Autor: marc 59

ID&T ogłosili line-up na szesnastą edycję ich sławnej na całym świecie imprezy Trance Energy! Poniżej pełne info!


Po legendarnych wydarzeniach lutego 2008, kiedy to 30 tysięcy osób wpadło do Jaarbeurs w Utrecht (NL) i doświadczyliśmy niezapomnianej nocy, ta największa i najpopularniejsza na świecie trance impreza wraca do Utrecht w sobotę, 7 marca 2009. Szesnasta edycja Trance Energy będzie gościła 40 artystów z całego globu, wspieranych przez 30 000 fanów trance.


Pełen line-up:

Główna Scena

Armin van Buuren

Paul van Dyk

John O'Callaghan

Marcel Woods

TyDi

Fausto

MC Mighty MikeScena Przyszłości

Re-Ward

Cliff Coenraad

Marcus Schössow

First State

Aly + Fila

Ali Wilson

Simon Patterson

MC GunnerScena High Contrast

Judge Jules

Wippenberg

Rank1

Danjo

Joop

Jochen Miller

Artento DiviniKlasyka Trance

Johan Gielen

Spider Willem

Bas & Ram

Scot Project

Yves Deruyter

Talla 2 XLC

MC Francois


Rank 1 tworzy główny utwór na Trance Energy 2009


Rank 1 nagrali swoją drugą przewodnią piosenkę na światowej sławy imprezę tracne, która odbędzie się 7 marca 2009 w Utrecht. Poniżej więcej info!


7 marca 2009, odbędzie się szesnasta edycja największej na świecie imprezy trance – Trance Energy. Po wielkiej popularności poprzednich edycji, tym razem do Jaarbeurs w Utrecht przyjedzie 35 000 fanów tracne.


Podobnie jak wcześniej, edycja 2009 będzie miała swój utwór przewodni, a honor jego zagrania przypadł Rank 1 i ich nowemu singlowi „L.E.D Threre Be Light”.


Podobnie jak w 2005, kiedy to singiel Rank 1 założonego przez Benno de Goeij i Pieta Bervoetsa, stał się utworem przewodnim Trance Energy, w tym roku będzie to druga ścieżka z „L.E.D There Be Light”.

Jednak w planach nie było ujawnia utworu już teraz. Jednak pierwsza jego edycja wyciekła w ostatni poniedziałek przez stronę Trance Energy, więc podjęto decyzję o natychmiastowym ogłoszeniu wiadomości.


Światowa premiera radiowa miała miejsce w ostatni czwartek podczas odnowionego radio show Armina van Buuren, „A State Of Trance”, a Tiesto, użył jej jako utwór otwierający jego wykonanie w ostatnią sobotę podczas gromadzenia funduszy na Dance4Life w The Sand w Amsterdamie.Swoje uznanie wyraził też Ferry Corsten, puszczając utwór w swoim radiowym show „Corsten’s Countdown”.


Rank 1 są w ostatnich latach prawdziwym fenomenem sceny trance. Dzięki hitom jak „Airwave”, „Such is Life” czy „Awakening”, znaleźli się pośród kluczowych graczy na scenie.


Wybór ich utworu na ścieżkę przewodnią nie jest dla nich czymś nowym, w ostatnich latach było tak z wieloma ich singlami i remixami. Wyróżnić tu można ich remix „Superstring” Cyngusa X, który został zagrany na pierwszej imprezie Sensation w 2000 roku. Ponadto, ich piosenki można było usłyszeć na takich wydarzeniach jak Innercity (Airwave), Trance Energy (Beats @ Rank-1 Dotcom), Sensation (Such is Life, Anthem 2003 i oczywiście Superstring).


Pierwsza wersja „L.E.D. There Be Light” jest dostępna w internetowych sklepach z muzyką dance. Oficjalne wydanie pojawi się w styczniu i będzie zawierało pełen pakiet nowych mixów.


Linki:

http://www.rank-1.com

http://www.trance-energy.nl

http://www.highcontrastrecords.com