Noiz

Co nam się może nasunąć na myśl Chyba każdy pamięta genialne rozpoczęcie enTrance 2007 w jego wykonaniu. Do całego składu na enHouse 2008 dojdzie również MC. Po pokazaniu swoich nieprzeciętnych umiejętności oraz profesjonalizmu w wykonywaniu swojego zadania zaproszenie do prowadzenia eventu w Łuczniczce otrzymał MC Jacob A.MC Jacob

Jednak cóż to za event z samą muzyką Ostatnio bardzo popularne są wizualizacje. Tak będzie i tym razem. Na monitorach w Bydgoszczy wyświetlane będą specjalnie przygotowane obrazki przez znaną wszech i wobec grupę VJ-ów Clockwork.Clockwork


Przypominamy, że nie jest to pełny skład na andrzejkowe szaleństwo w Bydgoszczy. Jesteśmy w trakcie finalizowania kontraktów z kilkoma artystami. Możemy zdradzić, że jeden z nich to przedstawiciel kogucików - "freak elektroniki". Któż to taki Dowiecie się już niebawem.

 Time Table: • 18:00 - Otwarcie bram

 • 18:45 - Premiera filmu Sunrise Festival 2008

 • 19:15 - Toxic Noiz

 • 20:45 - DJ W

 • 22:00 - David Amo & Julio Navas

 • 23:30 - Timo Maas

 • 01:00 - Eddie Thoneick

 • 02:30 - Francesco Diaz

 • 03:45 - Filterheadz

 • 05:00 - Angelo Mike

 • 06:00 - Koniec imprezy