Autor: marc 10

Po udanej pierwszej edycji Electronic Connection, która odbyła się w hali T-Mobile Arena w Pradze z udziałem takich gwiazd, jak Pete Tong, Cosmic Gate, Sebastien Leger i Dave Spoon agencja muzyczna NewEra (www.newera.cz) wkońcu przedstawiła nam więcej informacji na temat kontynuacji tego eventu. Tym razem Electronic Connection zmienia swoje miejsce. Druga odsłona odbędzie się w mieście, które jest specjalnie przystosowane do tego typu imprez.


19 grudnia 2008 roku Bobycentrum w Brnie po raz pierwszy otworzy drzwi dla zaproszonych na tą okoliczność gwiazd. Specjalnie na ten dzień zaprosiliśmy takie nazwiska, jak Marco V oraz Marcel Woods. Znani są oczywiście ze swoich tegorocznych występów na Sensation. Ponownie będziemy mieli okazję usłyszeć belgijskich braci, czyli duet Filterheadz. Supportować występy gosci zza granicy będą miejscowi dje. Rezydentami Electronic Connection będą Laydee Jane oraz Bon Finix. Oczywiścnie nie możemy zapomnieć o specjaliście od promocji i świetnym dju, jakim jest Martin Hloch i jego pomocnik Dejff. Na scenie LaGrotta zagra Phillp Straub aka DJ Felipe z Austrii, założyciel wytwórni Titanium Records. Innym gościem będzie Chaab z Węgier, którego mogliśmy usłyszeć niedawno w klubie Perpetum w Brnie oraz DJ Orbith. Supportować ich będą Michael Scuberman, Hydrophonic, Michal Pešina i Sony Vega. 

Bilety będą dostępne na stronie www.rave.cz oraz www.ticketportal.cz. Pierwsze 500 osób będzie mogło zakupić wejściówki o tańszej cenie w wysokości 389,-K. Od 19.11.2008 cena będzie wynosić 449,-K, a od 20.11.2008 499,-K.