Autor: marc 188

Agencja MSM Events już dziś zaprasza wszystkich zakochanych w muzyce "Trance" klubowiczów, a także tych, którzy pragną się zakochać, na 6-stą już edycję TRANCE XPLOSION, która odbędzie się 14 lutego 2009 czyli dokładnie w Walentynki, w poznańskiej Arenie.Tradycyjnie już możemy się spodziewać klimatów trance'owych najwyższej jakości. Nie zabraknie też na pewno dodatkowych atrakcji takich jak efekty laserowe czy występy tancerek, a także wiele innych, których dziś nie możemy jeszcze zdradzić.

TRANCE XPLOSION rok rocznie gromadzi tłumy klubowiczów z całej Polski, wypełniając Arenę po same brzegi. W roku 2009 z pewnością nie będzie inaczej, szczególnie, że z okazji 6-tej już edycji MSM Events z pewnością przygotuje coś szczególnego.Informacje na temat line-up'u będziemy na bieżąco ogłaszać. Cenę biletów również wkrótce poznacie.Już dziś zapraszamy wszystkich klubowiczów, na imprezę, która na stałe zagościła w kalendarzu kultowych eventów tranceowych Europie

Najprawdopodobniej po raz pierwszy w nazwie imprezy nie pojawi się logo RMI FM, gdyż stacja ta zmienia w najbliższym czasie nazwę na Planeta FM.


 

 Agencja MSM Events ma przyjemność ogłosić oficjalny TIMETABLE na walentykowy event Trance Xplosion, który odbędzie się 14-go lutego 2009 w poznańskiej Hali Arena.


19:30 - 20:00 Warm up

20.00 - 21.00 Second Mind

21.00 - 22.30 Shah

22.30 - 00.00 Lange

00.00 - 02.00 Ferry Corsten

02.00 - 03.30 Judge Jules

03.30 - 05.00 Mark Sherry

05.00 - 06.00 Tiddey


 
 


PO RAZ PIERWSZY AROMA NA TRANCEXPLOSION

Drodzy Klubowicze,


Jak zapewne Wam wiadomo każdy z Was posiada zmysł węchu. Doznania węchowe są podstawowym elementem wiążącym osobę z jej otoczeniem. Zapachy są nierozłącznie kojarzone i łączone ze wszystkimi wydarzeniami i doświadczeniami w życiu każdego człowieka. W związku z tym agencja MSM z przyjemnością informuje wszystkich klubowiczów o wprowadzenie kolejnej atrakcji sprawiającej, że jeszcze długo będziecie pamiętać o wydarzeniu, jakim jest TranceXplosion. Każdy kto przybędzie 14 lutego do Hali Arena tuż po wejściu poczuje niezapomniany zapach rozprowadzany przez specjalne urządzenie Pump Spray System firmy Sell Support. Specjalnie stworzony aromat o nazwie ,,revolution of Love scent” sprawi ze poczujecie wyjątkowość miejsca w jakim się znaleźliście. Należy zaznaczyć, że jest to zupełna nowość na tak dużych eventach klubowych.


 

STYLIZACJA

Kolejną atrakcją dla wszystkich pięknych Pań i Panów jest niewątpliwie darmowa stylizacja fryzur przeprowadzona przez znany na polskim rynku salon Da Vinci- Matrix.


GRATIS PŁYTA DVD Z GODSKITCHEN 2008 PLUS BONUS- FILM RMI TRANCEXPLOSION WITH ARMIN VAN BUUREN 2007    

Wielu klubowiczów nie może się doczekać filmowej relacji z ostatniej edycji Godskitchen, która odbyła się 5 kwietnia 2008 we Wrocławiu.

Agencja MSM Events z przyjemnością informuje wszystkich klubowiczów przybywających na odbywające się już 14 lutego br. Trance Xplosion, że ma dla Was prawdziwą niespodziankę. Każdy z uczestników Trance Xplosion otrzyma przy wejściu bezpłatną  płytę DVD z filmem z zeszłorocznego Godskitchen! Co wiecej płyta ta zawierać będzie film RMI TRANCEXPLOSION przedstawiający 15 minutowy występ Armina van Buurena.


GODZINY OTWARCIA BRAM

Wejście A bilety standard godz.: 19:00

Wejście K lista konkursy / bezpłatne bilety  godz.: 19:00

Wejście F bilety deluxe godz.: 20:00


UWAGA!

Bilety na TX w sprzedaży w bileterii FTB oraz w stałych punktach sprzedaży:

do 2.02 – bilety standard drogą wysyłkową

03.02 do 08.02 - bilet elektroniczny

09.02 do 13.02– bezpłatna rezerwacja na FTB 105 PLN


Cena biletu w kasach w dniu imprezy: 115PLN


Tradycyjnie już wkrótce wraz z rozpoczęciem produkcji imprezy w hali, będziecie mogli śledzić postęp przygotowań dzięki naszej kamerze on-line.